אלום 'אמא מתבגרת' ג'נל אוונס הולכת בעירום מלא למעריצים בלבד

לְשֶׁעָבַר אמא מתבגרת 2 כוכב ג'נל אוונס משאירה מעט לדמיון למי שמוכן להירשם לחשבון OnlyFans שלה, מכיוון שהיא פשוט התפשטה בעירום לחלוטין לתמונת אמבטיה מהבילה.

"מזבלת תמונות חדשה יוצאת כל היום", כתבה ג'נל, בת 30, א להקניט תמונות שיתפה דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ביום שישי, 8 ביולי, וכללה קישור לפרופיל OnlyFans שלה.

באדיבות ג'נל אוונס/אינסטגרם

בתצלום של NSFW, לבוגרת MTV הייתה מבט רציני על פניה כשהיא נראית נטבלה באמבטיית קצף כשהיא עונדת רק שרשרת מסונוורת עם שיערה בקשר עליון ושני קווצות מסגור פנים תלויות מטה בזמן המים. עדיין רץ.

ג'נל הצטרפה לפלטפורמת המדיה החברתית הידועה בתוכן למבוגרים בלבד במאי 2022. "בואו ננהל צ'אט", שיתף אז יליד צפון קרולינה באמצעות אינסטגרם. "עשיתי את זה," היא הוסיפה עם אימוג'י סמיילי הפוך מעל קישור לפרופיל OnlyFans שלה.

אמא לשלושה חלקה תמונה מעצבנת לא פחות של עצמה, אבל באותה תקופה היא רקדה בחולצת ביקיני ורודה חתוכה, תוך שהיא מציגה את התחתונים הגדולים וכמה מהקעקועים שלה.

"לא יכולה לבטל אותי כאן," היא כתבה על הקישור.

ג'נל – שגובה 20 דולר לחודש כדי להירשם ל-OnlyFans שלה – הפילה שמועות שהיא ירדה מתחת לסכין כדי לשפר את גופה לאחר טוורקינג למעריצים ב-TikTok.

לאחר ששיתפה סרטון TikTok של עצמה רוקדת לצלילי "Honky Tonk Badonkadonk" של טרייס אדקינס באוקטובר 2021, המעריצים מיהרו להבחין בגופו של המשפיע.

בזמן שהתנגנו המילים "מותק, אתה לא יכול להאשים אותה / על מה שאמא שלה נתנה לה / זה לא נכון לשנוא אותה / על כך שעבדתי עם מייצר הכסף הזה", מעריץ אחד העיר, "אבל אמא לא נתנה את זה לך … [Dr. Miami] עשה", בהתייחסו לרופא שביצע אמא מתבגרת כוכבים קיילין לורי, בריאנה דה ז'סוס ו ג'ייד קלינהרמה של הישבן הברזילאית.

"אז, כשנסעתי לד"ר מיאמי בפלורידה, בשביל מה נסעתי לשם?" שאלה ג'נל את הבעל דיוויד איסון בסרטון המשך. "הסנטר שלך," הוא ענה.

"כן, אפילו לא הלכנו לשם בקשר לתחת שלי," הוסיפה ג'נל, והפילה את השמועות. "וכבר עשו לי ציצים, שכולם יודעים."

קישור מקור