'אמא של נוער OG': טיילר בלטיירה עובר כריתת כלי דם

אין יותר ילדים! אמא נוער OG כוכב קטלין בלטיירהאה לואל) ובעל טיילר בלטיירה מאושרים כהורים לארבעה, שכן טיילר עבר לאחרונה כריתת כלי דם.

"[Tyler Baltierra] לקח אחד לצוות", שיתפה קטלין, בת 30 דרך אינסטגרם ביום שישי, 6 במאי, לצד סרטון חמוד של הבת ריה עם טיילר, 30, שהחזיק שקית קרח למפשעתו. "#nomorebabieshere," היא הוסיפה באימוג'י צוחק בוכה ולב אדום.

באדיבות Catelynn Lowell/Instagram

בעלה נראה צוחק מהמילים המצחיקות של שיר שהתנגן ברקע. "ווה-ו-ווסקטומיה. היו לי יותר מדי ילדים, זה מה שהחברה מצפה ממני", נכתב בשיר.

טיילר – שקשר עם אהובתו מהתיכון באוגוסט 2015 – עלה לשידור חי באינסטגרם כשהאכיל את בתו התינוקת ביום שישי, 6 במאי כדי לענות על שאלות מעריצים, שם התייחס לנושא.

"עוד תינוקות?" שאל מעריץ אחד בקטע התגובות של הסרטון שלו. "אין יותר תינוקות! כולנו סיימנו. זה התינוק האחרון כאן. הכל נעשה," השיב טיילר.

"בכנות, אני שמח על זה", הוסיף כוכב MTV.

המעריצים הוצגו לראשונה לזוג המאושר כשקטלין הייתה בהריון עם ילדם הראשון בשנת 2009. מצלמות MTV תיעדו את מסעם במהלך העונה הראשונה של 16 ובהריון. קייט וטאי קיבלו את פני בתם הראשונה, קרלי, במאי אותה שנה, בגיל 17 בלבד. בסופו של דבר הם קיבלו את ההחלטה הקשה להעביר את בתם לאימוץ פתוח, ומאז הם ניסו להישאר חלק מחייה של קרלי.

בנוסף לבת קרלי, בני הזוג חולקים את הבנות Novalee Reign, 7, Vaeda Luma, 3, וריה רוז בת ה-8 חודשים.

בעבר טיילר היה קולני לגבי רצונו לגדל בן, אפילו בוחן את האפשרות של IVF במאמץ לבחור את המין הרצוי להם.

"כשגיליתי שיש לי ילדה, ולא בן, המחשבה הראשונה שלי הייתה 'לעזאזל'. באמת רציתי ילד כל כך", הוא הודה בקליפ של Teen Mom OG: Featured Moment ב-2015 על נובה. "ועכשיו כשהיא כאן, אני אפילו לא יכול לדמיין שאין לי ילדה. זה מוזר, אבל בהתחלה כעסתי".

נראה שאב לארבעה מאושר להיות #GirlDad אחרי הכל.קישור מקור