אמא של בוס סטיבן 'tWitch' מדברת בקול לאחר מותו של הבן

אמא של בוס סטיבן 'tWitch' מדברת בקול לאחר מותו של הבן

אובדן קורע לב. ימים לאחר שנטל את חייו באופן בלתי צפוי, אמו של סטיבן 'tWitch' Boss, קוני בוס אלכסנדר, שברה את שתיקתה בנוגע למותו הטרגי של בנה.

"משפחה וחברים, תודה על כל האהבה, התפילות והעידוד", היא כתבה באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה ביום חמישי, 15 בדצמבר. "נא לדעת שאני רואה את כל ההודעות, הטקסטים, הפוסטים ושיחות הטלפון. אני לא יכול להשתמש במילים כרגע. אנא דעי שאצור קשר כשאוכל."

אלכסנדר ביקשה מחברים, משפחה ועוקבים כאחד לשמור על משפחתה ושל משפחתה של בוס "בתפילה", סיכם את המחווה שלה בהצהרה הרסנית. "סטיבן לורל, אמא שלך אוהבת אותך עד הנצח והלאה", כתבה.

בוס – מי שהיה ידוע בעיקר בתור התקליטן ב המופע של אלן דג'נרס ועל תפקידו רב השנים כמתמודד, מבצע ושופט בנושא אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד – מת כתוצאה מפצע ירי בראשו ביום שלישי, 13 בדצמבר. אשתו של הבוס, אליסון הולקר, הודיעה למשטרת לוס אנג'לס כי הכוריאוגרף הפופולרי עזב את ביתם ב-Encino, קליפורניה, ללא מכוניתו, והוסיפה כי ההתנהגות הייתה מחוץ לאופי. זמן קצר לאחר מכן, פרמדיקים הוזעקו לפונדק Oak Tree שם נקבע מותו של בוס במקום.

ביום רביעי, 14 בדצמבר, בקשר אישר את החדשות, ושוחח באופן בלעדי עם מנהל המלון שחשף כי בוס התנהג כרגיל באותה עת. על פי דיווחים רבים, מכתב התאבדות הושאר בחדר.

"בלב כבד אני חייב לשתף את בעלי, סטיבן, עזב אותנו", אמר הולקר, בן 34, בהצהרה ל אֲנָשִׁים. "סטיבן האיר כל חדר שאליו נכנס. הוא העריך את המשפחה, החברים והקהילה מעל הכל ומנהיגות באהבה ואור הייתה הכל עבורו. הוא היה עמוד השדרה של המשפחה שלנו, הבעל והאב הטובים ביותר והשראה למעריציו".

ה אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד אלום, שפגשה את בעלה המנוח בתוכנית, המשיכה, "להגיד שהוא השאיר מורשת יהיה אנדרסטייטמנט, וההשפעה החיובית שלו תמשיך להיות מורגשת. אני בטוח שלא יעבור יום שלא נכבד את זכרו. אנו מבקשים פרטיות בתקופה קשה זו עבורי ובמיוחד עבור שלושת ילדינו. סטיבן, אנחנו אוהבים אותך, אנחנו מתגעגעים אליך, ואני תמיד אשמור לך את הריקוד האחרון".

בוס והולקר חלקו שני ילדים יחד, מדוקס וזאיה. הרקדן המנוח היה גם אב חורג לבתו הבכורה של הולקר, ווסלי, ממערכת יחסים קודמת.

קישור מקור