אמא יוני מאושפזת בעקבות כאבי ראש עזים: עדכונים

החלמה מהירה! יוני "מאמא יוני" שאנון אושפז בעקבות כאבי ראש עזים.

לא ברור מה רע בכוכבת הריאליטי, בת 43, כמו מומחים עובדים כעת כדי להבין את הצעדים הבאים.

יוני סיפר TMZ ביום רביעי, 21 בספטמבר, היא הודיעה לרופא שלה שהיא חווה כאבי ראש וסחרחורות עזים במהלך בדיקה שגרתית ביום שני, 19 בספטמבר.

למרות שהם לא הצליחו לזהות מיד את הבעיה, הרופא נבהל ואושפז את יוני בבית החולים. היא נשארה בבית החולים מאז הפגישה הראשונית ועברה סדרה של סריקות ובדיקות בתקווה למצוא אבחנה.

יוני היה פתוח על מאבקיה בהתמכרות בעבר, אם כי התעקשה שהבעיות הרפואיות הנוכחיות שלה אינן תוצאות של הישנות או שימוש בסמים.

היא נעצרה במרץ 2019 בגין החזקת חומר מבוקר ואביזרי סמים לצד החבר דאז ג'נו דואק.

Broadimage/Shutterstock

אם לארבעה סיפרה בעבר Us Weekly במרץ 2021 היא הגיעה לשפל לפני שהתחייבה למסע הפיכחון שלה, והודתה שיש לה 1.75 דולר על שמה והיא גרה ממכונית עם ג'נו, 46, לפני שנכנסו לגמילה בגלל שימוש בסמים. לפני שהזוג נעצר, היא הוציאה "כ-750,000 דולר" על סמים, אמר אז איש הטלוויזיה של WE לשקע.

כרגע היא זוכה לתמיכה מבעלה, ג'סטין סטראוד, כשהוא נשאר לצידה בבית החולים.

ה אמא יוני: מ-Not to Hot הכוכב התחתן בחשאי עם אמן הקעקועים, בן 34, במרץ 2022 לאחר שהתפרסם עם הרומן שלהם באוקטובר 2021.

חודשים לאחר שקשרה את הקשר, יוני פנתה לטיקטוק כדי לאשר שהיא וג'סטין הפכו לבעל ואישה. "אני יודע שראיתם את זה בכל האינטרנט אז אנחנו כאן כדי לנקות כמה מהשמועות כן אני ו @officialsmallz1 באמת התחתנה ב-23 במרץ ביום השנה שלנו שישה חודשים וכן, זה היה כל כך מעודד", כתבה לצד הסרטון, אותו שיתפה גם באמצעות אינסטגרם ביוני.

בסרטון, ה שֶׁזֶה עַתָה נִשׂאוּ הבזיקו את טבעות הנישואין שלהם כשהם הכריזו שהם "מחוץ לשוק". יוני הוסיף, "כשאתה יודע, אתה פשוט יודע."

לפני הרומן ביניהם, הוא נעצר ב-2019 בגין החזקת מריחואנה, פריצה מדרגה שלישית וגניבת רכוש, לפי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי השמש.

ג'סטין הודה ב"פריצה לדירה בדרגה שלישית וגניבת רכוש בדרגה רביעית, הראשון הוא עבירה פלילית והשני בעבירה" ונפגע בהפרה באוקטובר 2021, שהובילה לחודש ינואר 2022 צו מעצרו ללא תשלום.

"לא ידוע לי על צווים חדשים כלשהם והתיק בו ייצגתי אותו סגור", אמר אז עורך דינו לרשת.

נציג מאמא יוני לא הגיב מיד בקשר'בקשה של תגובה.קישור מקור