אלכסיס ניירס היום של הבלינג רינג: ילדים, בעל לשעבר, עוד

להתעדכן. אלכסיס היינס (לבית ניירס) החיים השתנו הרבה מאז שהיא הייתה חברה בבלינג רינג הידועה לשמצה. המשיכו לקרוא כדי לגלות מה נייר זומם היום.

מי זה אלכסיס ניירס?

בנוסף ל ניירסכולל בלינג רינג רייצ'ל לי, ניק פרוגו, קורטני איימס ו דיאנה טמאיו.

אלכסיס ניירס נעצרה בגין מעורבותה בפריצות במהלך צילומי פרק הפיילוט של תוכנית הריאליטי של משפחתה, די פראי, ב 2009. ה-E! הסדרה עקבה אחר חייהם של ניירס ואחיותיה טס טיילור ו גבי ניירס, אימא שלהם, אנדריאה ארלינגטוןואביהם החורג, ג'רי דאן.

בנובמבר 2009, כוכבת הריאליטי לשעבר לא התחננה לאישומי פריצה שנבעו ממעורבותה בפריצות המתוקשרות.

בזמן ניירס טענה שהיא הייתה שיכורה ולא מודעת למה שהתרחש כשהקבוצה פרצה לביתו של בלום, פריטים שהיו שייכים לבילסון והילטון נמצאו בבית משפחתה בעקבות חיפוש של המשטרה.

באדיבות אלכסיס ניירס/אינסטגרם

במאי 2010, ניירס לא עתר על אישום חמור של פריצה למגורים מדרגה ראשונה לביתו של בלום. היא נידונה ל-180 ימים בכלא המחוזי עם שלוש שנות מאסר על תנאי וכן נאלצה לשלם קנס של 600,000 דולר.

ניירס החלה לרצות את עונשה ביוני 2010 ושוחררה לאחר שריצה חודש אחד בלבד מתוך שישה חודשי מאסר.

היא נעצרה פעם נוספת בדצמבר 2010 בגין החזקת הרואין. בעקבות המעצר, ניירס נידון לגמילה ומאז נשאר נקי.

למי נשוי אלכסיס ניירס?

ניירס התחתן עם איש עסקים קנדי אוון היינס במהלך טקס במקסיקו באפריל 2012. בטקס האינטימי היו רק 20 אורחים, ביניהם אנדריאה, גבי וטס.

באוגוסט 2022, ניירס הגיש תביעת גירושין מהיינס לאחר 10 שנות נישואים.

"עשר שנות נישואים ו-11 שנים ביחד היו [a] הצלחה גדולה ואנחנו משתפים פעולה ממש טוב", אמרה Us Weekly לקראת ההגשה.

היא הוסיפה, "אני לא חושבת שאף אחד מאיתנו רצה להתגרש או להיפרד, אבל זו פשוט הדרך שבה דברים התרחשו. שוב, אני אוהב מאוד את אוון ואנחנו רק אולי הורים משותפים טובים יותר משותפים".

כמה ילדים יש לאלכסיס ניירס?

ניירס והיינס קיבלה את בנם הראשון, בתם הארפר, ב-2013. היא ילדה את בנם השני, בתם הארפר, ב-2016.

עם מי יוצא אלכסיס ניירס עכשיו?

ילידת קליפורניה חשפה בספטמבר 2021 שהיא ואוון היו בנישואים פתוחים ושהיא יוצאת עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' אלום בראונווין ווינדהאם-בורקהחברה לשעבר של, קריס.

"אוון והנישואים שלי בטוחים. אנחנו כל כך שמחים ביחד ואני אסיר תודה על שיש לי בן זוג שאוהב אותי ללא תנאים ושזה בסדר שאני הבעלים של המיניות שלי כאישה קווירית", אמר גם מנחה הפודקאסט של "מתאושש מהמציאות". בסדר! מגזין זמן קצר לאחר שחשפה את הרומן שלה עם קריס. "הילדים מאושרים ותמיד ידעו שאני מזדהה כביסקסואל".

ה-E לשעבר! הכוכב הוסיף, "מבחינת קריס, התחלנו לדבר במאי וזה לא התאים באותה תקופה. המשכנו לדבר במהלך החודשים הבאים כידידים ואז היא ביקשה ממני לארוחת ערב כדי לחקור את הקשר הזה יותר. הסכמתי והיה לנו חיבור טוב. אנחנו גם בקשר פתוח למרות שאני לא יוצא עם אף אחד מחוץ לה כרגע כי אני רוצה לחקור לאן זה עלול להוביל".

בזמן ניירס לא אישרה שהיא יוצאת עם מישהו חדש, חשבון האינסטגרם שלה רומז לכאורה שיש גבר מסתורי בחייה.

האם אלכסיס ניירס יופיע בסדרת הסרטים החדשים של בלינג רינג?

ניירס עוד תפתח על המעורבות שלה בבלינג רינג ב נטפליקס'סדרת הדוקוסים החדשה The Real Bling Ring: הוליווד שוד.

בתוך ה גְרוֹר, ניירס וחברים נוספים בקבוצה מפרטים את החוויה שלהם בשוד בתים של מפורסמים. "לא באתי לכאן כדי, כאילו, להציל פנים. באתי לכאן כדי להיות כנה", היא הבטיחה בקליפ הטיזר.

The Real Bling Ring: הוליווד שוד יהיה זמין להזרמה בנטפליקס ביום רביעי, 21 בספטמבר.

קישור מקור