איפה הם גרים? בית, דירות

תמיד ביחד! ארוס בן 90 יום אלום דארסי סילבה ואחות תאומה סטייסי סילבה היו רכיבה או מתים זה של זה מאז שהם חלקו רחם ואפילו עברו יחד לכל הארץ. אבל איפה חיים עכשיו כוכבי הריאליטי? המשיכו לקרוא לפרטים על היכן מתגוררות הנשים, היכן הן גדלו ועוד.

איפה דרסי וסטיסי סילבה חיים?

לאחר נסיעות עסקים וחופשות רבות לביקור משפחה, האחיות עברו למיאמי, פלורידה.

"יש משהו באווירה במיאמי, אני פשוט אוהב את זה כאן," אמרה סטייסי במהלך פרק עונה 3 של סדרת ה-TLC שלהם, דארסי וסטיסי. "אז, אנחנו בוחנים דירות במיאמי."

למרות בעלה, פלוריאן סוקאז'מהססים לגבי המהלך בשל יוקר המחיה בדרום פלורידה, נראה שזה לא עצר אותם.

"תן לי להסביר הפעם, אני לא מסביר יותר", אמר במהלך וידוי בעונה 3. "מיאמי מאוד יקרה. בחר או בחר: החתונה שלנו או מעבר דירה."

בני הזוג – שנפגשו באמצעות מדיה חברתית כשהתחיל "לחבב" את התמונות שלה – קשרו את הקשר בטקס קטן באפריל 2020 לפני שהוציאו חגיגה מפוארת בנובמבר 2022.

עונה 4 של סדרת הריאליטי שלהם עוקבת אחר חייהן של הבנות כשהן מסתגלות לחיות במדינת השמש. עם זאת ברור כי יליד אלבניה נאבק עם המהלך.

"במיאמי אין לי שום דבר חברים [sic]" הוא אמר בטריילר של עונה 4. "תודה לאל שהחבר הכי טוב שלי מגיע", הוסיף, בהתייחסו לארוסה לשעבר של דארסי. גאורגי רוסב.

איפה דרסי וסטיסי סילבה גדלו?

דארסי וסטייסי גדלו במידלטאון, קונטיקט, עם הוריהם, מִיקרוֹפוֹן ו ננסי סילבהואחיהם המנוח.

בית משפחתם הוצג לעתים קרובות בסדרת הספין-אוף שלהם, אולם בספטמבר 2021, דווח כי אביהם רשם את הבית בו גדלו התאומים ורכש בית גדול יותר במרחק קילומטרים ספורים בלבד.

הבית החדש של 1.25 מיליון דולר כולל חמישה חדרי שינה, חמישה חדרי רחצה מלאים ושתי חצאי אמבטיות, מוסך לארבע מכוניות ובריכת שחייה עם מים מלוחים. בקשר יכול לאשר. האחוזה בגודל של כמעט 10,000 רגל מרובע שוכנת על יותר מ-5 דונם ויש לה בית בריכה נפרד.

TLC

איפה עוד חיים דארסי וסטיסי סילבה?

לפי הפרופילים שלהם בלינקדאין, שתי האחיות למדו בקולג'ים באזור יוסטון, טקסס: דארסי הלך לאוניברסיטת יוסטון, בזמן סטייסי למד באוניברסיטת יוסטון-דאונטאון.

לאחר שהותם בטקסס, דרסי וסטייסי עברו לכאורה למערב וירג'יניה כדי להמשיך את השכלתם באוניברסיטת מרשל, שם סטייסי למדה עיתונות משודרת.

בשלב מסוים לאחר הקולג', התאומים עברו ללוס אנג'לס שם הם עבדו על הוצאת קו הבגדים שלהם, House of Eleven, מהקרקע.

"היינו בחנויות וכאלה, התחלנו כמותג ברמה גבוהה. די ידוע בחותלות שלנו ובג'וגרים שלנו. הרבה מפורסמים לבשו את זה, עשינו הרבה מאמרי מערכת כשהיינו בלוס אנג'לס", אמר דארסי במהלך פרק של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים.

עונה 4 של דארסי וסטיסי בכורה ביום שני, 23 בינואר, בשעה 20:00 ET ב-TLC.

קישור מקור