אלכסיי שווי נקי, איך הוא מרוויח כסף

בזמן שהמעריצים הכירו לראשונה אלכסיי בברוורניק עַל ארוס בן 90 יוםיליד ישראל הוא יותר מסתם כוכב ריאליטי. המשיכו לגלול כדי לגלות את השווי הנקי שלו, איך הוא מתפרנס ועוד.

מהו השווי הנקי של כוכב ארוס '90 הימים אלכסיי בברוורניק?

לאלכסיי יש שווי נקי מוערך של 500,000 דולר, לפי מספר שקעים.

איך מתפרנס כוכב '90 יום' אלכסיי בוברניק?

לפני שעבר לארצות הברית כדי להיות עם אשתו, לורן ברוברניק, אלכסיי עבד כחובש בישראל.

לאחר השגת אזרחותו בינואר 2020, נראה כי הוא ניהל קריירה דומה כעובד חיוני באמריקה. הוא עבד כחובש בתוך סגר COVID-19 בהוליווד, פלורידה.

בנוסף, אלכסיי עובד כיום במשרה מלאה כמנהל מחסן בקבוצת Invicta Watch.

נראה שהוא עבד עם החברה במשך שנים ופרסם פוסט על ריצת מירוץ עם עמיתיו באוקטובר 2017. "מייצג בגאווה את הצוות Invicta ב-Fire Hero 5k Run", כתב באמצעות אינסטגרם בזמן.

איך אחרת מרוויח כוכב "90 יום ארוס" אלכסיי בברוורניק?

אלכסיי גם מרוויח כסף על ידי הופעה ב-TLC הופעות, לאחר שכיכב בכמה מהתוכניות ארוס בן 90 יום ספין-אוף לפני שנחת בתוכנית של משפחתו, אלכסיי ולורן: אחרי 90 הימים. בעוד שלו המשכורת המדויקת ככוכבת ריאליטי בטלוויזיה לא נחשפה, דווח כי הפיצוי של השחקנים הוא בקנה מידה מזיז.

"ארוס בן 90 יום משלם לחברי השחקנים שלהם 1,000 עד 1,500 דולר לפרק", אמר בעבר מקורב מכ"םוהוסיפו שהכוכבים שמופיעים בספינופים של עצמם מרוויחים יותר כסף.

לאחר שאלכסיי ולורן משכו את תשומת לב המעריצים במהלך הופעת הבכורה שלהם ב-90 יום ארוס ב-2015, הם המשיכו לככב בתוכניות ארוס 90 יום: מה עכשיו?, יומני 90 יום, ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ו שיחת כריות. בינתיים, עונה 2 של לורן ואלכסיי: אחרי 90 הימים הוקרן בבכורה בדצמבר 2022.

מקור הכנסה נוסף עבור אלכסיי מגיע מהקלטת סרטונים ממעריצים ב-Cameo. לפי שלו פּרוֹפִילהוא גובה מהמעריצים 30 דולר עבור סרטונים מותאמים אישית ו-210 דולר עבור סרטונים עסקיים.

TLC

כמה זמן אלכסיי בוברניק נשוי ללורן בוברניק?

לאחר שנפגשו ב-2013 כאשר לורן ביקרה בישראל בטיול שלה בתגלית, הזוג קשר את הקשר ב-2015.

מאז קיבלו בני הזוג את פני הילדים שי יוסף, אשר נח ו אריאל רעיה.

בזמן שהם מתגוררים כיום בפלורידה, אלכסיי ולורן שוקלים לעבור לישראל במהלך העונה הנוכחית של תוכנית הריאליטי TLC שלהם.קישור מקור