אמבר פורטווד, אנדרו גלנון סון קרב משמורת: עדכונים

אמבר פורטווד, אנדרו גלנון סון קרב משמורת: עדכונים

אמא נוער OG כוכב ענבר פורטווד ואקס אנדרו גלנוןמאבק המשמורת המר של הסיום הגיע לסיומו כאשר הצלם קיבל משמורת מלאה על בנם, ג'יימס אנדרו. המשיכו לקרוא לכל מה שאנחנו יודעים על פסיקת המשמורת.

תנאי המשמורת של אמבר פורטווד ואנדרו גלנון:

שופט באינדיאנה העניק לאנדרו משמורת פיזית וחוקית בלעדית על בנם בן הארבע של בני הזוג לשעבר, מה שאיפשר לצמד האבות והבן לעבור לקליפורניה, לפי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי השמש.

בעוד שג'יימס יהיה בראש ובראשונה בטיפולו של אנדרו, השופט הורה על אנדרו "לחפש ולשקול את דעתה של האם לפני קבלת החלטות חשובות הקשורות לטיפול הרפואי של הילד, לחינוך ולדת".

ה אף פעם לא מאוחר מדי המחבר זכה לביקורי לילה עם ג'יימס בכל חודש, שיתחלפו בין קליפורניה לאינדיאנה, כך דיווח הרשת.

מדוע אמבר פורטווד ואנדרו גלנון נפרדו?

מייסד פורטווד AF נעצר והואשם בשני עבירות של פגיעה ביתית וסעיף אחד של פזיזות פלילית עם נשק קטלני לאחר שפגע באנדרו בזמן שהחזיק בנם ביולי 2019. מאוחר יותר התברר כי אז, גם אתה משוגע? המחבר השתמש במאצ'טה כדי לנסות לפרוץ לחדר שבו התחבאו אנדרו וג'יימס.

אמבר נידונה בסופו של דבר ל-906 ימי מאסר על תנאי ונדרשה לעבור 26 שבועות של שיעורי הורות לאחר שהודתה באשמה, אך מערכת היחסים של בני הזוג מעולם לא התאוששה.

הצהרת אמבר פורטווד על פסיקת משמורת:

בעקבות פסק הדין של השופט, אם לשניים נפתחה לגבי ההחלטה. "לאדם צריכה להיות הזדמנות לגאול את עצמו", אמרה Us Weekly.

"עבדתי כל כך קשה כדי לשפר את עצמי ולשפר את מערכות היחסים שלי עם הילדים שלי", היא אמרה לרשת ב-17 ביולי. "בעוד שתמיד הייתי כנה לגבי השימוש בסמים בעבר שלי והתמודדות עם מחלות נפש, אדם צריך… לא להיות קשורים לבעיות שלהם מהעבר", הוסיפה.

"ביליתי שנים בבנייה מחדש של גשרים ועשיתי כל מה שנדרש ממני, כולל הגשת 21 בדיקות סמים שליליות ועברתי הערכות פסיכולוגיות מרובות. אם הדרך שלך לא הייתה מושלמת, אבל עבדת קשה כדי להפוך לאדם טוב יותר, יציב ואכפתי יותר היום, תמשיכי להתקדם כמו שאעשה", המשיכה אמבר לפני שהבטיחה, "לעולם לא אפסיק להילחם למען הילדים שלי. אני אוהב יותר מהכל."

למחרת, אמבר פנתה לרשתות החברתיות כדי להודות לעוקביה והוסיפה כי היא "הרוסה ושבורת לב מהתוצאה הזו".

"חייתי בסיוט כל כך הרבה זמן, מנסה להוכיח את עצמי. לא הייתי מאחלת את הכאב הבלתי נסבל הזה לאף אמא או אב", הוסיפה באריכות שלה אינסטגרם הודעה.

הצהרתו של אנדרו גלנון על פסיקת משמורת:

אנדרו פרטי בדרך כלל התבטא לאחר שניצח בקרב המשמורת. "סבלנו את הסיוט. עכשיו אנחנו יכולים לחיות את החלום, הוא אמר E! חֲדָשׁוֹת.קישור מקור