אלכסיס בלדל, וינסנט קרתייזר ילדים: אקסים חולקים בן אחד

אלכסיס בלדל, וינסנט קרתייזר ילדים: אקסים חולקים בן אחד

בנות גילמור אלום אלכסיס בלדל ובעל מנוכר וינסנט קרתייזר שמרו על מערכת יחסים פרטית עד לפירוד באוגוסט 2022. בני הזוג לשעבר חולקים ילד אחד יחד, אותו קיבלו ב-2015. המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על איש עצבני הבן של כוכבים.

כמה ילדים יש לאלכסיס ווינסנט?

בזמן ש אחוות המכנסיים המטיילים הכוכבת והאקס שלה שמרו על חייהם האישיים בשפל לאורך מערכת היחסים שלהם, אחד מהחברים לשעבר של אלכסיס נתן לבשורה הגדולה שלהם.

"היא באמת פרחה כאישה ועכשיו היא אמא טרייה גאה ונשואה ומאושרת", סקוט פטרסון סיפר זוֹהַר במאי 2016. אלכסיס וסקוט כיכבו בתור רורי גילמור ולוק דיינס, בהתאמה, ב בנות גילמור מ-2000 עד 2007 לפני שהתאחדו מחדש לתחייתה של נטפליקס.

"היא פשוט האדם הכי חביב, אינטליגנטי ובן אדם מקסים. היא לא השתנתה בכלל. היא נראית אותו הדבר. אנחנו משווים הערות בגלל הבן שלי [born July 2014] מבוגרת בערך בשנה וחצי מבנה הצעיר", הוא שפך תוך כדי קידום בנות גילמור: שנה בחיים. "אני מראה לה תמונות וסרטונים ולמה לצפות. אנחנו פשוט מאוד נהנים אחד מחברתו של זה".

בעוד שבנם, ששמו מעולם לא נחשף, נולד בסתיו 2015, לא ברור אם בני הזוג לשעבר קיבלו ילדים נוספים בשנים שחלפו מאז.

איך אלכסיס ווינסנט נפגשו?

הלהבות לשעבר נפגשו על הסט של איש עצבני בשנת 2011 כאשר הדמויות שלהם בת' דאוס ופיט קמפבל ניהלו רומן. ביוני 2012 התפרסמה ידיעה שהכוכבים יוצאים במציאות.

"הם יוצאים כבר כמה חודשים", אמר מקור Us Weekly בזמן.

רק תשעה חודשים לאחר מכן, ה עוד יום בגן העדן השחקן גילה שהוא הציג את השאלה. "אני אדם בר מזל. אני כל הזמן אומר 'חברה'. ואז אני אומר, 'כלומר, ארוסתי!'", אמר Us Weekly בבכורה של עונה 6 של איש עצבני במרץ 2013.

השניים קשרו בשקט את הקשר במהלך חתונה אינטימית בקליפורניה ביוני 2014.

האם אלכסיס ווינסנט עדיין ביחד?

באוגוסט 2022, לאחר יותר משמונה שנות נישואים, התפרסמה ידיעה כי הזוג עזב את זה, כאשר וינסנט הגיש בקשה לגירושין, Us Weekly דווח לראשונה.

החדשות על הפיצול והפרידה המשפטית שלהם מגיעות לאחר מוחות כוכב הגיש את תביעת הגירושים שלו לבית המשפט העליון של מחוז פוטנם בניו יורק ביום רביעי, 10 באוגוסט, על פי רישומים מקוונים שנצפו על ידי בקשר.

קישור מקור