אמא של הארי סטיילס אן מוחאת כפיים לביקורת 'אל תדאגי יקירי'

מוחא כפיים בחזרה. הארי סטיילס'אמא, אן טוויסטהטיחה את משתמשי המדיה החברתית בתגובה נדירה ב-Instagram Story ביום חמישי, 22 בספטמבר, וקראה למעריצים שביקרו את הסרט של בנה, אל תדאגי יקירי.

"אם אתה לא יכול להגיד משהו נחמד, אל תגיד כלום בכלל", כתבה אן, 54, בפוסט שלה. "אני נדהם ועצוב מההערות הבוטות כאן למען האמת. נהניתי מסרט. אם זה לא כוס התה שלך… אל תלכי. אם אתה לא אוהב אותי… בבקשה אל תעקוב אחריי. פָּשׁוּט."

באדיבות אן טוויסט/אינסטגרם

המסר של אן לשונאי הזמרת "כמו שזה היה" הגיע פחות מיום אחד לאחר שפרסמה פוסט על הסרט באינסטגרם, ושיתפה קרוסלה של תמונות בערב הפתיחה של הסרט בבתי הקולנוע.

"פעם ראשונה בקולנוע הצרפתי .. היום הראשון בהצגה .. 'אל תדאג יקירי' היית מעולה! נהניתי מאוד מההתחלה ועד הסוף" היא כתבה. "כל הכבוד ל[email protected] והצוות על שגרמו לנו פנימה, כל הכבוד בייבי @harrystyles על היותו ג'ק מדהים. גאה מאוד כרגיל 😊 👏🏼👏🏼👏🏼.”

למרות שמעריצים רבים נהרו למדור התגובות כדי לשבח את הארי, בן 28, ושאר חבריו אל תדאגי יקירי ההופעות של צוות השחקנים, אחרים לא היו כל כך אדיבים.

"למעשה הסרט מבאס והבן שלך בהחלט לא יודע איך לפעול", כתב מעריץ ממורמר. אחר הדהד רגשות דומים, וכתב, "הוא שחקן נורא וכולם צוחקים עליו בצדק. lmfaooo @annetwist אתה מגוחך 😭."

למרות השנאה, אינספור מעריצים יצאו להגנתה של אן, כשמשתמש אחד באינסטגרם כתב, "חלק מהתגובות השליליות האלה צריכות להשתלט ברצינות ולבדוק מציאות", בעוד אחר הוסיף: "תוקפת ברשעות את אן על כך שהיא הלכה לתמוך בבן שלה. הסרט הוא רמה חדשה לגמרי של טירוף."

ביקורת שלילית מצד מעריצים היא רק הדרמה האחרונה סביב אוליביה ווילד-סרט בימוי, שגם מככב פלורנס פו, כריס פיין, ג'מה צ'אן, קיקי ליין, ניק קרול ועוד.

אמא של הארי סטיילס אן מוחאת כפיים בשנאה 'אל תדאגי יקירי' בהערה נדירה
Shutterstock

השמועות על סכסוך בין אוליביה, 38, ופירנצה, 26, השתוללו בחודשים האחרונים. פלורנס גם החמיצה את מסיבת העיתונאים עם שאר צוות השחקנים בהקרנת הבכורה של הסרט בפסטיבל ונציה ב-5 בספטמבר, מה שעורר עוד יותר את השמועות שהזוג לא מסתדר.

מאוחר יותר ניקתה אוליביה את האוויר על מידסומר היעדרותו של אלום, וחשפה כי פלורנס "בהפקה על הסט של חוֹלִית."

ה איך זה נגמר שחקנית טענה גם בכתבת שער של אוגוסט עבור מגוון שהיא ירתה שייע לבוף מהפרויקט בשנת 2020. שייע, בת 36, הגיבה לכאורה לשחקנית במייל, כותב בחלקו: "שנינו אתה ואני יודעים את הסיבות ליציאה שלי. עזבתי את הסרט שלך בגלל השחקנים שלך [and] לא הצלחתי למצוא זמן לעשות חזרות".

בנוסף, סרטון שמשתמשי מדיה חברתית המכונה "ספיטגייט" עשו סיבובים באינטרנט, שבו נראה הארי יורק על הכוכב כריס, בן 42, בתיאטרון.

"זהו סיפור מגוחך – המצאה מוחלטת ותוצאה של אשליה מקוונת מוזרה שמטעה בבירור ומאפשרת ספקולציות מטופשות", נציגו סיפר אֲנָשִׁים בזמן.

"רק כדי להיות ברור, הארי סטיילס עשה זאת לֹא לירוק על כריס פיין", המשיך הנציג והוסיף, "אין דבר מלבד כבוד בין שני האנשים האלה, וכל הצעה אחרת היא ניסיון בוטה ליצור דרמה שפשוט לא קיימת".קישור מקור