אלבמה בארקר מגיבה לאשפוז של טראוויס בארקר

אלבמה בארקר מגיבה לאשפוז של טראוויס בארקר

שומרת אותו במחשבותיך. אלבמה בארקר מבקשת מהמעריצים להתפלל בין אביה טרוויס בארקראשפוז חירום של יום שלישי, 28 ביוני.

בעקבות תמונות שהופיעו על פני השטח של טרוויס, בן 46, מובהל מאפוניה לאמבולנס עם אשתו קורטני קרדשיאן לצדו, בתו של המתופף Blink-182 לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם, ושאלה את העוקבים שלה, "אנא שלחו את תפילותיכם".

הזוג הטרי פנה לראשונה לבית החולים ווסט הילס, שנמצא קרוב לביתם בקלבסאס בבוקר. עם זאת, מכיוון שטרוויס נזקק לטיפול נוסף, הוא נלקח ל-Cedars-Sinai בלוס אנג'לס, כך דיווח TMZ.

אמנם לא ברור מה האופי המדויק של החירום הרפואי שלו בשלב זה, קורטני נדבק לאחרונה ב-COVID-19 בפעם השנייה.

אמא לשלושה נכנסה לאתר שלה, Poosh.comב-23 ביוני כדי לחשוף שהיא נבדקה חיובית אך החלימה מאז.

טרוויס, שחולק את אלבמה, 16, ואת הבן לנדון עם אשתו לשעבר שנה מוקלרוקורטני, 43, נעדרו באופן ניכר מהסיקור של אחותה ברשתות החברתיות קלואי קרדשיאןמסיבת יום ההולדת ה-38 של טרוויס, רק יום אחד לפני שהחירום הרפואי של טרוויס הכניס אותו לבית החולים.

כמעט חודש לפני אשפוזו, המוזיקאי ומייסד פוש קשרו קשר בפורטופינו, איטליה.

כשהם אמרו את ה"I do's" שלהם על צלע הגבעה, טירת מימי הביניים קסטלו בראון עם כמה מהקרדשיאן-ג'נרים בנוכחות, השניים המשיכו את חופשתם האיטלקית עם ירח דבש ממושך בארץ.

לאחר שחזרה ללוס אנג'לס ב-27 במאי, קורטני בסופו של דבר שינתה את הביוגרפיה שלה באינסטגרם כדי לשקף את הסטטוס הטרי שלה. למרות ששמה רשום בתור קורטני קרדשיאן בארקר בחשבון המדיה החברתית שלה, עדיין לא בטוח שזהו שינוי שהיא גם ביצעה מבחינה חוקית.

בעקבות החדשות על אירוסיהם של טרוויס וקורטני באוקטובר 2021, אלבמה ולנדון שמחו מאוד על החדשות המדהימות של בני הזוג.

אלבמה נתנה הצצה לטבעת האירוסין הענקית של קורטני וכתבה בכיתוב, "כל כך שמח בשבילכם", והוסיפה, "אני אוהב [you] שניהם."

כשהוא חולק את תחושותיה של אחותו לגבי ההצעה, לנדון גם שיתף את המסר החגיגי שלו, וכתב, "מזל טוב [Kourtney] ו [Travis] אני כל כך שמח בשבילכם, אוהבים אתכם כל כך."

בנוסף לאלבמה ולנדון, לטראוויס יש גם מערכת יחסים קרובה עם בתה הבכורה של שנה, אטיאנה דה לה הויה, אותה היא חולקת עם האקסית. אוסקר דה לה הויה.

קישור מקור