אל תתעסק עם הדוגארים! ראה את הקלאפבקים הטובים ביותר של משפחת 'סמוך על' לאורך השנים

אל תתעסק עם דוגרס! ה סומך על כוכבים לא מפחדים להגיב לטרולים באינטרנט, ולכן ריכזנו את מיטב הקלאפבקים הראויים להורדת המיקרופון של המשפחה לאורך השנים.

זכור בינואר 2020 מתי יאנה דוגר התייחס לאלה "פרסומות בתשלום?" כשהיא משתפת מדריך לציפורניים ג'ל, כתבה יאנה את הפוסט שלה באינסטגרם, "הרגע פרסמה סרטון חדש ב- ערוץ היוטיוב שלי! שלבים פשוטים ואיך אני עושה את ציפורני הג'ל שלי בבית! הקישור נמצא בביו שלי."

בתגובות, מעריץ אחד כתב, "יאנה, אוהבת את הפוסטים והסרטון הערמומי שלך אבל לא את הפרסומות בתשלום על ציפורני ג'ל…" ניצלה את ההזדמנות להגן על עצמה, הבכורה בת דוגאר ירה בחזרה, "זו לא פרסומת בתשלום או מודעה. זה משהו שקניתי בעצמי ומאוד נהניתי להשתמש בו! רק רציתי לשתף את כולכם במשהו שמצאתי מועיל!"

או מה עם הזמן הזה ג'סה דוגר באופן מצחיק הגיבה לשמועות שהיא מצפה לתינוק מס' 4 בפברואר 2020? "הימר עליה [is] בְּהֵרָיוֹן שוב עכשיו", הגיב שונא בפייסבוק בפברואר. במקום לסגור כל הֵרָיוֹן ספקולציות למטה, עם זאת, ה 19 ילדים וספירה אלום נשענה פנימה. כשהיא מתנופפת לאחור, היא כתבה, "כן, והפעם זה שלישיה!"

יותר משנה לאחר סגירת ספקולציות ההריון, ילידת ארקנסו ובעלה, בן סיוואלדקיבלו את בנם הרביעי, בתם פרן, ביולי 2021. בני הזוג – שקשרו ב-2014 – קיבלו גם את פניהם של בנים ספורג'ון ו הנרי ב-2015 וב-2017, ובת קִיסוֹס בשנת 2019. תוך כדי היערכות לקראת סומך עלבהקרנת הבכורה של עונה 11 בת שעתיים ב-7 ביולי, בני הזוג התעללו על איך הם מתמודדים עם הערות קשות על מדיה חברתית.

"בכל פעם שאני מסתכל על אנשים שהם סופר, סופר שליליים או סופר שנואים בתגובות שלהם, הרבה פעמים הם לא אנשים אמיתיים במובן זה, כאילו, זה חשבון שיש לו אפס פוסטים, אפס עוקבים שנוצרו במיוחד בשביל שנאה ", אמרה התינוקת הברונטית Us Weekly ביולי 2020. "אנחנו רק צריכים להזכיר לעצמנו, כאילו, אנחנו לא חיים למען האישור של כל אדם בודד שם בחוץ. אנחנו אוהבים אחד את השני. אנחנו אוהבים את הילדים שלנו. אנו אוהבים את אלוהים ומנסים לחיות את חיינו כדי לרצות את אלוהים. … אתה לא יכול לרצות כל אדם שם בחוץ."

בן הוסיף כי המשתמשים האנונימיים "כנראה לא היו אומרים" כל סוג של הערה שלילית "לפנים שלך", ובעוד שזוג ההורים הצעירים – ושאר המשפחה המפורסמת – עלולים תמיד להיתקל בביקורת, הם מנסים לא לתת זה מגיע אליהם.

"אני חושב שאתה צריך להיזהר לא להתעצבן על אנשים", אמר לרשת. "אנחנו לא באמת יודעים את החוויה של אותו אדם ומה עובר עליו. אתה יודע, אולי היה להם יום ממש קשה… אני חושב שחשוב להיות מבינים ופשוט לקחת אנשים לאן שהם נמצאים."

המשך לגלול כדי לראות את מיטב הקלאפבקים של Duggar לאורך השנים!

קישור מקור