אמילי ביברלי של ארוסה של 90 יום מתחילה מסע לירידה במשקל

במשימה! ארוס בן 90 יום כוכב אמילי ביברלי גילתה שהיא מתחילה מסע הרזיה לאחר שלפי הדיווחים קיבלה את פני התינוק מספר 2 עם החבר קובי בלייז.

אמילי, בת 29, פנתה לסיפורי האינסטגרם שלה ביום רביעי, 20 ביולי, כדי ליידע את העוקבים שהיא עובדת קשה בחדר הכושר. היא שיתפה לראשונה סרטון בומרנג של משקלים כבדים שהיא מרימה בחדר הכושר.

איש הטלוויזיה פרסם לאחר מכן תמונת סלפי במראה של הגוף המלא, בו נראתה פוזות בחזיית ספורט צהובה וחותלות שחורות לאחר האימון. "כל יום אנחנו מתקרבים קצת יותר", היא כתבה על מסע הירידה במשקל, וציינה שהיא התעוררה בהירה ומוקדם כדי לסיים את התרגילים שלה עד 5:55 בבוקר.

אמילי המשיכה לתת למעריצים שלה תובנה על המסע הבריאותי שלה על ידי שיתוף תמונה של ירקות שהיא כנראה הולכת לאכול, כמו גם סלפי במראה הפוך מ-2018.

באדיבות אמילי ביברלי/אינסטגרם

בתמונה, אם לשניים נראתה רזה וחזקה כשהיא מצטלמת בחזיית ספורט ומכנסיים קצרים. "לשם מה אנחנו עובדים", היא כתבה לצד תמונת ההחזרה.

כוכבת ה-TLC נכנסת לחדר הכושר חודש לאחר שעוררה שמועות שכבר קיבלה את הילד השני שלה עם קובי, בן 33.

לפי ארוס בן 90 יום בלוגר מדיה מרומה, אמילי וקובי קיבלו בברכה תינוקת. חשבון המעריצים שיתף תמונה של בני הזוג הנוסעים לניו יורק כדי לצלם את סיפור העונה, מלווה בתינוק חדש.

"יש להם תינוקת," הגלגלת הוצגה ביוני 2022. "היא הייתה ב-Tell All. היא יכולה להיות בערך 3-4 חודשים."

לאחר ששיתפה את מסע ההיריון שלהם בפרק בתוכנית, אמילי הודיעה שהיא מצפה לתינוק מספר 2 באמצעות אינסטגרם ב-11 ביולי. "הסוד יצא! המשפחה שלנו גדלה וכולנו כל כך נרגשים", כתבה לצד סרטון צילום סונוגרם. עם זאת, מאז שהתוכנית צולמה בין יולי לדצמבר 2021, ייתכן שהילד השני של אמילי וקובי כבר הגיע.

אמילי וקובי הם כבר ההורים לבן קובאן, שאותו קיבלו ביולי 2019.

הצופים הוצגו לראשונה לאמילי וקובי במהלך העונה ה-9 של ארוס בן 90 יום. ילידת קנזס פגשה את דוגמנית התחתונים בשיאן, סין, בזמן שהיא יצאה לעיר לערב בנות.

"חשבתי שקובי פשוט הולך להיות דוכן אחד מהנה באמת, אבל הדברים נעשו ממש רציניים, ממש מהר", הסבירה אמילי למפיקים במהלך הבכורה של עונה 9. "הוא היה כל כך מתוק וממש כמו בחור נחמד באמת. ידעתי שזה מישהו שאני רוצה להיות איתו".

הזוג התארס רק ארבעה שבועות לאחר הפגישה וגילו זמן קצר לאחר מכן שהיא בהריון עם ילדם הראשון. בעוד קובי ואמילי החליטו לגדל יחד את קובן בארה"ב, נגיף הקורונה ידחה את תוכניותיהם להתאחד כמשפחה בשנתיים.קישור מקור