אליסון רוז על DMs של אדם לוין, טקסטים: הוא 'לא בשורה'

מדבר. אדם לוין מַאֲשִׁים אליסון רוז אומר שהזמר Maroon 5 לא היה מקוון עם ה-DM הפלרטטנים שלו בראיון בלעדי עם בקשר על רקע שערוריית הבגידה לכאורה שלו.

"הוא טועה, לדעתי. אני כן מרגישה שהוא יצא מהקו בסופו של יום, אבל זו הבעיה שלו שהוא צריך לעבוד עליה", אומר רוז בקשר. "הוא חצה כל כך הרבה קווים. הוא לא צריך לשלוח DM לבנות נורמליות ולבקש מהן תמונות, כמה בנות, כשיש לו אישה והוא אחד האנשים המפורסמים ביותר אי פעם".

היא ממשיכה, "זה עובדה ידועה שהוא נפל בחופשיות באינסטגרם. ראיתי את TikToks עוד לפני שזה יצא ממנו כשגולל בסיפורים של בנות באינסטגרם וככה זה קרה איתי”.

השניים נפגשו לכאורה באינטרנט, שכן רוז טוענת שהוא צפה באחד מהפוסטים שלה ברשתות החברתיות, והיא שאלה אותו איך הוא נתקל בפרופיל שלה.

"התנדבתי ב-Skid Row. יש לי חברים שיש להם מלכ"ר ועוזרים לאנשים שם למטה, ופרסמתי סרטון באותו בוקר ואחד הצופים היה הוא", מסביר רוז. "הייתי כמו, 'איך אדם לוין ראה את ה-s-t שלי?' שאלתי אותו 'איך מצאת אותי?' והוא אמר שעליתי לדף 'בשבילך' שלו. הוא ידוע לשמצה בכך שהוא צופה בסיפורים של בנות באינסטגרם".

Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

רוז גם מודה שהיא לא הייתה מעריצה גדולה של המוזיקה של לוין וטוענת שהיא "לא הייתה מודעת שהוא נשוי" לאשתו בהטי פרינסלו באותו זמן הם לכאורה "החלו לדבר". הזוג התחתן ביולי 2014 וחולקות את הבנות דאסטי רוז וג'יו גרייס. פרינסלו, בת 34, הודיעה שהיא בהריון ומצפה לילדם השלישי המשותף ב-15 בספטמבר.

"אמרתי לו בעבר, 'אני לא אוהב את הלהקה שלך'. אפילו בהודעות הראשונות אליו הלכתי ודפדפתי בעמוד שלו והייתי כמו, 'אוי אס, יש לך חברה'. אני ממש מצטערת,' ואז הוא אמר משהו אחר שהיה ממש נורא", מסבירה רוז. "ממש דיברתי איתו על קעקועים 24/7. דיברנו על קעקועים כל הזמן – על זה עסק רוב השיחות שלנו. הוא התקשר אלי חם וביקש ממני תמונות? כן הוא כן. זה יוצא מהכלל? כֵּן. הייתי צריך לדבר איתו? אולי לא, אבל הייתי רווק. לא חיפשתי אותו ולא פגשתי אותו".

עוד טוענת דוגמנית האינסטגרם שהנשים שאיתן לווין "דיבר" לכאורה דומות לה דמיון מדהים. "הם ממש נראים כמוני", היא אומרת. "יש להם עיניים כחולות גדולות או שיער כהה או בלונדיני. מה אתה עושה אחי?"

ההחלטה של ​​רוז לעלות על החוויה שלה עם לוין, בת 43, מגיעה שלושה ימים לאחר דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוד חשפו אותו ברשתות החברתיות. ביום שני, 19 בספטמבר, Stroh, 23, טענה בפומבי בסרטון TikTok שהיא ניהלה רומן עם האמן "Misery" במשך כשנה אחת, וציינה שהיא חשה "מניפולציה" על ידי לוין. אב לשניים הכחיש את ההאשמות זמן קצר לאחר מכן.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנות", כתב לוין דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ביום שלישי, 20 בספטמבר, והוסיף, "לא היה לי רומן, למרות זאת, חציתי את הגבול במהלך תקופה מצערת בחיי".

"בקשר לאמירה שלו, אני חושב שהוא יודע שמה שהוא עשה לא בסדר", מוסיפה רוז. "הוא יודע שהוא דמד מיליון בנות וביקש תמונות, אבל אני לא חושב שהוא באמת סרק איזו בחורה. לא נראה שהוא היה עושה את זה".

מאז, נשים רבות אחרות התייצבו להאשים את זמרת "זז כמו ג'אגר" בשלח להן הודעות פלרטטניות, כולל קומיקאי מריקהמדריך היוגה לשעבר של אדם אלנה זבלולאחרונה סטודנטית בקולג' של אוניברסיטת אובורן אשלי ראסל.

"הוא באמת רכש את האמון שלי כי למעשה יש לנו כמה חברים משותפים, אז אני מרגיש שהוא די בטח בי, אבל דיברתי גם עם הרבה בנות שהיו כמו 'אה, הוא הרגיש שהוא יכול לסמוך עליי'" רוז טוענת. "אני מרגישה שהכרתי אותו, ואני לא מרגישה שהוא באמת יפעל לפי זה, למען האמת."

נציג של לוין לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור