אלכסיס בלדל, וינסנט קרתייזר פיצול, הוגשה גירושין

אלכסיס בלדל, וינסנט קרתייזר פיצול, הוגשה גירושין

נפרדים. סיפור השפחהשל אלכסיס בלדל ובעלה, וינסנט קרתייזרנפרדו לאחר יותר משמונה שנות נישואים עם הראשון איש עצבני כוכב המגיש בקשה לגירושין מהחברה שלו פעם, בקשר יכול לאשר.

החדשות על הפיצול והפרידה המשפטית, שדווחה לראשונה על ידי Us Weeklyמגיע לאחר שאביו של אחד מהם הגיש את תביעת הגירושים שלו לבית המשפט העליון של מחוז פוטנם בניו יורק ביום רביעי, 10 באוגוסט, על פי רישומים מקוונים שנצפו על ידי בקשר.

לאחר שזימון הודעתו הוכנס לרישומי בית המשפט, הוגשה אישור מסירה שהתקבלה למחרת.

הגירושין רשום כבלתי שנוי במחלוקת, מה שאומר שהמגיש, במקרה זה וינסנט, אינו מצפה לאף היבטים של הגשת הגירושין שיחולקו עליו.

הנציגים של אלכסיס ווינסנט לא הגיבו מיד בקשרבקשות של הערות בנוגע לגירושין.

בני הזוג לשעבר נפגשו בעבר על הסט של הדרמה של AMC בה התארחה אלכסיס בת' דאוס, שאיתה דמותו של וינסנט, פיט קמפבל, מנהלת רומן.

לאחר תקופת ההשתתפות שלהם, השניים, שבמידה רבה שמרו על הרומנטיקה וחיי המשפחה שלהם מחוץ לעיני הציבור, הלכו רשמית עם מערכת היחסים שלהם בשנה שלאחר מכן, ולאחר מכן נישאו ביוני 2014 בקליפורניה.

הם המשיכו לקבל את פני בנם היחיד, בנם, בסתיו 2015.

הגירושים שלהם מגיעים לאחר שאלכסיס הכתה גלים עם הודעה מפתיעה שהיא תעזוב סיפורה של שפחה במאי 2022.

"אחרי מחשבה רבה, הרגשתי שאני חייב להתרחק סיפורה של שפחה בזמן הזה", אמרה השחקנית בהצהרה שזעזעה את מעריצי התוכנית המצליחה Hulu.

"אני אסיר תודה לנצח ברוס מילר על כתיבת סצנות כה אמיתיות ומהדהדות עבור אמילי, ולהולו, MGM, השחקנים והצוות על תמיכתם", הוסיפה.

בני הזוג לשעבר היו מאוד פרטיים עם מערכת היחסים שלהם.

"זה משהו שהבנתי לגבי הדברים החשובים ביותר בחיי," הודה וינסנט עיט בשנת 2014 על שמירה על פרטיות. "אם אני חולק אותם עם העולם ואני פותח את הדלת הזו לכעס המבעבע שלהם שהם צריכים לצאת החוצה או להערצה שהם רוצים להתהדר בהם, זה מפחית את זה. זה מוזיל את זה; זה מחליש אותו. וזה קסום, אהבה, וכל זה הוא רוחני עמוק, וזה פשוט לא מרגיש נכון".

קישור מקור