איפה הקורבן של מרי קיי לטורנו עכשיו?

וילי פואלאו היו לו חיים סוערים. כשהיה רק ​​בן 12, המורה הידוע לשמצה שלו מרי קיי לטורנו אנס אותו כשהיה בכיתה ו'. לאחר שחרורה מהכלא, הם המשיכו להתחתן, לקבל שני ילדים יחד ולבסוף התגרשו בשנת 2019. למרות שמערכת היחסים ביניהם הסתיימה, הוא "עקר את חייו" כדי להיות איתה במהלך ימיה האחרונים לפני שמתה מסרטן. איפה וילי היום? הנה עדכון על חייו.

איפה וילי פואלאו היום?

עם האינסטגרם הפרטי שלו, וילי בעיקר מרחיק את חייו מעיני הציבור, למרות שהוא היה DJ בסיאטל בשלב מסוים.

בספטמבר 2021, פואלאו נעצר על פי החשד נהיגה תחת השפעה, בקשר אושר בזמנו. הוא נלקח למעצר בכלא מחוז סנהומיש לאחר שנכשל בבדיקות הפיכחון בשטח ובמכשיר הנשיפה, אישר דובר סיירת מדינת וושינגטון, סמל דארן רייט. בקשר. פואלאו שוחרר ממעצר יום אחד לאחר התקרית, ובסופו של דבר, תיק ה-DUI נמחק.

RAMEY PHOTO/MEGA; Shutterstock

האם פואלאו ולטורנו היו ביחסים טובים לפני שהיא מתה?

למרות שדרכיהם של בני הזוג נפרדו, פואלאו "חזר מקליפורניה, ויתר על חייו שם, ובחודשיים האחרונים לחייה של מרי, הוא עמד לצידה 24/7 ודאג לה", עורך הדין שלה, דיוויד גרקהסיפר היום ביולי 2021. "אז כן, הם התגרשו והיו להם את המכות שלהם, אבל הם תמיד היו מאוהבים אחד בשני".

עורך דינו של לטורנו אמר שפואלאו ידע ש"הסוף שלה מגיע", אז "למענה ולמענה של המשפחה, ולמענו, הוא חזר והיה איתה, וזה היה חשוב לה מכל העולם".

המורה לשעבר מת בגיל 58 מסרטן המעי הגס בשלב 4, הידוע גם כסרטן המעי הגס, ב-6 ביולי 2020.

לדברי מקור ששוחח עמו אֲנָשִׁים על מכתב מלטורנו לפני מותה, היא חשה "חרטה עמוקה" על שאנס את פואלאו.

"היא הבינה את זה, בצורה חריפה יותר בסוף חייה", הוסיף מקורב.

מה פואלאו אמרה על לטורנו לאחר מותה?

בראיון משנת 2020 עם ד"ר אוז, פולאו אמר שהוא "כנראה ילך לחפש עזרה" אם ימצא את עצמו נמשך לילד באותו אופן שבו לטורנו היה איתו. "לא יכולתי להסתכל על ילד בן 13 ולהימשך לזה כי זה פשוט לא במוח שלי", הוסיף. "זה שום דבר שאני נמשך אליו. כלומר, לכולנו יש את ההעדפות שלנו, וזה פשוט לא משהו שהייתי הולך לקראתו".

וילי פואלאו עקר את חייו כדי להיות עם מרי קיי לטורנו שהובילה את מותה
Shutterstock

איך התחיל הקשר ביניהם?

המורה מאזור סיאטל עלתה לכותרות כאשר הרומן שלה עם תלמידתה בת ה-12, פואלאו, נחשפה. היא נעצרה והואשמה באונס ילדים לאחר בעלה, סטיב לטורנו, גילו על הקשר המיני שלהם. באותה תקופה היא הייתה בת 34 אם לארבעה ילדים.

בעודה ממתינה לגזר הדין שלה, לטורנו קיבלה את פני ילדה הראשון עם פואלאו, אודרי, בשנת 1997. לטורנו השתחררה על תנאי ב-1998, אך נאלצה לעשות עוד עבודה מאחורי סורג ובריח כי היה לה קשר עם פואלאו. מאוחר יותר היא ילדה את ילדם השני, גאורגיהבשנת 1998, בעודו בכלא.

לטורנו ופואלו התחתנו ב-2005 ונישואיהם נמשכו עד שהגיש בקשה הפרדה חוקית בשנת 2017. הגירושים שלהם הסתיימו עד 2019.

האם הבנות שלהם דיברו אי פעם?

בשנת 2018, אודרי שפכה אור עליהם דינמיקה משפחתית. "אני חושבת שאני מבינה את זה, בדיוק כמו איך זה היה מפתיע אנשים", אמרה אודרי בראיון עם אחותה, ג'ורג'יה, ב-אוסטרליה ראשון בערב הופעה.

"זה הרגשה שונה כי זה לא באמת הובא לידיעתנו, רק בגלל שגדלנו עם זה, אז אנחנו מותאמים לזה", הוסיפה.

קישור מקור