אמא אנדריאה, אבא, שלושה אחים

בנוסף להיותו אב לארבעה, שחקן NBA טריסטן תומפסון גדל עם משפחה קרובה ואוהבת. המשיכו לקרוא לפרטים על הוריו ואחיו.

מי הם הוריו של טריסטן תומפסון?

טריסטן נולד בברמפטון, אונטריו, לטרבור תומפסון, נהג משאית, ולאשתו אנדריאה, נהגת אוטובוס בית ספר בדימוס.

על פי הדיווחים, אמו האהובה של שחקן קליבלנד קאבלייר נפטרה ב-5 בינואר 2023, בעקבות התקף לב פתאומי, לפי מספר רשתות. טריסטן היה קרוב להפליא לאמו ושיתף תמונה נדירה שלה מחזיקה את בתו טרו תומפסון, אותה הוא חולק עם ארוסתו לשעבר קלואי קרדשיאן, בפוסט באינסטגרם באוגוסט 2019. הוא כתב את תמונת המצב, "GiGi and baby True", בהתייחס לכינוי שלה כסבתא גאה.

טריסטן שיבח את אמו על כל מה שעשתה כדי לעזור לו להפוך לכוכב NBA ב-1 באפריל 2018, פוסט באינסטגרם. לצד תמונה אוהבת של הזוג, הוא כתב, "יום הולדת שמח לאמא שלי! תודה רבה על כל הקורבנות שהקרבת עבורי ועבור המשפחה שלנו! הצפייה בעבודה הקשה ובמסירותך למען המשפחה שלנו היא מה שהפך אותי לגבר שאני היום! אני אוהב אותך כל כך ונהנה מהיום שלך אמא!"

באדיבות טריסטן תומפסון/אינסטגרם

אנדריאה זיהתה את הכישרון של טריסטן כשהיה בן 10 והסיעה אותו למשחקים ברחבי קנדה בזמן שגדל כדי שיוכל להגשים את חלומות ה-NBA שלו.

במכתב פתוח ל טורונטו סטאר לאחר שטריסטן נבחר על ידי ה-Cavs ב-2011, אנדריאה כתבה, "זה היה הבן שלי, טריסטן תומפסון, שם את הכובע של קבוצת הכדורסל של קליבלנד קאבלירס ביום חמישי בערב, לוחץ את ידו של הקומישינר דיוויד סטרן, עושה בדיוק מה שהוא אמר לי שהוא היה כשהוא היה רק ​​בן 10".

אנדריאה פרצה מהיכן קיבל טריסטן את מוסר העבודה שלו. "אני מניח שהוא התבונן באימא ובאבא שלו. טרבור הוא נהג משאית. אני נוהג באוטובוס בית ספר. אנחנו עובדים קשה. בחיים אתה צריך לעבוד קשה כדי לקבל את הברכה שלך, כולם יודעים את זה. אף פעם לא היה לי קל בתור ילד. לא הייתי צריך להגיד לטריסטן שום דבר כדי להעצים אותו. טריסטן ראה אותנו תמיד עובדים קשה, והוא רצה להתקדם", הסבירה.

מי הם האחים של טריסטן תומפסון?

לטריסטן יש שלושה אחים צעירים יותר, דישון, דניאל ואמרי. "אני כמו האבא הגדול עם כולם!" טריסטן שיתף במאמר בנושא אתר Cavaliers בשנת 2016. "אני צריך לוודא שאני נותן להם דין וחשבון. אם אמא שלי תשלח לי הודעה ותודיע לי אם הם פועלים, אני הולך לצלם להם טקסט, כי אני יודע מה החולשות שלהם. אז או שהם עומדים בתור או שיהיו השלכות".

בעוד שדישון היה פעם שחקן כדורסל בקולג' שאפתן, טריסטן היה המגן ביותר על אמרי, שסובל מאפילפסיה ויש לו התקפים כמעט על בסיס יומי. הוא התחיל את קרן אמרי תומפסון בשנת 2013, עריכת התרמות ואירועים נוספים לגיוס כסף ומודעות להפרעה הנוירולוגית.

"מה שהופך את (אמרי) למיוחד, זה רק המאבק שלו – במיוחד ילד בגילו, היכולת לעבור את מה שהוא עובר", שיתף טריסטן בכתבה, "הוא ממשיך להילחם ותמיד להיות במצב רוח מרומם. אז בשבילי, בתור האח הבכור וסוג של חלוץ המשפחה, אני חושב שזה רק התפקיד שלי להיות מסוגל לספק ולעשות כל מה שצריך – לא רק בשביל אמרי, אלא בשביל האחים האחרים שלי רק כדי להיות מאושרים נוֹחַ."

מי הם ילדיו של טריסטן תומפסון?

טריסטן קיבל את פני ילדו הראשון, בנו הנסיך אוליבר, עם חברתו לשעבר ג'ורדן קרייג בדצמבר 2016. יש לו שני ילדים קלואה. הבת טרו נולדה באפריל 2018 והצמד קיבל את פני בן באמצעות פונדקאית ביולי 2022. יש לו בן שלישי, תיאו, עם מאמן אישי מראלי ניקולס שנולד בדצמבר 2021.קישור מקור