אמבר הרד יכולה "לא" לשלם 10.35 מיליון דולר לג'וני דפ לאחר המשפט

דילמה גדולה. אמבר הרדעורך הדין של טען שהיא לא יכולה לשלם את הפיצויים בסך 10.35 מיליון דולר שהיא חויבה לתת לבעלה לשעבר, ג'וני דפ, לאחר שחבר מושבעים פסק לטובתו על רקע תביעת לשון הרע שלו נגד השחקנית.

בזמן הופעה ביום חמישי, 2 ביוני, פרק של תוכנית היוםעורך הדין של הרד, איליין ברדהוףנשאל אם ה אקווהמן השחקנית יכולה להרשות לעצמה לשלם 10.35 מיליון דולר לאקס שלה. "הו, לא, ממש לא," אמר עורך הדין.

ה שודדי הקאריביים שחקן, 58, תבע את יליד טקסס, בן 36, על 50 מיליון דולר במהלך שנת 2018 וושינגטון פוסט מאמר פרי עטה של ​​הרד, שם תיארה את עצמה כ"דמות ציבורית המייצגת התעללות במשפחה". אמו של אחד מהם טענה שדפ היה איתה פיזי במהלך נישואיהם לאחר פיצול הזוג ב-2016. היא תבעה נגד דפ 100 מיליון דולר במשפט שנמשך שישה שבועות והציג את שני הכוכבים ההוליוודיים שמגישים טענות פצצה זה נגד זה.

לאחר חשיפת פסק הדין ביום רביעי, 1 ביוני, השופט הודיע ​​שדפ יזכה בפיצויים של 10 מיליון דולר ופיצויים עונשיים של 5 מיליון דולר. בינתיים, הרד זכתה בפיצויים בסך 2 מיליון דולר ולא תקבל פיצויים עונשיים בגין התביעה שכנגד שלה.

Shutterstock

ה מג'יק מייק XXL השחקנית צריכה לשלם לשעבר שלה רק 10.35 מיליון דולר לאחר שהשופט הפחית את הסכום בשל חוק וירג'יניה המגביל את הפיצויים העונשיים. בעקבות הדיון, שבועי בידור דיווח הרד מתכנן לערער על פסק הדין.

Heard – שהיה נשוי לדפ משנת 2015 ועד לסיום גירושיהם ב-2017 – לקח אינסטגרם לשתף את תגובתה לפסק הדין דקות ספורות לאחר הקראת החלטת חבר המושבעים. "האכזבה שאני חש היום היא מעבר למילים. כואב לי הלב שהר העדויות עדיין לא הספיק כדי לעמוד מול הכוח, ההשפעה וההשפעה הלא פרופורציונלית של בעלי לשעבר", היא פתחה.

"אני אפילו יותר מאוכזב מהמשמעות של פסק הדין הזה עבור נשים אחרות. זה נסיגה. זה מחזיר את השעון לאחור לזמן שבו אישה שדיברה ודיברה עלולה להתבייש ולהשפיל בפומבי. זה משבית את הרעיון שיש להתייחס ברצינות לאלימות נגד נשים", המשיך הרד.

"אני מאמין שעורכי הדין של ג'וני הצליחו לגרום לחבר המושבעים להתעלם מהנושא המרכזי של חופש הביטוי ולהתעלם מעדויות שהיו כל כך חד משמעיות שזכינו בבריטניה, אני עצוב שהפסדתי בתיק הזה. אבל אני עדיין עצוב יותר מכך שנראה שאיבדתי זכות שחשבתי שיש לי כאמריקאי – לדבר בחופשיות ובפתיחות", סיכמה ההצהרה.

בינתיים, דפ שיתף את ההצהרה שלו באמצעות הדובר שלו באותו יום. "לפני שש שנים, חיי, חיי ילדיי, חייהם של הקרובים לי ביותר, וגם, חייהם של האנשים שבמשך הרבה מאוד שנים תמכו בי והאמינו בי השתנו לנצח", אמר. "הכל בהרף עין."

"האשמות שווא, חמורות מאוד ופליליות הוטלו כלפיי באמצעות התקשורת, מה שגרר מטח אינסופי של תוכן שנאה, למרות שמעולם לא הוגשו נגדי אישומים". אדוארד מספריים המשיך השחקן. "זה כבר הסתובב מסביב לעולם פעמיים בתוך ננו-שנייה והייתה לו השפעה סיסמית על חיי ועל הקריירה שלי".

"ושש שנים מאוחר יותר, חבר המושבעים החזיר לי את חיי. אני באמת מושפל", הוסיף דפ בהצהרה הארוכה.קישור מקור