'אמא מתבגרת 2' אלום ג'נל אוונס מצטרפת למעריצים בלבד: פרטים

היא הלכה לשם! אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס התהדרה ברגע אנדרבוב של NSFW בזמן שהכריזה שהיא הצטרפה ל-OnlyFans.

"בואי נדבר", שיתפה ג'נל, בת 30, דרך Instagram Story בשבת, 7 במאי. "עשיתי את זה," היא הוסיפה עם אימוג'י סמיילי הפוך מעל קישור לפרופיל OnlyFans שלה.

באדיבות ג'נל אוונס/אינסטגרם

אם לשלושה המשיכה ושיתפה סרטון מעצבן של עצמה רוקדת בחולצת ביקיני ורודה חתוכה, תוך שהיא מציגה את התחתונים הגדולים וכמה מהקעקועים שלה.

ג'נל השלימה את המראה עם צמה צדדית ארוכה וכובע בייסבול אפור פשוט. "לא יכולה לבטל אותי כאן," היא כתבה בקישור לפרופיל החדש שלה, שזמין אך ורק למנויים.

"ידוע בזכות היותו ב-MTV בין השנים 2009-2020. משפיעה פופולרית על מדיה חברתית בכל הפלטפורמות", נכתב בביוגרפיה של OnlyFans, בעוד שהמעריצים יכולים להירשם תמורת 20 דולר לחודש כדי לראות את הפוסטים הפרטיים שלה.

למרות שלא ברור איזה סוג של תוכן מעריצים יכולים לצפות לראות בחשבון של כוכב MTV לשעבר, הפלטפורמה ידועה בתוכן למבוגרים שלה. ג'נל לא התביישה להראות את הקימורים שלה בתמונות ששותפו לאינסטגרם וטוורקינג למעריצים בסרטוני TikTok.

באוקטובר 2021, ג'נל – בעזרת הבעל דיוויד איסון – סגר את השמועות שהיא נכנסה מתחת לסכין כדי לשפר את גופה.

ילידת צפון קרוליינה שיתפה סרטון TikTok של עצמה רוקדת לצלילי "Honky Tonk Badonkadonk" של טרייס אדקינס. המילים "מותק, אתה לא יכול להאשים אותה / על מה שאמא שלה נתנה לה / זה לא נכון לשנוא אותה / על כך שעבדתי עם מייצר הכסף הזה" התנגנו כשג'נל רקדה ושרה יחד.

המעריצים מיהרו להגיב על גופתה של כוכבת הריאליטי כולל הערות הטוענות כי היא שילמה עבור נכסיה.

"אבל אמא לא נתנה לך את זה… [Dr. Miami] עשה," אמר מעריץ אחד, בהתייחס לרופא שביצע אמא מתבגרת כוכבים קיילין לורי, בריאנה דה ז'סוס ו ג'ייד קליןהרמה של הישבן הברזילאית.

ג'נל הכחישה את ההאשמות בסרטון המשך עם דיוויד בן ה-33.

"אז, כשנסעתי לד"ר מיאמי בפלורידה, בשביל מה נסעתי לשם?" היא שאלה. "הסנטר שלך," אמר בעלה מחוץ למצלמה.

"כן, אפילו לא הלכנו לשם בקשר לתחת שלי," הוסיפה ג'נל. "וכבר עשו לי ציצים, מה שכולם יודעים."

קישור מקור