'אמא מתבגרת: צעירה ובהריון' עונה 4: קאסט, בכורה, עוד

הם חזרו! אמא מתבגרת: צעירה ובהריון חוזרת לעונה נוספת של דרמה, והפעם, האמהות יאחדו כוחות בפעם הראשונה אי פעם כשהן יוצאות ללוס אנג'לס. גלול למטה לקבלת כל מה שאנחנו יודעים על הבכורה של העונה הרביעית של הספין-אוף של Teen Mom.

מי בקאסט 'אמא מתבגרת: צעירה ובהריון'?

המעריצים הכירו לראשונה קיילה ססלר ו בריאנה ג'רמילו במהלך עונה 1 של סדרת הספין-אוף של MTV. קיילה קיבלה את פני הבן איזאיה עם החבר לשעבר סטפן אלכסנדרבזמן שבריאנה ילדה תינוק בשם בריסון, לו היא הורתה יחד עם האקס דיינה הדסון עד לפיצול שלהם.

באדיבות Madisen Beith/Instagram

רייצ'ל ביבר ו קיאיה אליוט נוספו לצוות במהלך העונה השנייה, לאחר מכן ג'ייד קלין ו לקסי טאטמןהיציאות של. רייצ'ל חולקת את הבת הייזלי עם החבר לשעבר דרו ברוקסבעוד קיאיה חולקת את הבן אמור עם פליג לשעבר X'Zayveon Gambrellאם כי היא הורתה יחד עם בנם עם החברה טאז'ה.

מדיזן ביית' הצטרף לסדרה במהלך עונתה השלישית, לאחר מכן אשלי ג'ונס' לעבור ל אמא מתבגרת 2. היא חולקת את הבת קמיל עם החבר לשעבר שלה, כריסטיאן.

למה אנחנו יכולים לצפות מעונה 4 של 'צעירים ובהריון'?

MTV פרסמה טיזר טריילר לעונה הקרובה, ולהגיד שלא יהיה מחסור בדרמה יהיה אנדרסטייטמנט.

"בפעם הראשונה, האמהות של אמא מתבגרת: צעירה ובהריון מתאחדים", אמר הטריילר בזמן שהראה את הבנות מתאחדות בלוס אנג'לס ונפתחות זו לזו במהלך "הבריחה הקבוצתית שלהן".

"יש כל כך הרבה דרמה בבית," אמרה קיילה, שעברה הפלה במהלך העונה השלישית, לבריאנה בזמן שישבה עם הרגליים בבריכה. "זה נותן לנו זמן, למשל, להתמקד בנו." בנוסף לאיזאיה בן ה-4, קיילה חולקת גם את הבת אריה בת השנתיים עם החבר לוק דייויס.

בעונה שעברה, מעריצים ראו את משפחתו של לוק מתעמתת עם קיילה בנוגע להאשמות אפשריות של בגידה במחלוקת חריפה, שגרמה לדרמה גדולה עבור הזוג.

נראה שהנושא הזה לא מאחוריהם מכיוון שקיילה מטילה ספק באמו של החבר שלה בטריילר החדש. "אם לוק לא כועס, אז למה אתם כועסים עליי?" היא שאלה.

עם זאת, נראה שהזוג נמצא במקום טוב יותר, מכיוון שלוק נראה כורע על ברך אחת!

באשר לקאיה, שאביה של התינוקת יושב בכלא מאז הריונה, היא פנתה לרחל לאוזן קשבת. "זיי חוזר הביתה ב-30 הימים הקרובים", אמרה לחברתה לצוות. X'Zayveon אמור לערוך את הופעת הבכורה שלו ב-MTV העונה לאחר שחרורו.

בחזרה הביתה, מדיזן נראית מספרת לאביה שאין לה שום עניין לעבור למניעת הריון. "שיטת השליפה הביאה אותנו עד הלום", אמרה, זמן קצר לפני שהסצינה נחתכה לשתי בדיקות הריון חיוביות. "אני מפחידה את המוח," היא בכתה למצלמה.

מתי הבכורה של 'אמא מתבגרת: צעירה ובהריון' עונה 4?

אמא מתבגרת: צעירה ובהריון עונה 4 מתכננת להיות העונה הדרמטית ביותר עד כה. אתה יכול לתפוס את כל הדרמה, כולל הריון ואירוסין, כאשר היא תוצג בבכורה ב-MTV ביום שלישי, 28 ביוני.

קישור מקור