אמא חמה! ראה את תמונות הביקיני הסקסיות ביותר של אלום ג'נל אוונס של 'אמא מתבגרת 2'

ביקיני מותק! אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס הוכיחה שהיא יודעת לנענע ביקיני. בין אם היא סופגת את השמש ליד הבריכה שלה או עושה סרטוני ריקוד TikTok מהנים, ג'נל מבלה לעתים קרובות את זמנה הפנוי בבגדי ים.

באוקטובר 2021, בוגר MTV שיתף א וִידֵאוֹ שתפס אותה מבצעת ריקוד כוריאוגרפי עם בתה, אנסלי. ג'נל התהדרה במבנה הגוף שלה כשהיא לובשת ביקיני קשת בענן, בזמן שהיא הסתובבה כדי לתת לעוקבי המדיה החברתית שלה מבט טוב על כל הגזרה שלה.

היא חולקת את אנסלי עם בעלה דיוויד איסון. ג'נל היא גם אם לבנים ג'ייס וקייזר ממערכות יחסים קודמות.

כוכבת הריאליטי לשעבר מעולם לא התביישה להשוויץ בגופה ברשת. ג'נל הצטרפה בעבר ל-OnlyFans במאי 2022. ילידת צפון קרוליינה הכריזה על הקריירה האחרונה שלה על ידי שיתוף סלפי עם אימוג'י של סמיילי הפוך על פני קישור לפרופיל OnlyFans שלה דרך ה-Instagram Story שלה.

"ידוע בזכות היותו ב-MTV בין השנים 2009-2020. משפיעה פופולרית על מדיה חברתית בכל הפלטפורמות", נכתב בביוגרפיה של OnlyFans. אמא מתבגרת מעריצים יכולים להירשם עבור $20 לחודש כדי לראות את הפוסטים הפרטיים של אם לשלושה.

למרות היותה גאה בגופה, ג'נל הייתה פתוחה לגבי חוסר הביטחון שלה לגבי דמותה בעבר. באפריל 2021, איש הטלוויזיה הגיב להערה של טרול על משקלה והצביע על כך שהיא הייתה רזה יותר. היא פנתה למבקר בא טיק טוק סרטון והסביר שהיא "חסרת ביטחון לחלוטין" במשקלה הנמוך והיא "מרוצה" מהגוף שלה עכשיו.

"בשנת 2015 התחלתי לעלות במשקל וגם רימו אותי", היא הסבירה בקליפ תוך שיתוף תמונות של עצמה. "וזה הרגשתי חסרת ביטחון מוחלט והרגשתי שאני צריך משהו בגוף שלי, אחרת לא יאהבו אותי."

"אז התחלתי ללכת לחדר כושר. לעזאזל, נראיתי טוב… אבל האם הייתי מאושר? לא", אמרה אז.

היא גם פתחה כיצד ירדה במשקל בספטמבר 2021. "אוכל בריא יותר לאחרונה! תוציאי הרבה מזון מהיר, סודה ולחם", כתבה לצד תמונות שלה לובשת ביקיני. אינסטגרם. "לא ניסיתי, אבל אני יורדת במשקל בלי להתאמן! מרגיש מצוין לאחרונה. להתמקד יותר בבריאות הנפשית ובגוף שלי היה יותר ממדהים ומתגמל מאוד לדעתי."

המשיכו לגלול כדי לראות כמה ממראות הביקיני הטובים ביותר של ג'נל.קישור מקור