אלק בולדווין מוחא כפיים על אישה, בן, כיתוב תמונה 'מיני'

רחוק מדי. אלק בולדווין מחא כפיים למשתמשי אינסטגרם שטענו לכיתוב שלו לתמונה מראה שאשתו ובנו היו "מרמזים מינית".

בולדווין, בן 64, הראה אישה הילריה בולדוויןבן 39, קיבל שפשוף גב מבנם בן ה-6 של בני הזוג לאונרדו, ביום ראשון, 22 בינואר, וכתב, "תחבולה הישנה של 'תן לי לתת לך שפשוף גב'".

"ליצור מיניות של ילדים זה תמיד כל כך מוזר אבל הילד שלך? איכס", כתב משתמש אחד בתגובות, בעוד אחר כינה את הכיתוב של בולדווין "מגעיל". אדם אחד שיתף, "זה די פקינג הערה מוזרה להעיר על תמונה של בנך ואמו."

באדיבות אלק בולדווין/אינסטגרם

בולדווין חזר בסעיף התגובות ש"ארה"ב היא מדינה הניזונה משנאה", בעודו הגיב למעריץ שציין שליאו, "יכול היה בקלות להחמיא לאמא להישאר ערה מאוחר יותר או לחטיף נוסף". היא גם אמרה לשחקן, "אנשים שמוחם הולך לכל מקום אחר הם הבעיה האמיתית".

ה 30 רוק מאוחר יותר עשה אלום שינוי בכיתוב המקורי שלו, וערך אותו כך שיקרא "צ'יפס תפוחי אדמה לעקוב", לאחר הפוסט המקורי שלו בשפשוף האחורי. בולדווין הוסיף בהערות, "תיקנתי את הטקסט. אני מניח כי… אתה יודע… יש כל כך הרבה מהאשפה של Reddit בחוץ."

זה היה הפוסט הראשון של השחקן באינסטגרם מאז שהוכרז שהוא יואשם בשני סעיפי הריגה בכוונה תחילה בירי הקטלני של צלמת הקולנוע הלינה האצ'ינס על הסט של סרטם בניו מקסיקו. חֲלוּדָהבשנת 2021.

בולדווין והשריין של הסרט, האנה גוטיירז-רידשעומד בפני אותם אישומים, הפר את "כל הסטנדרטים שכולנו צריכים לפעול אם יש לנו אקדח בידיים", התובע המחוזי של סנטה פה, מרי קרמק-אלטוויזנאמר ב-19 בינואר 2023, בעת פרסום ההחלטה.

"אלה היו אנשים שהתנהגו בפזיזות, אנשים שלא עשו את עבודתם, אנשים שלא פעלו לפי פרוטוקולי בטיחות, לא פעלו לפי תקני בטיחות", אמרה קרמק-אלטוויס על התקרית שבה בולדווין ירה לכאורה באקדח משענת במהלך הקמה של סצינה שערך סיבוב חי. בו, בעוד הוא טען בתוקף שהוא לא לחץ על ההדק של האקדח.

"בגלל זה, הייתי אומר שזו לא רק תאונה, זו תאונה פלילית. כלא הוא לא בהכרח המטרה. מה שאני רוצה זה צדק להלינה האצ'ינס, ואני רוצה שאנשים ייקחו אחריות וייקחו דין וחשבון למה שמעשיהם או חוסר המעשים שלהם הובילו, וזה מותה של הלינה האצ'ינס", הוסיפה קרמק-אלטוויס.

עורך דינו של בולדווין לוק ניקאס פוצץ את החלטת התובעים כ"עיוות דין נוראית" וכי זוכה האמי "סמך על אנשי המקצוע איתם הוא עבד, שהבטיחו לו שלאקדח אין סיבובים חיים", בהצהרה ל NPR. ניקאס הוסיף, "נילחם בהאשמות האלה וננצח".קישור מקור