אמו של פדרו חימנו לידיה לוקחת את ה"צד" של שנטל אוורט

שינוי לב? המשפחה שנטל כוכב פדרו חימנואמא של, לידיה חימנוכאילו ריככה את לבה כלפי כלתה, שנטל חימנו (לבית אוורט), לאחר שנים שלא קיבלה את אשתו של בנה.

ב הצצה לפרק יום שני, 1 באוגוסט של ארוס בן 90 יום ספינוף, שנטל, בת 31, עשתה טיול פתע לרפובליקה הדומיניקנית כדי לבקר את חמותה כדי לנסות לתקן את מערכת היחסים שלהם ולבקש ממנה עצה כיצד להציל את נישואיה לפדרו, בן 30, לאחר שאמר לה שהוא רוצה הפרדה.

"נראה שאנטל פגועה. כאישה, לקחתי את הצד שלה, קצת. אבל הייתי יותר סקרנית לראות מהי הגרסה של פדרו", אמרה לידיה בווידוי שלה.

במהלך סצנה בשיחת וידאו עם בנה, לידיה אמרה לפדרו ששנטל הגיע לרפובליקה הדומיניקנית והוא נראה מוטרד. "מה היא עושה שם עכשיו?" הוא שאל את אמו. "על מה היא רוצה לדבר איתך?"

"היא באה לתקן. שיש לה סיטואציות עם המשפחה, שהיא רצתה לנהל שיחה כי אתה לא נותן לה תשומת לב. זו עבודה ועבודה", הסבירה לידיה".

פדרו השיב, "איך היא יכולה לרדת לשם לדבר איתך? זה כבר מרגיז אותי. איך היא יכולה ללכת לשם לדבר איתך מאחורי הגב שלי בלי לספר לי?"

באדיבות פדרו חימנו/אינסטגרם

לידיה הוסיפה אז שנטל הביאה מתנה לחמותה – זוג משקפי שמש של גוצ'י – והיא הראתה אותם לבנה בווידאו צ'אט. עם זאת, פדרו הרגיש שלשנטל יש מניע נסתר לתת מתנה יקרה לאמו.

"אמא שלי [is] כמו צ'פיאדורה – [a] 'חופר זהב', אמר פדרו בכתב הוידוי שלו. "אמא שלי אוהבת לקבל [gifts] ושנטל [knows] זֶה. אם היא [is trying] כדי להציל את הנישואים שלי, אתה לא צריך להביא כמה משקפיים או להביא דברים לאמא שלי. רק תביא את הלב שלך וזהו. [Don’t] נסה להעמיד את אמא שלי נגדי."

במהלך שיחת הווידאו, פדרו הסביר שהוא אמר לשנטל שהוא רוצה לצאת ורוצה להיפרד. "הדברים כל כך רציניים?" שאלה לידיה. פדרו סיפר אז לאמו על "הסצנה" שעשה שנטל בשעה השמחה מול עמיתיו לעבודה ולידיה אמרה שנטל לא הזכירה זאת במהלך הצ'אט שלהם. פדרו אמר לאמו לשאול את שנטל על התקרית עם עמיתיו לעבודה ואמר שנטל לא הייתה "כנה" איתה בנוגע לבעיות הזוגיות שלהם.

"יש לו עבודה חדשה וכבר אין לו זמן לכלום. התקשרתי אליו בעצמי וזה תמיד, 'יש לקוח, אני אתקשר אליך אחר כך'. אז אני מבינה ששנטל צודקת בזה", אמרה לידיה בכתב הוידוי שלה. "אבל להביך אותו מול עמיתיו לעבודה? זה לא נכון."

לידיה ושאנטל מסוכסכים כבר שנים, אז פדרו שאל מה גרם לאמו לשנות את דעתה לגבי אשתו עכשיו.

"לא, לא השתניתי ככה. אני רק רוצה להקשיב לה ולתת לה הזדמנות כי אתה לא מפסיד כלום [by] מקשיבה," אמרה לידיה לבנה. "אנחנו פשוט צריכים לדעת מה היא רוצה".

המשפחה שנטל משודר בימי שני TLC בשעה 20:00 ET.קישור מקור