אליזבת פינץ' שיקרה על סרטן, הפלה

דרמה רפואית מחוץ למסך. לְשֶׁעָבַר האנטומיה של גריי תסריטאי אליזבת פינץ' הודתה כי "מעולם לא הייתה לה שום צורה של סרטן" וכי היא שיקרה לגבי היבטים אחרים בחייה האישיים.

"אמרתי שקר כשהייתי בן 34, וזו הייתה הטעות הכי גדולה בחיי", התוודה פינץ', 44, בראיון ליום רביעי, 7 בדצמבר. האנקלר. "זה רק נהיה גדול יותר ויותר ויותר, ונקבר עמוק יותר ויותר בתוכי. … מה שעשיתי היה שגוי. לא בסדר. F-ked up. כל המילים. כשאתה מתעטף בשקר, אתה שוכח למי אמרת – מה אמרת לאדם הזה והאם האדם הזה יודע את הדבר הזה – וזה העולם שבו אתה יכול להיתפס".

בשנת 2007, הראשון דם אמיתי עוזר הסופר חוותה תאונת טיול ונזקק לניתוח החלפת ברך. עם זאת, היא בחרה להמציא את הפרטים סביב הליקוי הפיזי שלה. כמעט חמש שנים מאוחר יותר, היא סיפרה לעמיתים שאובחנה אצלה צורה נדירה של סרטן עצמות בשם כונדרוסרקומה ב-2012.

פינץ' כינתה את התקופה שלאחר הטיפול הרפואי המעשי שלה "שקט מת", הסבירה כי השקרים שלה נבעו מתוך "השתיקה הזו", אפילו סיפרה לאנשים שאחיה מת בהתאבדות. לא רק זה, אלא שהיא גם שיקרה על אובדן כליות ועל הפלה, כך דיווח הרשת. פינץ' אפילו שילבה את קווי הסיפור המזויפים שלה בסדרה, כמו למשל עבור הדמות קתרין אייברי.

"לא הייתה לי תמיכה וחזרתי למנגנון ההתמודדות הבלתי מסתגל הישן שלי", ציינה, תוך שהיא טוענת גם שאחיה התעלל בה במהלך ילדותם. "שיקרתי והמצאתי משהו כי הייתי צריך תמיכה ותשומת לב, וזו הדרך בה הלכתי אחרי זה".

באדיבות אליזבת פינץ'/אינסטגרם

לאחר שהרשת המקוונת יצרה קשר עם פינץ' כדי לפקפק באותנטיות של ההיסטוריה הרפואית שלה, פינץ' דחתה את ההזדמנות לשתף את הצד שלה. עם זאת, היא הושמה לאחר מכן לחופשה מנהלית מ האנטומיה של גריי במאי.

"אני יודעת שזה לגמרי לא בסדר מה שעשיתי," היא המשיכה. "שיקרתי, ואין לזה תירוץ. אבל יש לזה הקשר. הדרך הכי טובה שאני יכול להסביר את זה היא כשאתה חווה רמה של טראומה, הרבה אנשים מאמצים מנגנון התמודדות לא מסתגל. יש אנשים ששותים כדי להסתיר או לשכוח דברים. מכורים לסמים מנסים לשנות את המציאות שלהם. יש אנשים שחותכים. אני שיקרתי. זו הייתה ההתמודדות שלי והדרך שלי להרגיש בטוח ורואים ושומעים".

לשעבר יומני ערפד הסופרת נזכרה ש"ניתקה די מהר מהכל" לאחר שהחלה חקירה נגדה.

"לאט לאט התחלתי לראות אנשים חוסמים אותי באינסטגרם וברשתות חברתיות אחרות", הוסיף פינץ'. "זה היה כל כך אוניברסלי שאני לא יודע אם הודעת אימייל יצאה או שכולם פשוט התאספו והחליטו 'לא תודה'".

אחד מעמיתיו לשעבר של פינץ', שהרשת לא זיהתה, הגיב לרשת השקרים של התסריטאי המבויש וציין: "עבדנו עם מישהי שלא רק אמרה שהיא חולה בסרטן אלא גם נראתה חולה בסרטן".

עמית לעבודה ציין כיצד נראה שפינץ' "איבדה את שיערה", היה לו גווני עור "צהוב וירוק", "גלוי לעין" [chemotherapy] תחבושת נמל", לקחה "הפסקות להקיא" במהלך העבודה ו"כתבה ודיברה על החוויות שלה כל הזמן".

"היו שני דברים שקורים", הסביר פינץ' לאאוטלט. "אחד, אחי התעלל בי, ושניים, ההורים שלי לא הקשיבו. הרבה מדענים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים יגידו לך שהשלילה של [abuse]או לא לשמוע אותה, יכולה לפעמים להיות טראומה גדולה עוד יותר מהטראומה המקורית עצמה".

ABC לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור