אלסקה בוש העם של רייבן, בנו של דוב קוב בעיות בריאות

הגנה על משפחתה. אנשי בוש אלסקה כוכב רייבן אדמס מחא כפיים למעריצים "גסים וחסרי רגישות" שהגיבו עליה ו דובי בראוןבריאותו של הבן של קוב לאחר שהתינוק שלהם נולד עם מחלת ריאות מוקדמת.

"אני לא מבקש ייעוץ רפואי או תיאוריות על בריאותו של בני. אם תגיב לדברים כאלה אני אמחק אותם או יחסום אותך", כתבה רייבן, בת 23, דרך אינסטגרם ביום רביעי, 25 בינואר, בקטע התגובות של הפוסט שלה בו היא מכריזה על לידתו של הרך הנולד ושמו המלא, קוב גבריאל קאדן בראון. .

רייבן אדמס/אינסטגרם

בעוד שכוכבת הריאליטי התעקשה שהיא לא מנסה להיות "גסה", היא קיבלה "כמה הערות גסות או לא רגישות" על בריאותו של בנה.

"לקוב יש צוות רפואי שמצליח בעבודתם. הוא עושה את זה מדהים וזה מה שהוא צריך", המשיכה. "לא אנשים באינטרנט מתווכחים על זה."

רייבן אמרה שהיא מקווה שלקוב תהיה "שהייה קצרה" ביחידה לטיפול נמרץ [neonatal intensive care unit] לאחר לידתו ב-20 בינואר, והוסיפה שהיא "אסירת תודה" שהוא "הסתדר".

מאוחר יותר היא אמרה שבנה הוצא "מהחמצן" ב-25 בינואר, כשמצבו השתפר.

"להיוולד בשבוע 38 ולהיות זה לא שכיח, אבל למרבה הצער הוא אחד מהמקרים האלה", הסביר רייבן על אבחנה של מחלת הריאות של קוב לפני הזמן. "אני לא יכול לחכות לקבל את שני הבנים שלי בבית. ריבר היה מוקדם מדי עם הסיבוכים שלו (היפרדות שליה) לא היו מפתיעים. אבל קוב להיות קדנציה מלאה ושדבר אקראי כזה קורה זה מתסכל! כל כך התרגשתי וגאה שעשיתי את זה בקדנציה מלאה".

היא סיימה את הודעתה בהודיה לעוקבים על "התפילות והמילים הטובות", והמשיכה, "אנחנו כל כך מבורכים ולעולם לא נשכח זאת".

רייבן ודוב, 35, הם גם הורים לבן ריבר, שנולד במרץ 2020. היא עברה גם לידה מסובכת עם ילדה הראשון, וסבתא קאסי מישל נאמר באופן בלעדי בקשר בזמן שהאמא הטרייה "ממש סיכנה את חייה" כדי ללדת תינוק מס' 1.

בר גם פתח על לידת ילדו השני וחשף ב-24 בינואר שהוא חשב שאביו המנוח, בילי בראון, שמת בפברואר 2021, שומר על משפחתו.

"בדרך חזרה מהטיפול הנמרץ, ראיתי את זה בבית החולים!" דובי כתב באמצעות אינסטגרם, והוסיף אמוג'י של פנים מעכבות דמעות, לכיתוב תמונה של ארגז כלים עם השם "בילי בי" וספריי צלב צבוע בצהוב לרוחב החלק הקדמי.

לאחר לידתו של קוב, בר התלהב עד כמה רייבן עבד קשה להביא את הקטן שלהם לעולם.

"רייבן עשה עבודה מדהימה! אני לא חושב שגבר יכול אי פעם להבין באמת מה עובר על אישה!" כוכבת הריאליטי כתבה דרך אינסטגרם ביום ראשון, 22 בינואר. "בטח שאנחנו יודעים שזה קשה, אבל לעולם לא נוכל לתפוס את הקשיים שכל אמא עברה! לא יכולתי להיות יותר גאה ברייבן! היא כל כך חזקה, כל כך אמיצה וכל כך בלתי ניתנת לעצירה!!! כוחה של אמא מדהים! תודה, רייבן! אתה הכי טוב!"

קישור מקור