איפה קיילה ג'ונס עכשיו?

איפה קיילה ג'ונס עכשיו?

לְשֶׁעָבַר אמא מתבגרת: צעירה ובהריון כוכב קיילה ג'ונס חיה את חייה הטובים ביותר במרילנד לאחר שהודחה מסדרת MTV לפני העונה השלישית, החלק השני החל ביוני 2022.

קיילה ובן הזוג דאז מייקל הכירו לראשונה אמא מתבגרת מעריצים במהלך העונה השלישית של צעירה ובהריון בספטמבר 2021. אהובות התיכון קיבלו את פני בתם, מכה, לאחר שקיילה הרתה מתורם זרע. מערכת היחסים הסלעית שלהם התרחשה במהלך המחצית הראשונה של עונה 3.

למרות שקיילה הופיעה במהלך פרק ביולי 2022, הזוג בסופו של דבר לא התבקש לחזור לשארית העונה. גלול למטה כדי לגלות היכן נמצא כעת כוכב הריאליטי לשעבר!

האם קיילה ומקל עדיין ביחד?

מעריצים צפו בקיילה ומקל מנווטים את מערכת היחסים המסובכת שלהם שוב ושוב, חוץ מחדש, כשהתחיל לראות אנשים אחרים. קיילה הייתה נחושה בדעתה שהיא לא רוצה את הבת שלהם בקרב נשים אחרות ומכיוון שמקל גר באותה תקופה במדינה אחרת עם חברתו, היה לו קשה לראות את מכה.

"אני מודאגת שמקל תביא בנות אחרות למכה, אבל אני יודעת שהדרך שבה אנחנו נלחמים על זה גם לא טובה עבורה, ואני מקווה שלדבר עם מישהו יעזור", אמרה קיילה במהלך וידוי. כשהיא פוגשת את היועצת החדשה שלה בפעם הראשונה, קיילה מודה שהיא מרגישה שהיא לא מסוגלת "לומר דברים נכון" כשהיא מביעה את דאגותיה בפני מאקל, במיוחד על רקע הוויכוחים, השמות ו"חוסר הכבוד" שעוברים הלוך ושוב כשהם נמצאים ב"תנאים רעים".

בני הזוג לשעבר המשיכו הלאה ונראה שהם מורים יחד עם בתם.

כמה ילדים יש לקיילה ג'ונס?

קיילה קיבלה את ילדה הראשון, בתה מכה, בספטמבר 2018, עם בן זוגה דאז מייקל.

בפברואר היא הודיעה באמצעות אינסטגרם שהיא מצפה לילדה השני. "מהרגע שידעתי שתגיעי, הייתי ביראת כבוד מוחלטת, לא האמנתי ונלחמתי בפנים", כתבה לצד סרטון של חשיפת המגדר שלה. "אני כבר נהנית להיות אמא, לא משנה כמה קשה זה עלול להיות ועכשיו יש לי הזדמנות להוסיף עוד נסיכה קטנה, הנסיכה השנייה שלי לעולם בלי שום דבר מלבד אהבה."

תוך כדי פתיחה לקוסטרים לשעבר קיאיה אליוט ו רייצ'ל ביבר במהלך הפרק של 26 ביולי, קיילה הודתה שהחדשות "די ריסקו את מייקל".

"לא היינו ביחד שנתיים", אמרה. "אז זה כאילו, אני אמשיך הלאה."

קיילה המשיכה והסבירה שהיא והאב לא בקשר ושהוא מעדיף להישאר מחוץ למצלמה. "התמודדנו אחד עם השני במשך חודשים, אבל זה אף פעם לא היה כמו [real]," היא הסבירה. "זה רק קרה."

היא קיבלה את פניה של הבת פאלאר ביוני 2022.

קישור מקור