אלן דג'נרס פינוי בית מונטסיטו: הצפה, עוד

SoCal במשבר. אלן דג'נרס הציעה עדכון לגבי רכושה ומצב מזג האוויר האינטנסיבי על רקע גשמים חסרי תקדים באזורי לוס אנג'לס וסנטה ברברה הגדולים יותר. הקהילה האמידה של מונטסיטו – שם אלן חיה לצד אנשים כמוהם הנסיך הארי ו מייגן מרקל, רוב לואו ועוד הוליווד A-listers – הוא תחת פינוי חובה החל מיום שני, 9 בינואר. מנחה השידור לשעבר יצא לרשתות החברתיות עם דיווח חד על התנאים.

"הנחל הזה ליד הבית שלנו אף פעם לא זורם. זה כנראה בערך תשעה רגל למעלה," אמרה אלן במצלמה כשהיא פנתה אל נהר המים הגועש כעת. "מונטסיטו נמצאת בפינוי מוחלט, כל העיר."

ה למצוא את דורי כישרון – לובש מעיל גשם עם קפוצ'ון מעל סווטשירט בסרטון – משקף עוד יותר את ההיסטוריה של האזור עם אסונות טבע, וציין כי מדובר ב"יום השנה של חמש שנים מהשריפה ומפולות הבוץ שהרגו כל כך הרבה אנשים".

ב-9 בינואר 2018, מפולות בוץ פקדו את אזור מונטסיטו לאחר עונת שריפות עזה במיוחד בקיץ הקודם. בהרס נהרגו 23 בני אדם, עשרות נפצעו ונגרם נזק של אלפי דולרים. כדי להחמיר את המצב, הכביש המהיר 101 – שהוא הכביש המהיר היחיד המוביל פנימה והחוצה ממחוז סנטה ברברה – נקבר בכמה מטרים של בוץ, ולכד את תושבי העיר במצב של מצהירה הקשורה למזג האוויר.

"זה מטורף – ביום השנה לחמש שנים, יש לנו גשם חסר תקדים", המשיכה אלן בעדכון שלה ב-2023. "אנחנו צריכים להיות נחמדים יותר לאמא הטבע. … תהיו בטוחים כולם," היא סיכמה.

באדיבות אלן דג'נרס/אינסטגרם

בערך בשעה 3:20 אחר הצהריים EST ב-9 בינואר, מכבי האש של מונטסיטו עלה לטוויטר באזהרה חמורה. "עזוב עכשיו!" נכתב בפוסט, ומפרט את כל הקהילות בעיירה המנומנמת בדרום קליפורניה שהיו צריכים לצאת כל עוד הם יכולים. הציוץ היה מלא בתגובות תומכות מהשכנים, וחלקם אפילו ציינו את הסלבריטאים הגבוהים שקוראים לאזור בית.

לא רק שבנכסים במונטסיטו נמצאים כמה מהשמות הידועים ביותר בבידור, אלא שהגודל העצום של האחוזות עשוי להשתוות לנזק בשווי אלפי דולרים על רקע גשם שאין שני לו. רוב לואואחוזת מונטסיטו, למשל, יושבת על 6.7 דונם של אדמה והחזירה לו כ-13 מיליון דולר. אריאנה גרנדה מתגוררת באזור באחוזה של 6.7 מיליון דולר לאחר שרכשה בית ששייך פעם לאלן עצמה, ומשכנם של הארי ומייגן בקליפורניה שווה כ-14.7 מיליון דולר.

לגבי אלן, היא ואשתו פורטיה דה רוסי רכשו את הבית השלישי שלהם במונטסיטו בספטמבר 2022 לפני שהעיפו אותו כדי להרוויח – הם מכרו אותו ללא אחר מאשר מנהל מוזיקה מפורסם קטנוע בראון. הזוג המפורסם ממשיכים לגור בחווה שלהם ב-14 מיליון דולר באזור.קישור מקור