אלן דג'נרס טענות, עבודה, גיל ועוד

זמר-יוצר ומוזיקאי גרייסון צ'אנס העלה כמה האשמות פומביות נגד מנחה תוכנית אירוח לשעבר אלן דג'נרס. אמן המוזיקה כיום בן 25 היה רק ​​בן 12 כשהופיע לראשונה המופע של אלן דג'נרס בשנת 2010 לאחר שהיא צפתה בשער היוטיוב הוויראלי שלו של ליידי גאגאסינגל הלהיט של "Paparazzi". למרות שצ'אנס הופיע שוב בתוכנית שלה שלוש פעמים, זמר "לבבות שבורים" טען שהוא הרגיש "נטוש לחלוטין" על ידי דג'נרס.

"מעולם לא פגשתי מישהי יותר מניפולטיבית, מרוכזת בעצמה ואופורטוניסטית יותר בוטה ממנה", אמרה צ'אנס. אבן מתגלגלת בראיון שפורסם ביום חמישי, 22 בספטמבר. "בחלק הראשון של הקריירה שלי, אני חייב המון תודה לה ולצוות הזה. אבל הסיבה שבגללה אני כאן היום מדברת על אלבום, אני לא חייב לה כלום. כי אני הייתי זה שנאלץ להרים את עצמי למעלה. היא לא הייתה בשום מקום".

המשך לקרוא כדי לגלות עוד על גרייסון ומה הוא אמר על אלן.

מי זה גרייסון צ'אנס?

לאחר שהקאבר שלו ל"פפראצי" הפך לוויראלי ב-2010, האמן "שומר זמן" הוזמן להופיע ב- המופע של אלן דג'נרס במאי אותה שנה, שם הוא מְבוּצָע הקאבר המהמם שלו לשיר.

הכישרון של צ'אנס זכה לתשומת לב נוספת ממספר סלבריטאים ששיתפו סרטונים של הופעתו בתוכנית אירוח באמצעות מדיה חברתית.

יליד ויצ'יטה פולס, טקסס, הוציא מאוחר יותר את סינגל הבכורה שלו "Waiting Outside the Lines" באוקטובר 2010 ואחריו את אלבום הבכורה שלו תחזיק מעמד עד הלילה באוגוסט 2011.

מנואל באלסה צ'נטה/AP/Shutterstock

מהי הקריירה של גרייסון צ'אנס עכשיו?

למרות שצ'אנס למד באוניברסיטת טולסה ב-2017, הוא בחר לנשור כדי להתמקד מחדש בקריירה המוזיקלית שלו. מאז, תושב אוקלהומה לשעבר הוציא מספר סינגלים והוציא את אלבום האולפן השני שלו, פורטרטיםבמרץ 2019.

מה אמר גרייסון צ'אנס על אלן דג'נרס?

בראיון שלו ב-22 בספטמבר עם אבן מתגלגלתהאמן "הלבוי" טען כי מערכת היחסים הוא ואמו, ליסה צ'אנסעם דג'נרס השתנה במהירות לאורך הקריירה המוזיקלית שלו.

"אני זוכר שהיא משכה את אמא שלי הצדה ואמרה, 'אתה לא תצטרך לעבוד שוב יום אחד בחיים שלך'", טען צ'אנס בהתייחס למה שהקומיקאי אמר לכאורה לאמו, לפני שטען את מה שאמרה לו: "'אני הולך להגן עליך. אני הולך להיות כאן בשבילך. אנחנו הולכים לעשות את זה ביחד'".

צ'אנס תיאר אז את ההתפתחות בהתנהגותו של זוכה פרס הפריים טיים לאחר שהקריירה שלו התחילה לצבור יותר אחיזה.

"כל השבוע שלי, כל החודש שלי, כל השנה שלי יכולים להשתנות [with] הודעת טקסט אחת ממנה. זה היה נורא", אמר לפרסום.

צ'אנס סיפק דוגמה לטיפול שקיבל לכאורה, וטען שדג'נרס לא אהב הופעה ספציפית שצילם עבור רשת אחרת והכריח אותו ואת הצוות שלו לעשות זאת מחדש.

"אם הייתה לה דעה כלשהי, כל העניין השתנה", הוסיף.

בהזדמנות אחרת לכאורה, צ'אנס טען שדג'נרס רצתה שהוא יצפה ג'סטין ביברשל אף פעם אל תגיד אף פעם סרט תיעודי בזמן שצ'אנס היה בסיבוב הופעות מירנדה קוסגרוב. עם זאת, נגן הפסנתר נזכר שהרגיש מותש מלוח הזמנים הקשה של הסיורים ולא תיעדף את הצפייה בסרט. לאחר מכן הוא טען שדג'נרס התקשר לאמו כדי לטפל בעניין.

