איפה חיים כוכבי TLC? עדכון בין דרמה

אם אי פעם צפית ב-TLC's נשות אחותכנראה יש לך יותר שאלות מאשר תשובות לגבי קודי בראון ושלושת בני הזוג שלו, רובין, מרי ו ג'נל בראוןפלוס אשתו לשעבר, כריסטין בראון. המשיכו לקרוא כדי לראות היכן גרה משפחת הריאליטי לאחר תוכניותיהם לעבור ל-Coyote Pass ועוד.

איפה עושים את 'נשות אחיות' משפחות חיות?

קודי, נשותיו ו-18 ילדיו עברו ברחבי הארץ במספר הזדמנויות, והדרמה המתמשכת בין הפוליגמיסט לבני זוגו הוסיפה עוד שמן למדורה של הפרידה.

נכון לפרסום, הנשים – והאקסית כריסטין – מתגוררות במגוון מקומות. כריסטין, בראש ובראשונה, מתגוררת ביוטה, לאחר שעברה למדינה לאחר שעזבה את קודי בשנת 2021. למרות שאינה נשואה יותר לפוליגמיסט וחיה במדינה אחרת לגמרי, כריסטין אישרה שהיא תמשיך להיות חלק מ- נשות אחות.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

"הבטחתי לקודי ולכל השאר שאשאר איתם נשות אחות כל עוד יש לנו את התוכנית רק כדי להיות הוגנים", אמרה כריסטין בידור הערב בנובמבר 2022. "זה מה שהמשפחה שלנו עשתה כל כך הרבה זמן." זמן קצר לאחר מכן, כריסטין התחילה מדיה חברתית כדי ליידע את המעריצים שהיא מצלמת תוכן חדש בביתה בסולט לייק סיטי, יוטה.

קודי, רובין (שלעתים קרובות השמועות הן אשתו האהובה עליו), ג'אנל ומרי חיים כולם באריזונה נכון לפרסום, לאחר שעברו למדינת הגרנד קניון מלאס וגאס, נבאדה. הפטריארך של משפחת בראון רכש נכס פנוי בשם Coyote pass כדי להתחלק לארבע חבילות עבור כל אחד מבני הזוג שלו – התוכניות בהחלט השתנו מאז, והמגרש נותר ברובו ללא פגע.

ג'אנל בראון פאס זאב ערבות
באדיבות ג'נל בראון/אינסטגרם

מרי, שהייתה אשתו החוקית הראשונה של קודי, גרה בנכס עם ארבעה חדרי שינה ושלושה חדרי רחצה בפלגסטף, אריזונה, נכון לפרסום. למרות שהיא הייתה עם קודי הכי הרבה זמן, למרי הייתה חלק ניכר מהדרמה (אף אחד לא יכול לשכוח את פרק הדיג בחתולים). למעשה, מערכת היחסים של מרי וקודי כל כך קפואה שהוא הציע למרי שתחזור ליוטה בפרק באוקטובר 2022 של נשות אחותלאכזבתה הרבה.

רובין וקודי – בנוסף לאדמת Coyote Pass – רכשו בית זמני, גם הוא בפלגסטף. ג'אנל, בינתיים, גרה בקרוואן בנכס Coyote Pass, אם כי הלינה שלה הפכה לנקודת מחלוקת בינה לבין קודי.

בקליפ טיזר לפרק מנובמבר 2022 ששותף על ידי בידור הערב, קודי ניסה לשכנע את ג'אנל לקנות את הבית שחלק עם כריסטין לפני שהם נפרדו, למורת רוחה של ג'אנל.

"אני רוצה בית. אני מוכנה להתמקם בבית שלי," אמרה ג'אנל, כשקודי השיב, "כן, אבל אנחנו בעוד שנה מזה, גם אם נתחיל לבנות מיד." ג'אנל טענה שהיא לא יכולה להרשות לעצמה שתי משכנתאות, מה שגרם לקודי לתייג את אשתו כ"חוסר[ing] יצירתיות" בכל הנוגע לסידור המגורים שלה.

