איפה שלי מיסקביג'?  אשתו של מנהיג הסיינטולוגיה נעדרת

איפה שלי מיסקביג'? אשתו של מנהיג הסיינטולוגיה נעדרת

סיינטולוגיה צריכה להיות אחת הדתות האניגמטיות ביותר שיש. בגלל שהוא כל כך פופולרי בהוליווד, באופן מפחיד, הוא הפך לארגון חזק למדי. דיוויד מיסקביג' הוא המנהיג הנוכחי של ארגון הסיינטולוגיה – או יו"ר מועצת המנהלים של המרכז לטכנולוגיה דתית – ויצר כמות מוגזמת של תיאוריות קונספירציה הן סביב חייו האישיים והן סביב הדת שהוא מטיף.

עם אותה טריטוריה מסתורית, כמובן, מגיעה שאלה מטרידה על נישואיו של דיוויד. אשתו, שלי מיסקביג', לא נראתה בפומבי במשך יותר מעשור, מה שגרם לרבים להאמין שהיא נעלמה או "נשלחה משם". טונות של אנשים רוצים לדעת: מה קרה לה ואיפה שלי עכשיו? המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד מידע מצמרר על היעלמותה המוזרה של שלי.

מי זאת שלי מיסקביג'?

מישל היא אשתו של דוד. בני הזוג נישאו בשנת 1980 ומאז, שלי קיבלה על עצמה את תפקיד יו"ר המועצה. יריד ההבלים פעם כינה אותה "הגברת הראשונה של סיינטולוגיה".

שלי אחראית במידה רבה לנישואים של טום קרוז וקייטי הולמס, כמו כאשר טום נפרד מחברתו לשעבר פנלופה קרוזשלי לכאורה הוביל את תוכנית הכנסייה במטרה למצוא לטום חברה חדשה. שחקניות עברו "אודישן" עבור פרויקט לא ידוע, שהחיפוש אחריו הגיע בסופו של דבר לשיאו בטום יצא והתחתן עם קייטי.

איך נראית Shelly Miscavige?

בשנת 2016, מקור התייצב וטען שזיהה את שלי ליד הכנסייה לטכנולוגיה רוחנית בקרסטליין, קליפורניה. ה טען מקור שלי נראתה "רזה", "שברירית" ו"כמעט כאילו הייתה חסרת בית".

"היא הייתה אישה רזה וקטנה יותר, בליווי שני גברים", חשף המקור. "פרוע. כמעט כמו מכורה לסמים, או כאילו הייתה חסרת בית".

האם שלי מיסקביג' מתה?

פעולת ההיעלמות השקטה של ​​שלי התחילה לראשונה לאה רמיניההשפעה של סיינטולוגיה. בן 47 קווין יכול לחכות השחקנית עוררה לראשונה את סיר הסיינטולוגיה בחתונה של 2006 תום קרוז ו קייטי הולמס כששאלה את מקום הימצאה של שלי.

"שאלתי בתמימות, 'איפה שלי?' כי חשבתי שזה מוזר," אמרה לאה קונאן. "הם קראו לזה חתונת המאה בכנסייה… ועם זה הייתה תגובה של אנשים שפשוט התפזרו. הם לא רצו שום חלק בזה. פשוטו כמשמעו פשוט מפוזר".

"הלכתי לכנסייה ושאלתי את הדובר באותו זמן, טום דייויס, 'איפה שלי? אני חושבת שזה מוזר שהיא לא כאן'", המשיכה לאה. "והוא אמר, 'אין לך דרגת מלך א' לשאול על אשת המנהיג'."

שלי לא הופיעה בפומבי מאז 2007. למרות שליאה הגישה דו"ח נעדר ב-2013, LAPD דחתה את התיק בטענה שהבקשה "מופרכת" וששלי "בסדר". אין ראיות המצביעות על כך ששלי מתה והיא נצפתה כמה פעמים בשלוש השנים האחרונות.

ב-2014 עלה דיווח שטען ששלי גורשה למתקן כנסייה סודי לאחר שקיבלה החלטות ביצועיות מבלי להתייעץ עם בעלה, דיוויד. Business Insider מדווחת שלי "שתקלה בפרויקט ארגון מחדש של החברה" ו"הסתכסכה עם בעלה" לפני שנשלחה משם.

איפה שלי מיסקביג' היום?

משערים ששלי שוהה במתחם של ארגון הסיינטולוגיה בעומק היער באגם ארוהד.

"אני לא [know where Shelly is now]" המשיכה לאה. "הגשתי תלונה במשטרה. האחראי על התיק אמר כי מדובר בסיווג, דבר שאינו רגיל. הם לא יכלו לתת לי מידע אחר מלבד 'היא הייתה בסדר'. הייתי צריך הוכחה, רציתי לדעת מי דיבר איתה, האם היא לבד, האם היא בסדר, אתה בטוח, דיברת עם נציג שלה?"

"אז לא קיבלתי את הפרטים האלה וכמובן, הכנסייה טוענת שהגשתי דו"ח לא מבוסס", הוסיפה לאה. "הם השתמשו בזה כדי לרמוז שעשיתי את זה בכוונה וידעתי איפה היא נמצאת".

מה אמר ג'רוד קרמייקל על שלי בגלובוס הזהב של 2023?

מנחה "גלובוס הזהב" ה-80 הרחיק את טום במהלך טקס הפרסים. בעודו מחזיק בשלושה פרסי גלובוס הזהב, מחקה את הגביעים אקדח עליון השחקן חזר ב-2021, ג'רוד התייחס לשלי.

"אני חושב שאולי ניקח את שלושת הדברים האלה ונחליף אותם בהחזרה הבטוחה של שלי מיסקביג'", אמר הקומיקאי לפני שהקהל התנשף ומחא כפיים בהלם והסכמה.

קישור מקור