'אמא מתבגרת 2' האקס של אלום ג'נל אוונס, ניית'ן גריפית', נשוי

פעמוני חתונה! אמא מתבגרת 2 אלום ג'נל אוונס'לדוגמה נתן גריפית' נָשׂוּי מאיירה אויולה.

נתן, 34, קשר את הקשר ב-30 באפריל 2022, על פי רישומים מקוונים שהושגו בלעדית על ידי בקשר. טקס החתונה התקיים במיאמי, פלורידה.

הבוגר לשעבר של MTV זעזע את המעריצים כשהודיע ​​​​על פי דיווחים באמצעות פייסבוק שהוא התחתן. עַל שבת, 7 במאי, בקשר אישר שנייתן השיג רישיון נישואין במחוז מיאמי-דייד ב-15 באפריל. לפי הרישומים המקוונים, האקסית של ג'נל וכלתו החדשה מתגוררים כעת במיאמי.

לא הרבה ידוע על מאיירה, אם כי מקום הולדתה רשום כארגנטינה במסמכים.

באדיבות נתן גיפית'/אינסטגרם

נתן – שהיה נשוי בעבר לאישה לשעבר אליסון סטיבנס – ידוע בעיקר בזכות מערכת היחסים שלו עם ג'נל, בת 30, שדווחה על אמא מתבגרת 2. לאחר שנפגשו בטינדר, כוכבת הריאליטי לשעבר ילדה את בנם קייזר ביוני 2014.

המאמנת האישית הציע נישואים לג'נל בינואר 2015, למרות שהרומן ביניהם לא נמשך והם ביטלו את חתונתם בקיץ של אותה שנה. בעקבות הפיצול ביניהם, ניית'ן וג'נל לא ראו עין בעין הורים משותפים והם נאלצו לנהל מאבק משמורת על קייזר.

עם זאת, האקסים הצליחו להגיע להסכם משמורת בשנת 2020. אם לשלושה סיפרה בלעדית בקשר על המצב במהלך ראיון באוקטובר 2020.

"אני שמחה ששני הצדדים יכולים להתפשר מחוץ לבית המשפט במקום להילחם", אמרה אז ג'נל. "אני מרגיש שהורות משותפת בגיל כל כך צעיר היא מפחידה וקשה להתמודד איתה. לא כולם יסתדרו מלכתחילה. לכולם יש קצת מקום לגדול וסופר שמחים שכולנו יכולים להיות באותו עמוד עכשיו. קייזר הרבה יותר שמח, וזה שינוי מאוד חיובי".

בנוסף לקייזר, לנתן יש בת בשם אמרי ממערכת יחסים קודמת. בינתיים, ג'נל חולקת את הבן ג'ייס, בן 12, עם לשעבר אנדרו לואיס והבת אנסלי, בת 5, עם בעלה דיוויד איסון.

ניית'ן קשר את הקשר ימים ספורים לפני שג'נל חשפה שהיא הצטרפה ל-OnlyFans. ילידת צפון קרוליינה הכריזה על הקריירה האחרונה שלה על ידי שיתוף סלפי עם אימוג'י סמיילי הפוך על קישור לפרופיל OnlyFans שלה דרך האינסטגרם סטורי שלה ב-7 במאי.

"ידוע בזכות היותו ב-MTV בין השנים 2009-2020. משפיעה פופולרית על מדיה חברתית בכל הפלטפורמות", נכתב בביוגרפיה של OnlyFans. מעריצים יכולים להירשם תמורת $20 לחודש כדי לראות את הפוסטים הפרטיים של ג'נל.

כרגע לא ברור איזה סוג של תוכן תחלוק ג'נל עם מעריציה בפלטפורמה, הידועה בתוכן למבוגרים. ההחלטה להצטרף לפלטפורמה לא תפתיע את המעריצים של ג'נל, מכיוון שהיא מעולם לא התביישה להראות את הקימורים שלה בתמונות ששותפו לאינסטגרם וטוורקינג למעריצים בסרטוני TikTok בעבר.

קישור מקור