אמילי ראטאג'קובסקי רוצה לצאת עם 'אדם טוב' אחרי סבסטיאן

הפרק הבא! אמילי רטאייקאוסקי מוכנה לצאת לדייט ורוצה "למצוא גבר טוב" בעקבות פרידתה מבעלה המנוכר סבסטיאן בר-מקלראומר מקור בלעדית בקשר. היא מחפשת מישהו "שלא יזלזל בה".

"לא תהיה לאמילי שום בעיה להמשיך בחייה מסבסטיאן. היא לגמרי מעליו", אומר המקור על הדוגמנית, בת 31.

מייק ריד/ACE Pictures/Shutterstock

בקשר אישר ב-16 ביולי כי אמילי וסבסטיאן, בני 34, שנישאו בפברואר 2018, נפרדו לאחר כמעט ארבע שנות נישואים. בני הזוג לשעבר חולקים ילד אחד, בן בשם סילבסטר.

"היא מחזיקה את זה בשביל בנם ונשארת חזקה", אמר מקור נפרד בהתייחסו לפעוט שלהם, שנולד במרץ 2021. הגוף שלי המחבר עדיין לא הגיש תביעת גירושין אבל הוא "מדבר עם עורכי דין".

אמילי נשארה שקטה יחסית לגבי ההתנתקות שלה ושל סבסטיאן, אבל היא "אהבה" שלל ציוצים בסוף יולי שנראה שהצביעו על כך שבן זוגה לשעבר לא נאמן.

"לא להאמין שהכלבה הקטנה הזאת בגדה ב-EmRata", נכתב בפוסט אחד שהופיע בעמוד ה"לייקים" של המחבר. "בנות, איך אנחנו חוגגות את הגירושים של EmRata?" קריאה ציוץ נפרד. משתמש אחר הוסיף, "EmRata סוף סוף משוחרר מהאיש הזה רק מוכיח שאלוהים הוא באמת מאוד אמיתי."

הזוג החל לעורר שמועות מפוצלות במהלך הקיץ, כאשר אמילי נראתה בעיר ניו יורק מספר פעמים ללא טבעת הנישואין שלה. בנוסף, ה ברוך הבא הביתה כוכב ומפיק לאחרונה מכרו את ביתם בלוס אנג'לס שהם רכשו ב-2018 זמן קצר לאחר שנרתמו.

לפני ההתנתקות שלהם, אמילי וסבסטיאן נראו כמו זוג קרוב מאוד. הנישואים שלהם היו אפילו ספונטניים לאחר טקס בית משפט של רגע בעיר ניו יורק.

"חשבתי על זה בערך 30 שניות", התבדחה אמילי על נישואיה המהירים במהלך הופעה ב- תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון באפריל 2018. "לא, זו הייתה חתונה בבית המשפט בעירייה. אני מניח שלא ידעתי מה תמיד רציתי לעשות, וזו אולי הסיבה שזה היה כל כך לא מסורתי”.

אפילו הצעתו של מפיק הסרט בזמן שהם סעדו בטברנה Minetta, שנמצאת בתפוח הגדול, הייתה ספונטנית.

"לא הייתה לו טבעת, אז אמרתי, 'מממ, לא'", נזכרה אמילי. "ואז הוא לקח את מהדק הנייר שאיתו שולם החשבון ועשה לי טבעת, שלמעשה חשבתי שהיא ממש רומנטית".

קישור מקור