'אמא מתבגרת' יורה של צ'יין פלויד: מה קרה?

אמא מתבגרת: הפרק הבא כוכב צ'יין פלויד והארוס שלה, זאק דייויספתחה על הירי הטראומטי שניצבו בפניהם במכונית עם ילדיה, ריידר וורטון – אותו היא חולקת עם האקסית קורי וורטון – ואייס, שאותו היא חולקת עם זך. בני הזוג סיפרו על התקרית במהלך פרק של תוכנית הריאליטי בטלוויזיה, ששודרה ביום שלישי, 6 בספטמבר.

המשיכו לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על האירוע.

מה קרה לצ'יין פלויד?

"אנחנו רק רוכבים והמוזיקה התנגנה", נזכר זאק בפרק של סדרת MTV. "זה היה יום מכוניות רגיל, וצ'י מסתכל עליי ואומר, 'מה זה?' זו הייתה קרן ירוקה על הפנים שלי".

לאחר מכן הוא טען כי הם זיהו את פניו של היורה.

"זה היה מישהו ששנינו הכרנו", טען זאק. "הוא היה כאן בבית של צ'י. יש תמונות איתו, ופתאום מתחילים לשמוע יריות. הוא פגע במכונית 13 פעמים והתנגשנו בחלק האחורי של פריוס. זו הייתה ההרגשה הכי גרועה בעולם".

באדיבות Cheyenne Floyd/Instagram

שיין שקלה את החוויה המפחידה באולם הווידוי שלהם, וציינה שהיא, זך וילדיה בקושי הצליחו להימלט מהסכנה.

"אלוהים ממש כיסה אותנו באותו יום כי כל שוטר שהיה שם אמר שהוא לא מבין איך כולנו חיים", אמא נוער OG אמר אלום. "הייתי צריך לצבוט את עצמי כדי לוודא שאני מבין שאני חי".

בסצנה נפרדת של הפרק, צ'יין וזאק הופיעו בבית המשפט של מחוז לוס אנג'לס. עם זאת, היורה לכאורה לא נכח, והתיק התעכב. לאחר מכן, שייין דיברה עם אמה, מרגרט פלוידעל התסכולים שלה.

"באיזה שלב זה יגמר?" לשעבר אתגר אמר כוכב. "אנחנו תקועים בשידור חוזר מתמיד של היום הגרוע בחייך. הכל הוא רק טריגר. הכל הוא תזכורת".

שיין גם פתחה כיצד כל החוויה הקשה לא הייתה "הוגנת" כלפיה ועבור משפחתה.

"אני מרגישה שהוא לא הרג אותנו, אבל הוא לקח מאיתנו כל כך הרבה", הוסיפה. "אני לא מבין למה אנחנו צריכים לעבור את זה. אני לא מבין למה הילדים צריכים לעבור את זה".

איך צ'יין וזאק מתמודדים?

לאחר אמא מתבגרת: הפרק הבא הפרק שודר, Cheyenne לקח טוויטר לספר על החוויה הקשה שלה ושל זך.

"הייתה לנו השנה הכי קשה, אבל אנחנו חיים ומבורכים מאוד", היא כתבה ב-6 בספטמבר. "תודה לחברים ולמשפחה שלנו שעברו איתנו את הגיהנום הזה. קיבלנו את ה[email protected] הזה."

זאק הגיב להודעה של ארוסתו והעיר, "אני אוהב אותך!"

אמא העשרה של צ'י Maci Bookout – שחוותה אירוע טראומטי דומה כשנקלעה בשריפה צולבת של ירי בתחנת דלק בצ'טנוגה, טנסי – חשפה מאוחר יותר כי השניים נשענו זה על זה במהלך תהליכי הריפוי הקשים שלהם.

"זו עוד רמה של הבנה ולמרבה הצער זה משהו ששנינו מתייחסים אליו אבל גם… סוג של פותח את הדלת הזו לסוג אחר של תמיכה", אמר מאצ'י E! חֲדָשׁוֹת בספטמבר. "הרבה אנשים, במיוחד אם הם מעולם לא חוו דבר כזה, הם לא בטוחים איך לתמוך כי הם מעולם לא עברו דבר כזה. אני חושב שזה פשוט יצר סוג אחר של שכבה של תמיכה וידידות".

"זו חברות מאוד בריאה ומאוד מבינה, ובאמת יש רק כמה אנשים שיש לי סוג כזה של ידידות איתם", המשיך מייסד Things That Matter. "אנחנו נהיה חזקים ונקשרים לא משנה מה, ולמרבה הצער אנחנו מתייחסים מחוויות טראומטיות וחוויות מפחידות. אבל אני שמח שאני שם בשבילה, והיא שם בשבילי”.קישור מקור