האם חוקי הפוליגמיה אילצו את כוכבות 'נשות האחיות' לזוז?

פוליגמיה אינה חוקית בארצות הברית – וזה היה חלק מהצרות שחוו קודי ומשפחתו כשעזבו את יוטה. ליוטה היו חוקים נוקשים נגד פוליגמיה עד 2020ומשפחת בראון למעשה נלחמה נגדם.

לפי CNN, בני הזוג בראון תבעו את המדינה ב-2011, בטענה שהחוקים נגד פוליגמיה אינם חוקתיים. למרות שהם ניצחו בתחילה, פסק הדין הזה בוטל.

בנבאדה, לעומת זאת, החוקים פחות נוקשים. השמש של לאס וגאס שוחח עם עו"ד דיני משפחה מרשל וויליק שהסביר כי "אין שום דבר שימנע מאדם נשוי לחיות גם עם מישהו אחר כל עוד הם לא נשואים זה לזה". מכיוון שרק אחד מנישואיו של קודי חוקי, והאחרים הם "רוחניים", קודי ונשותיו לא הפרו מבחינה טכנית שום חוקי נבאדה.

באשר לאריזונה, נישואי רבים "אסורים במדינה". בדצמבר 2020, סיפר קודי השמש"אנחנו לא פופולריים כאן."

כמה נשות אחיות יש?

לפטריארך כוכב הריאליטי יש ארבע נשים. קודי ומרי התחתנו ב-1990, ג'אנל הצטרפה למשפחתם ב-1993, כריסטין הפכה לאחות האחות השלישית ב-1994, ו-16 שנים מאוחר יותר, ב-2010, קודי צירף את רובין כאשתו הרביעית. ביחד, יש להם 18 ילדים – 15 מהם הם הילדים הביולוגיים של קודי, שלושה מהם הם הילדים של רובין מלפני שהכירה את קודי.

למרי יש ילד אחד, ליאון. ששת ילדיה של ג'אנל הם לוגן, מאדי, האנטר, גאריסון, גבריאל וסוואנה. ששת ילדיה של כריסטין הם אספין, מיקלטי, פאדון, גוונדולין, יסבל וטרואלי.

ילדיה הגדולים של רובין הם דייטון, אורורה ובראנה. קודי אימץ את שלושתם, והם המשיכו לעולם שני ילדים משלהם, סולומון ואריאלה.

קודי בראון ורובין בראון ציר זמן יחסים ג'נל בראון קודי בראון מרי בראון רובין בראון כריסטין בראון
Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

מי על 'נשות אחיות' יש לך גירושים?

מרי וקודי התגרשו ב-2015, אבל הם עדיין ביחד – לפי עור השיניים שלהם – ונשוי רוחנית. הם נפרדו באופן חוקי כדי שקודי יוכל להתחתן עם אשתו הרביעית, רובין, ולאמץ רשמית את שלושת ילדיה הגדולים.

כריסטין זעזעה את המעריצים בנובמבר 2021 כשהודיעה היא עזבה את קודי. מאחר שהם מעולם לא היו נשואים כחוק, הפיצול שלהם נכנס לתוקף באופן מיידי. לגבי ג'אנל, נפוצו שמועות לגבי מצב נישואיה לקודי, עם דודתה של כריסטין קריסטין דקר מספרים בקשר בנובמבר 2022 שהיא מאמינה שג'נל עזבה את קודי "לפני זמן רב".

"באשר לכל מערכת יחסים, כל נישואים נוגעים, אני חושב [Janelle’s] דומה ל- Meri [Brown]המצב שבו היא פשוט נשארת בנישואים שהם לא באמת נישואים", אומרת קריסטין על מערכת היחסים של ג'אנל עם הפטריארך הפוליגמי. "אני לא חושב שהיו להם נישואים הרבה זמן, הרבה זמן. זה פשוט אפלטוני".קישור מקור