איפה עזריאל קליירי עכשיו? עדכונים

במהלך התחקיר בנושא ר' קליחייו האישיים, הוא נראה בעקביות עם כמה נשים בגרור. עם זאת, בעקבות האלי קלהון ו דומיניק גרדנר, עזריאל קלארי נקט עמדה נגד זמר "Ignition" לאחר שהתחנן בעבר לצדקתו. מאז שעזב את הדירה שלו במגדל טראמפ בנובמבר 2019, עזריאל היה ברשתות החברתיות בזמן שקלי נשאר בכלא, ומרצה את 30 שנות המאסר שלו. אבל איפה זה עזריאל היום? המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על מערכת היחסים של עזריאל עם קלי ומה היא עושה עכשיו.

איך נפגשו עזריאל קלארי ור' קלי?

עזריאל וקלי הכירו כשהייתה רק בת 17. היא השתתפה באחד הקונצרטים שלו באורלנדו עם משפחתה כשהוא בחר בה מהקהל לעלות לבמה, הוריה, אליס ו אנג'לו קלייריאמרו במהלך הראיון שלהם ב שורד את ר' קלי. לאחר שעזריאל וקלי יצאו מהבמה מאחור, קלי ביקשה ממנה לשיר ואז החליפה מספרי טלפון. הוריה אמרו שהשניים מתקשרים בחשאי ללא ידיעתם.

עזריאל שכנעה את הוריה שקלי הולכת לעזור לה בקריירה המוזיקלית שלה. למרות שהם עשו כל שביכולתם לעשות כדי לוודא שהם לעולם לא יהיו לבד ביחד, העניינים בין עזריאל לקלי הסלימו. קלי שכנעה את הוריה לתת לעזריאל לצאת איתו לסיבוב הופעות, והבטיחה שהיא תהיה איתם בקשר כל הזמן והיא תהיה מלווה באפוטרופוס. עזריאל הפסיקה לאט לאט לתקשר עם הוריה.

MEGA

האם עזריאל קלארי עדיין תומך בר' קלי?

הוריו של עזריאל אמנם הגישו תחנונים וטענות פומביות שונות על חטיפה, אך היא המשיכה לשמור מרחק והאשימה אותם בסחיטה. עזריאל נראה תומך בקלי בכמה דיונים בבית המשפט הודה בחפותו עַל CBS הבוקר עם גייל קינג בשנת 2019.

"אני בוכה כי אתם לא יודעים את האמת! אתם מאמינים באיזו חזית קינג שההורים שלנו אומרים. זה הכל שקרים של המלך בשביל כסף, ואם אתה לא יכול לראות את זה, אתה בור ואתה טיפש כמו f–k כי אתה רוצה להיות. הכל בגלל שזה העולם שבו אנחנו חיים. שליליות מוכרת, רכילות היא מה שמוכר, שמועות זה מה שמוכר", קרא עזריאל במרץ 2019.

בנובמבר של אותה שנה, נראה שהדברים השתנו כשעזריאל עזב את הדירה של קלי בשיקגו טראמפ טאוור.

"אף אחד אף פעם לא מתעורר ואומר, 'היום יעשו לי מניפולציות, או שינצלו אותי, או יחטפו אותי'", כתבה בטוויטר בינואר 2020. "אלה דברים שאתה פשוט לא יכול לשלוט בהם. אף פעם לא חשבתי שאני ו'קורבן' יהיו באותו משפט, כי גם אני הייתי בהכחשה… אבל ברגע שאתה מבין, אתה מבין."

שנתיים אחריה לשבת עם גייל, עזריאל הוחזר ל CBS לראיון בנימה אחרת, בטענה שהאמן המושפל אימן אותה מה לומר.

"[Kelly] נכנס והוא אמר לנו לכעוס ולהתעצבן והיא תנסה לעשות את זה", היא נזכרה בספטמבר 2021. "וכך היינו – באנו כועסים".

"פחדתי כי הייתי, כמו, 'אני לא רוצה שהעולם יראה אותי ככה', אתה יודע? אני לא – אני אוהב, אני דואג, אני מלא חמלה. ואף אחד לא ראה את הצד הזה שלי", היא אמרה הערה לעצמי: מילים מעוררות השראה מאנשים מעוררי השראה מְחַבֵּר.

עזריאל החליט בסופו של דבר להעיד נגד קלי, ואמר לגייל, "זה היה מאוד מטריד לחיות מחדש את הרגעים האלה".

"חלק ממני היה מאושר כי הרגשתי שלאדם הזה אין יותר שליטה עליי, אתה יודע? אתה כבר לא אומר לי מה לעשות ומה ללבוש ולאן ללכת וכמה זמן להיות בחדר יותר", אמרה.

איפה עזריאל קליירי היום?

מגיל צעיר חלמה עזריאל להיות זמרת ונראה שהיא סוף סוף מגשימה את החלום שלה ומשתמשת ברשתות החברתיות כדי לקדם את המוזיקה שלה.

"היא זמרת יוצאת דופן", אמרה אמה בסרט התיעודי, והוסיפה כי החלה לשיר בגיל 5 או 6.

למרות שהיא הצהירה בעבר שהיא "לעולם לא תשיר שוב", עזריאל גילתה שהיא "סוף סוף [found] ביטחון" בשירה לפני שחרור המוזיקה שלה.

עזריאל קליירי נועל מגפיים ליד אח
באדיבות עזריאל קלארי/אינסטגרם

"הזכרונות היחידים שצירפתי לשירה הם כשהייתי צעיר יותר, וכפי שאמרתי, זה [burnt] אני בחוץ. זה היה כוחני וכמו עבודה ולא משהו שנהניתי ממנו. הכל מזה שלבשתי, איך השיער שלי היה מעוצב, איזה שיר שרתי, כוריאוגרפיה, הכל לא היה הבחירה שלי וזה כבר לא עשה את זה כיף", היא שיתפה ברשתות החברתיות. "אז אל תרביץ לי על שמצאתי סוף סוף אמון במשהו שפעם היה נטל עבורי."

מאז היא הוציאה שירים כמו "Sounds of An Angel", "Inside Me" ו-"Wait on Me", שיצא ביום הולדתה ה-24.

"זה כנראה המאושר ביותר שהייתי בחיי", אמרה HuffPost ביוני 2022. "אני משיג דברים. אני מתגבר על הרגלים ישנים, וזה באמת פשוט מקום נהדר להיות בו".

קישור מקור