איפה חיים ג'ינגר דוגאר, ג'רמי ווולו?  תמונות בית LA

איפה חיים ג'ינגר דוגאר, ג'רמי ווולו? תמונות בית LA

בית מתוק בית חדש! ג'ינגר דוגר ובעלה, ג'רמי ווולוקנו בית חדש בלוס אנג'לס ותיעדו את תהליך המעבר שלהם למעריצים.

"אנחנו עוברים!" לשעבר סומך על כוכב, 28, כיתוב an אינסטגרם סרטון ב-6 באוקטובר, לפני שהיא מתגרה בעוקבים שלה לעקוב אחר הקישור בביו שלה אל אותה ואל ג'רמי'ס יוטיוב וִידֵאוֹ.

מעריצים מרובים פנו למדור התגובות בפוסט האינסטגרם של ג'ינגר כדי לשקול את המהלך שלה, כשאחד כתב, "בתקווה לצאת מקליפורניה!" ועוד אחד שואל, "בחזרה לארקנסו?"

בסרטון היוטיוב שלהם, ג'ינגר וג'רמי, בני 35, הסבירו מדוע בחרו בסופו של דבר להישאר בעיר המלאכים בתגובה למעריצים שכנראה דחקו בהם לעבור למדינה אחרת.

"חבר'ה, יש לנו חדשות גדולות", אמר ג'ינגר בתחילת הקליפ המלא. "אז, אנחנו לא עוזבים מקליפורניה עבור אלה מכם שחושבים שאנחנו כן והתחלנו למחוא כפיים ולעודד לנו. אבל אנחנו אוהבים את קליפורניה, ולכן אנחנו נשארים בקליפורניה."

ה 19 ילדים וספירה אלום תיאר את השכונה החדשה שלהם כ"אזור מתוק" והצביע על כך שלמרות שהם לא בטוחים אם זה יהיה "הבית לנצח" שלהם, הם עדיין "מתרגשים מאוד להיות כאן בלוס אנג'לס ולראות מה יש לאלוהים ל [their] עתיד."

שחקן הכדורגל לשעבר גם פתח לגבי המקום החדש שלהם, וציין כי המהלך "היה חלק" מכיוון שהם קיבלו קצת עזרה מהשכנים החדשים שלהם.

"אנחנו כאן כדי להישאר," אמר ג'רמי. "בשלוש השנים האחרונות אנחנו שוכרים, ולכן החלטנו בדרך לא צפויה – שלא היינו מוכנים אליה – החלטנו לקנות בית. … אני רואה בבית הזה מקום לגדול בו הילדות הקטנות שלנו."

הזוג חולק את הבנות פליסיטי ואוונגלין ג'ו.

ג'ינגר וג'רמי הפכו רשמית לתושבי לוס אנג'לס ביולי 2019 לאחר שעברו מלרדו, טקסס. מוקדם יותר באותה שנה, הם פתחו לגבי מעבר דירה לאחר שחשפו שג'רמי עוזב את תפקיד הכומר שלו בכנסייה המקומית שלהם.

"באמצעות הרבה תפילה ועצות, הצעד הבא של המשפחה שלנו הוא לעבור ללוס אנג'לס כדי להשתתף בכנסיית גרייס קהילתית כשג'רמי ממשיך ללימודי תואר שני ב-The Master's Seminary", הם חלקו במרץ 2019. "עד כמה שאנחנו נרגשים להתחיל את זה הרפתקה חדשה, לעזוב את Laredo ביולי הקרוב יהיה אחד הדברים הקשים ביותר שעשינו אי פעם; החברים שלנו כאן הפכו למשפחה. אנא התפללו עבורנו כשאנחנו פותחים את הפרק החדש הזה של חיינו."

כשהגיעה ללוס אנג'לס באותה עת, ג'ינגר דאגה לחלוק רגעים מקסימים באמצעות מדיה חברתית עם שני ילדיה בבית. כעת, לפליסיטי ואוונג'לין יש בית חדש לגמרי להעלות בו זיכרונות עם הוריהם.

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות בתוך הבית החדש של ג'ינגר וג'רמי!קישור מקור