אמילי יולדת את התינוק מספר 2 עם קובי

זאת בת! ארוס בן 90 יום כוכב אמילי ביברלי גילתה שהיא ילדה את התינוק מספר 2 עם בעלה, קובי בלייז.

"אז יש לנו ילדה קטנה. קוראים לה סקרלט", הודיעה ילידת קנזס, בת 29, יחד עם בעלה בעונה ה-9, ביום ראשון, 14 באוגוסט. "היא נפלאה".

מלבד חדשות התינוק המרגשות, אמילי דיווחה בשמחה שקובי, 34, תומך כעת כלכלית במשפחתם על ידי עבודה כבוחנת אספלט והיא זוכה להישאר בבית כדי לטפל בשני ילדיהם הקטנים.

ימים לפני המספר, המטפלת לשעבר יצאה לאינסטגרם כדי לשתף תמונות הריון מדהימות, יחד עם זיכרונות ממסיבת הגילוי המגדרית שלה, שבה הלהבות הבינלאומיות הציפו בלון שחור מלא בקונפטי ורוד.

"אני עדיין זוכרת שהתפללתי לדברים שיש לי עכשיו", היא פרצה בכיתוב ב-11 באוגוסט.

בזמן שזוג הריאליטי חוגג את הגעתם החדשה, החדשות על התינוק מספר 2 היו די הלם. כשהוריה של אמילי גיבו בתחילה כלכלית את הזוג החדש, אביה הזהיר אותה לא להיכנס להריון שוב.

"אני תומך בכולם במשך שישה חודשים, נכון?" אביה הרצה לה לפני בואו של קובי. "דבר אחד בטוח, עדיף שלא תיכנסי להריון."

במהלך הסדרה, קובי ואמילי חשפו שאמילי לא נטלה אמצעי מניעה מכיוון שקובי הרגיש שאמצעי מניעה יעשו את זה "קשה מאוד" להרות. הם הסתמכו על אפליקציית מעקב אחר מחזור ושיטת המשיכה במקום. עם זאת, "התוכנית" שלהם נפלה וגרמה לזוג TLC לבצע בטירוף בדיקת הריון בחדר האמבטיה של בית המרקחת.

באדיבות קובי בלייז/אינסטגרם

"להיות בהריון כרגע זה לא דבר טוב עבורנו", אמרה דוגמנית התחתונים לשעבר למפיקים בעקבות התוצאה החיובית של הבדיקה. "זה לא העיתוי הנכון," חתכה אמילי. "אנחנו עדיין מבינים את מערכת היחסים שלנו, את כישורי ההורות שלנו ביחד… אנחנו בבית של ההורים שלי וזה הדבר היחיד שהם אמרו לנו לא לעשות."

לפני חתונתם, הוא הבטיח לאמילי שישמור על הסוד עד לאחר הנישואין שלהם. עם זאת, קובי חש אשמה גדולה והביא דמעות על כך שהרחיק את הסוד מאביה של אמילי.

"אני מכבד כל כך את אביה וזה ממש כואב, לא לספר לו על ההריון כי כרגע, אני מרגיש שהוא כל כך סומך עליי", אמר קובי על המצב. "זה הולך להיות כאילו אכזבתי אותו, ואני חושש שאהרוס הכל, אבל אני פשוט לא יכול לסבול את זה יותר."

קישור מקור