אמא יוני מנשקת את החבר החדש

אמא ג'ון שאנון, ג'סטין תכריכים נשוי: פרטי בית המשפט

פעמוני חתונה! אמא ג'ון שאנון ובעל ג'סטין שראד התחתן בבית משפט פרטי בג'ורג'יה ב-23 במרץ 2022, בקשר יכול לאשר. השמש היה הראשון לדווח על החדשות.

הזוג פרסם את מערכת היחסים שלהם באוקטובר 2021 לאחר שפרסמה סרטון אינסטגרם המציג את הקעקועים של מכונאי הרכב. ג'סטין בן ה-34 וכוכב הריאליטי בן ה-42 ניהלו רומן סוער והתחילו לקנות טבעות אירוסין חמישה חודשים לאחר היכרויות.

Snorlax / MEGA

אולם, ה מאמא יוני: מ-Not to Hot כוכב טען שהטיול שלהם ל-Kay Jewelers באלבמה היה תמים לחלוטין. "לא, מותק, תן לי לספר לך משהו. הטבעת הזו על היד שלי כבר תשע שנים", אמרה בקשר בזמן. "היו כל כך הרבה סיפורים ואני כמו, 'תראה, מותק, זה על היד שלי כבר תשע שנים'".

במאי 2022, מאמא יוני חשפה שהיפה החדשה שלה תמכה במסע הירידה במשקל שלה ומעדיפה "בנות עבות יותר".

"הוא מבין, כאילו, מה עברתי. כאילו, הוא יודע הכל והצלחתי לחלוק חלקים מחיי שמעולם לא הצלחתי לחלוק עם אף אחד", אמרה. "הוא מסוגל לדעת, כאילו, מה קורה. הוא יודע מה קורה בעבר שלי. הוא יודע מה קרה, מה קורה עכשיו. והוא אומר, 'בסדר, אני פשוט אוהב אותך דרך זה'".

כוכבת TLC מצאה אהבה לאחר שניתקה דברים עם החבר לשעבר שלה ג'נו דואקאותו היא הכירה למעריצים במהלך העונה הראשונה של מאמא יוני: מ-Not to Hot. לבני הזוג לשעבר הייתה מערכת יחסים רעילה של כמעט חמש שנים שכללה שימוש בסמים. לאחר שהוציאו יותר מ-150,000 דולר על קוקאין בטווח של שישה חודשים, הם קיבלו עזרה והסכימו ללכת לגמילה בעודם מתאוששים מההתמכרות שלהם ב-We TV's משבר משפחתי.

אישי הריאליטי התפצלו בשנת 2021, אם כי הסיבה אינה ידועה. אמא יוני אישרה את הפרידה באוגוסט 2021 במהלך אינסטגרם לייב. "אם אתה רוצה לדעת איפה ג'נו, יש לו אינסטגרם", אמרה במהלך הסרטון החי. "אם אתה רוצה לדעת איפה הוא נמצא, זה עניינו. זה לא חלק מהחיים שלי, לא היה."

אם אתה נאבק בשימוש בסמים, אתה יכול להתקשר למוקד SAMHSA: 1-800-662-4357.

קישור מקור