אל תבוא בשביל ג'סה דוגאר! כוכב ה-'Counting On' הוא מלכת הקלאפבקים

הדוגארים צריכים להתמודד עם א מִגרָשׁ של אמא-שיימינג – למרבה המזל, ג'סה דוגר יודע את הדרך המושלמת להתמודד עם זה. בין אם היא מתמודדת עם שנאה לגבי האופן שבו היא הורים לילדים שלה או מתקדמת כדי להגן על קרובי משפחתה, היא אוהבת להתעצבן קצת עם העוקבים שלה. ולפעמים, היא אפילו קצת מתעצבנת עם משפחתה. אז, לכבוד ה סומך על מלכת הקלאפבקים, החלטנו לרכז כמה מהנג'בים האהובים עלינו על ג'סה.

אבל אנחנו לא היחידים שהם מעריצים גדולים של הטיוד של כוכב ה-TLC. במהלך השנים למדו גם אחיותיה וגיסותיה כיצד להוציא דף מהספר שלה. כששונא בא בשביל ג'וי-אנה דוגאר, היא תיעלה את רוחה של אחותה כדי לירות בחזרה. אחרי שפרסמה על האהבה שיש לה לבעל אוסטין פורסיית', טרול אינסטגרם אחד הגיב, "איכשהו אני לא מרגיש שאתה כן אוהב את בעלך השולט והשתלטני". בלי להחמיץ פעימה, כתבה ג'וי, "אני אוהבת אותו יותר ממה שאי פעם אהבתי!"

אנה דוגר החליטה גם ללכת בעקבותיה. לאחר שפרסמה תמונה של אחיינה, בנה של ג'סה, ספורג'ון, המעריצים שמו לב שאחת מרגליו נראית מצחיקה. "מה קרה לבוהן המסכנה שלו?" כתב אחד, והציע לכאורה שהפעוט עבר תאונה כלשהי. "מעולם לא ראיתי שום דבר על זה." אנה ידעה איך להתמודד עם המצב. במקום לתת לעוקב שלה לפקפק בהורות של גיסתה, היא ענתה בנימוס, "הבוהן שלו בסדר גמור! ספרג'ון כנראה כופף אותו בזמן שצילם את התמונה".

בהזדמנות אחרת, שוב הייתה לה הזדמנות לתרגל את הקריאות שלה – למרות שהיא הייתה יותר מתוקה מאשר חצופה. לאחר שמעריץ ניסה לתקן את אנה לגבי איך בנה התמודד עם לטאה, היא רתמה את הביטחון שלה כדי לעמוד על שלה במקום אחותה. "אתה לא מחזיק טריט כזה. אתה מחזיק אותו בעדינות באמצע כף היד שלך", התעקש העוקב. אנה לא התרגשה, ירתה בחזרה, "מרקוס לא ממש הצליח להבין איך להחזיק את הדג שלו אז הוא החזיק את הפיתיון המלאכותי במקום. לא הייתי נותן לילדים שלי להשתמש בסלמנדרה אמיתית לפיתיון דיג".

אף אחד מהקלאפבקים האחרים של דוגר לא משתווה לזה של ג'סה. עיין בגלריה למטה כדי לראות כיצד סומך על מתמודד עם ביקורת כמו מקצוען.

קישור מקור