אמילי רטאג'קובסקי, סבסטיאן בר-מקלר פיצול: פרטי הפרידה

זה נגמר. אמילי רטאייקאוסקי ובעלה, סבסטיאן בר-מקלרנפרדו לאחר ארבע שנות נישואים, מספר מקור בקשר.

"היא מחזיקה את זה בשביל בנם ונשארת חזקה", אומר המקור בהתייחסו לילדם היחיד של הזוג לשעבר, סילבסטר, שנולד ב-2021. הדוגמנית עדיין לא הגישה תביעת גירושין אבל "מדברת עם עורכי דין".

ביום חמישי, 14 ביולי, הזוג עורר שמועות מפוצלות כאשר אמילי נראתה ללא טבעת הנישואין שלה.

מפיק הסרט וה ילדה נעלמה השחקנית שמרה על רומן בפרופיל נמוך מאז שהם זעזעו מעריצים בפברואר 2018 כשהתחתנו. במקום לקיים רשימת אורחים ענקית ומפגש גדול, אמילי וסבסטיאן בחרו בטקס מהיר בבית המשפט.

"חשבתי על זה בערך 30 שניות," אמילי התבדחה על נישואי רובה הציד שלה בזמן תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון באפריל 2018. "לא, זו הייתה חתונה בבית המשפט בעירייה. אני מניח שלא ידעתי מה תמיד רציתי לעשות, וזו אולי הסיבה שזה היה כל כך לא מסורתי”.

ארתור מולה / אינוויז'ן / AP / Shutterstock

במהלך הופעתה בתוכנית, אמילי גם פירטה כיצד סבסטיאן הציע לה נישואין.

"הוא הציע לי נישואין במינטה טברנה [in New York City]" היא אמרה אז. "לא הייתה לו טבעת, אז אמרתי, 'מממ, לא'. ואז, הוא לקח את מהדק הנייר שאיתו שולם החשבון ועשה לי טבעת, שלמעשה חשבתי שהיא ממש רומנטית".

לאחר מכן, אמילי וסבסטיאן יצרו טבעות משלהם בעצמם.

"נכנסנו לצ'יינה טאון וקנינו, כאילו, אונקיה של זהב", הוסיף כוכב הקליפ של "Blurred Lines". "והוא היה כמו, 'אנחנו נמיס את הזהב כדי ליצור את הטבעות'. … פשוט מתחשק לי להכין את זה בעצמך, כאילו, איך אתה יכול להיות יותר אישי?"

זמן קצר לאחר החלפת נדרים, ציפורי האהבה לשעבר הפכו לרשמיות באינסטגרם. עם זאת, אמילי וסבסטיאן כמעט ולא חלקו הצצות מנישואיהם עם מעריצים באמצעות מדיה חברתית. עם זאת, אמילי פרסמה מדי פעם תמונה מתוקה לצד בעלה כדי לחגוג את יום השנה שלהם.

בפברואר 2020, יליד קליפורניה שיתף תמונה של הנשיקה הראשונה של בני הזוג כבני זוג, וכתב, "10/10 יתחתן שוב (ושוב ושוב ושוב ושוב) [sic]."

שנה לאחר מכן, דוגמנית העל שיתפה תמונה גלויה שלהם יחד וכתבה את הרגע, "לעולם אל תפחד ליפול".

במרץ 2021, הצמד קיבל את פני בנם בן השנה.

"סילבסטר אפולו דוב הצטרף אלינו בצד כדור הארץ," ה פָּמַלִיָה הכוכבת כתבה בזמנו פוסט באינסטגרם, שהציג תמונת מצב שלה מניקה את ילדה. "סליי הגיע ב-3/8/21 בבוקר הכי סוריאליסטי, יפהפה ומלא אהבה בחיי."

נציגי בני הזוג לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור