אמא יוני חושפת את פרטי ה-NSFW על חיי המין עם החבר הצעיר

אמא יוני חושפת את פרטי ה-NSFW על חיי המין עם החבר הצעיר

NSFW! אמא ג'ון שאנון לא מתאפקת על הפרטים האינטימיים של חיי האהבה שלה.

"תאר לעצמך לצאת איתי ואז בום! החיים שלך מלאים בצחוק, אורגזמות ואהבה ללא תנאי." אמא יוני: מהוט לא כוכב, 42, אמר via אינסטגרם על המילים, "אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם זה," ביום שני, 9 במאי.

שוצפת על הרומן שלה עם החבר הצעיר שלה, אמן הקעקועים, ג'סטין סטראוד, היא כתבה את הפוסט, "@offiicalsmallz1 לא היה מושג למה הוא נכנס ואלה היו 8 חודשי החיים הטובים ביותר בכנות." כוכב ה-WeTV הוסיף את ההאשטאגים "מטורף", "אהבה אמיתית", "אמא יוני", "אושר" ו"לנצח שלי".

אמא לארבעה נפתחה לאחרונה על הרומן החדש שלה וסיפרה באופן בלעדי בקשר שהמעריצים יזכו לראות את הרומן החדש שלה מתנגן בעונה הקרובה של אמא יוני: הדרך לגאולה.

"הוא מבין כמו מה שעברתי. כאילו, הוא יודע הכל, והצלחתי לחלוק חלקים מחיי. שמעולם לא הצלחתי לחלוק עם אף אחד", סיפרה ילידת ג'ורג'יה על הלהבה החדשה שלה בראיון הווידאו. "הוא יודע מה קורה בעבר שלי. הוא יודע מה קרה, מה קורה עכשיו. והוא אומר, 'בסדר, אני פשוט אוהב אותך דרך זה'." מתוך הערכה שהזוג יכול פשוט "להיות מטומטם ביחד", היא הזכירה שלמרות שג'סטין תומך במסע הירידה במשקל שלה, הוא "אוהב בנות עבות יותר ."

אימא יוני רמזה לראשונה על "בוז חדש" לאחר שהראתה קעקוע טרי באוקטובר 2021 באינסטגרם. באותו זמן, היא לא נתנה רמזים לגבי זהותו, רק כיתבה את הפוסט, "@princeofink תמיד עושה עבודה מדהימה תודה שחיברת את הבוז החדש שלי עם קצת דיו נתראה בקרוב."

לאחר מסירת פרטים נוספים בדצמבר 2021, כוכבת הריאליטי בטלוויזיה פתחה על חיי האהבה שלה בפייסבוק. "אם הם באמת משמחים אותך והם מי שאתה רוצה להיות איתו לשארית חייך, פשוט תוודא שהם יודעים שאתה מעריך, אסיר תודה ואסיר תודה שיש לך אותם ובמזל שהם אומרים להם שאתה אוהב אותם אפילו אתה כועסים", כתבה.קישור מקור