"אני לעולם לא אשכח את זה," אמרה צ'אנס. "אני רק זוכר ששמעתי בצד השני של הטלפון, רק צעקתי [and] בגידה: 'איזו סוג של אמא את? אתה מבין שיצאתי מגדרי כדי להביא לך את זה, והוא לא יכול לשבת ולראות את זה?'”

לאחר שלכאורה התקשר לאמו, צ'אנס טען שדג'נרס ביקשה לדבר איתו ואמרה, "מאוכזב זה אפילו לא מעט מה שאני מרגיש עכשיו'".

"היה ברור ש'בסדר, אני פיון במשחק שלך'", המשיך. "אז, צפיתי ב [Never Say Never] סרט."

ליסה גם טענה שדג'נרס "יעבור על הבגדים שלו" ותפעל "קצת שליטה" לגבי מה שצ'אנס ילבש, וזה הסכים.

"היא הייתה נכנסת ומסתכלת על מתלה, צועקת על סטייליסטים, מבססת אנשים מולי ואומרת, 'זה מה שאתה לובש בתוכנית'", טען זמר "Temptation". "היא פשוט השפילה אנשים."

צ'אנס טען אז שדג'נרס "נטשה אותו לחלוטין" לאחר שהקריירה המוזיקלית שלו החלה להיאבק עד 2012.

"לא הצלחתי להשיג אותה. לא יכול היה לדבר איתה”, טען, לפני שנזכר בחוויותיו כשחזר להופעה שלה בעתיד. "בכל פעם שהייתי מגיע לתוכנית, זה היה חיוך כל כך מזויף. היא אפילו לא שאלה, 'מה שלומך? איך אתה מחזיק מעמד?' זה היה בדיוק כמו, 'הנה על מה אנחנו הולכים לדבר. נתראה שם'".

בראיונות המרובים שלו עם הראשון אמריקן איידול שופט, צ'אנס נראה מאושר. עם זאת, הוא הסביר לשקע שהוא יכול "לראות כל כך הרבה חרדה" בעיניו.

"אני פשוט יכול לראות כל כך הרבה PTSD כי אני שם מחזיק מעמד כל החיים היקרים, 'אני צריך את ההופעה הזו בטלוויזיה'", הוא המשיך. "זייפתי את זה ב-100 אחוז, ו [I felt like] היא גם מזייפת את זה איתי ב-100 אחוז."

נציג של דג'נרס לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.

האם אלן דג'נרס הגיבה לטענותיו של גרייסון?

למרות שדג'נרס לא פרסמה הודעה בפומבי בתגובה לטענות של צ'אנס, אמר מקור Us Weekly שלמנחה השידור לשעבר הייתה "חוויה" אחרת בעבודה איתו.

"אלן והצוות הלכו מעל ומעבר ולפעמים הקריירה פשוט לא ממריאה", אמר המקורב ביום חמישי, 22 בספטמבר, והוסיף כי מעולם לא הגיש "תלונות" בזמן שעבד איתה. "הוא לקח את הזמן הזה, כשהוא משיק א [new] אלבום, ללכת אחרי אלן בטענות אופורטוניסטיות".

גרייסון צ'אנס מגן על הצהרתו

שעות אחרי שלו אבן מתגלגלת ראיון פורסם, צ'אנס לקחה טיק טוק להגן על האמירה המקורית שלו על דג'נרס.

"אני עומד מאחורי הכל," הוא התחיל. "אתה יודע, רציתי לספר את הסיפור הזה כבר כמה שנים ונאמר לי שוב ושוב שלא. אבל האמת היא שמה שראיתם בטלוויזיה ומה שהוצג, אתם יודעים, למיינסטרים פשוט לא היה מה שהתרחש מאחורי הקלעים. ואני חושב שעכשיו, כשאני בן 25 ואני מבוגר יותר, אני יכול לזהות שמה שקרה לי בתור ילד לא היה מגניב. זה לא היה בסדר. ונאלצתי להיאבק עם כל כך הרבה מה-PTSD הזה וכל כך הרבה מהטראומה הזו כשגדלתי כמוזיקאי, וכשאני נלחם בתעשייה כדי להמשיך לעשות מוזיקה ועדיין לעשות את זה. ”

לאחר מכן התייחס צ'אנס לתגובת הציבור להאשמותיו נגדה.

"ואני בטוח שלאנשים יהיה הרבה מה לומר על המאמר, וכיצד אני עלול להיראות ככופר על המאמצים שלה בהתחלה," הוא המשיך. "והאמת היא שאני אסיר תודה על כך שהיא נתנה לי התחלה, אבל אני יותר אסיר תודה לעצמי על הרגעים שבהם נפלתי והכל השתבש כשהייתי ילד. אני אסיר תודה לבני ה-15 שאספה את השברים והמשיכה ללכת והמשיכה להילחם".

קישור מקור