איפה חיים ג'ובי ויארה? רמזים

מאז שלהם ארוס בן 90 יום הופעת הבכורה בדצמבר 2020, יארה זאיה הבהירה לבעלה ג'ובי דופרן שהיא לא רוצה לגור בלואיזיאנה. בני הזוג התחילו את 90 הימים הראשונים שלהם באמריקה כשהם חיים בעיר הולדתו של ג'ובי, ניו אורלינס, אבל כשהם כיכבו ב- ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 6, המעריצים למדו שיארה העבירה את בסיס הבית של בני הזוג לפרבר במרחק של כשעה מהעיר מבלי להתייעץ עם ג'ובי קודם.

מצב החיים של ג'ובי ויארה המשיך להוות נקודת מחלוקת עבור בני הזוג כשחזרו בעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?, כשיארה אמרה לג'ובי שהיא רוצה לחזור לאירופה. עם זאת, בני הזוג הפתיעו את המעריצים כשגילו שהם מתכננים לעבור לפלורידה, לאכזבתה הרבה של אמו של ג'ובי, גוון אימארד, שזה עתה קנה קרקע כדי לבנות בית קרוב יותר אליהם. בתוך כל אי הוודאות לגבי בסיס הבית שלהם, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי היכן גרים ג'ובי ויארה כעת בשנת 2023. המשך לקרוא כדי לגלות פרטים נוספים.

היכן גרה יארה זאיה בעבר?

ג'ובי ויליד קייב, אוקראינה, נפגשו באמצעות אפליקציית היכרויות ותכננו להיפגש בפעם הראשונה באופן אישי בבודפשט, הונגריה. בעוד Jovi הוריד בתחילה את האפליקציה כדי להכיר אנשים חדשים – יליד לואיזיאנה לא ציפה למצוא משהו רציני.

"היו לי אפס ציפיות לפגוש אותה בפעם הראשונה", אמר ג'ובי במהלך הופעת הבכורה שלהם בדצמבר 2020. "בהחלט לא הסתכלתי על זה כשפגשתי את אשתי לעתיד. חשבתי שיש לי יציאה ליומיים עם אישה אוקראינית".

כשהזוג התחיל להגדיר סילון ולעורר רומן, יארה גילתה שהיא מצפה לחצי שנה בלבד לתוך מערכת היחסים שלהם – מה שגרם לג'ובי לכרוע ברך אחת. לאחר שיארה עברה הפלה, ג'ובי חשף שהמצב הפגיש את בני הזוג והזוג החליט להגיש בקשה לויזה K-1.

לאחר שיארה התיישבה באמריקה, הזוג קשר את הקשר ביום האהבה 2020, ונישואיהם בלאס וגאס תועדו לסיום העונה ה-8.

איפה חיים כוכבי '90 יום' ג'ובי ויארה?

עם הגעתה של יארה לארצות הברית, בני הזוג TLC הפכו דירה במחוז המחסנים של ניו אורלינס לביתם. זמן קצר לאחר לידת בתם מיילה בספטמבר 2020, יארה לחצה על ג'ובי להגיע לפרבר במרחק של כשעה מהעיר וכשעתיים מבית משפחתו של ג'ובי בלרוס.

"זו הייתה הסתגלות קשה עבור שנינו", אמר ג'ובי הפרקליט באוגוסט 2022. "כיוון ששנינו גרנו בערים גדולות יותר לפני זה."

בקשר יכול לאשר באופן בלעדי באמצעות רישומים מקוונים שאנשי הריאליטי עדיין חיים בקובינגטון, לואיזיאנה, החל מינואר 2023.

האם יארה של ארוסת 90 יום עברה לאירופה?

עם שובם בעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? בספטמבר 2022, יארה לא מרוצה מחייה בארצות הברית, השתעשעה ברעיון לקנות נכס ולחזור לאירופה.

"אני רוצה שהדירה הזו תהיה קרובה יותר למשפחתי הנמלטת מאוקראינה, כדי שאוכל לעזור להם", אמר בעל העסק במהלך פרק בנובמבר 2022. "אני גם אשמח לקבל יותר עזרה עם מיילה כשג'ובי תיעדר מהעבודה ואמא שלי, היא יכולה לעשות את זה."

כאשר בני הזוג ביקרו את אמה של יארה בפראג, צ'כיה, יארה הביאה לבעלה את הבשורה שהיא חיפשה דירת שלושה חדרי שינה, והגדירה תקציב של 150,000 דולר.

הרעיון שליארה תהיה דירה באירופה רק המשיך להוות בעיה עבור בני הזוג שכן ג'ובי הרגישה ברגע שיארה תקבל את הגרין קארד שלה, היא תרצה לעזוב. בני הזוג הגיעו בסופו של דבר להסכמה שהיא לא תרכוש נכס באירופה ויארה עדיין גרה איתו באמריקה.

ג'ובי ויארה של ארוס 90 הימים מתכננים לעבור לפלורידה

בעוד יארה רוצה לעבור אבל לא בטוח לאן בדיוק – ג'ובי אמר למארח שון רובינסון בעונה 7 ספר לכל, שצולמה בספטמבר 2022, כי הוא רצה לפלורידה.

באדיבות Jovi Dufren/Instagram

"אני חושב שזה המקום הכי סביר", אמר מפעיל הרובוטיקה התת-מימי במהלך חלק רביעי, ששודר בינואר 2023. "אני בכנות, אני לא כל כך רוצה לעזוב את לואיזיאנה, אבל אני מבין שהמעבר יעשה אותה מאושרת יותר ."

עם זאת, להתרחקות ממדינת ביתם יהיו חסרונות, מכיוון שבני הזוג יאבדו את מעט העזרה שהייתה להם באמו של ג'ובי, גוון, שהייתה נוסעת שעתיים לכל כיוון כדי לעזור ליארה עם מיילה בזמן שג'ובי היה בנסיעות עבודה.

איפה אמא ​​של ג'ובי גוון קנתה נכס?

עוד נחשף במהלך הספיישל שגוון קנתה לאחרונה נכס כדי להיות קרובה יותר לבנה ולכלתה.

בקשר יכולה לאשר באופן בלעדי שאמו של ג'ובי, גוון, רכשה קרקע בקובינגטון, לואיזיאנה, שבה מתגוררים כיום בני הזוג TLC.

קישור מקור