אמילי רטאייקובסקי 'אהבתי' פוסט על 'בגידה' בתוך פיצול

אמילי רטאייקובסקי 'אהבתי' פוסט על 'בגידה' בתוך פיצול

נותן רמזים? אמילי רטאייקאוסקי "עשתה לייק" לסדרת ציוצים על בעלה המנוכר, סבסטיאן בר-מקלרכולל אחד על כך שהוא "בוגד", בתוך הפיצול ביניהם.

בעוד הדוגמנית, בת 31, נשארה שקטה יחסית לגבי ניתוק ההצמדה שלה ושל המפיק לאחר יותר מארבע שנות נישואים, היא "אהבה" שלל פוסטים בטוויטר שנראים כדברים מאוד.

"לא מאמינה שהכלבה הקטנה הזאת בגדה ב-EmRata", נכתב בפוסט אחד שהופיע בעמוד ה"לייקים" של אמילי. "בנות, איך אנחנו חוגגות את הגירושים של EmRata?" קריאה ציוץ נפרד. משתמש אחר הוסיף, "EmRata סוף סוף משוחרר מהאדם הזה רק מוכיח שאלוהים הוא באמת מאוד אמיתי."

בקשר אישר ב-16 ביולי שאמילי וסבסטיאן נפרדו. הזוג, שנישא בפברואר 2018, חולק ילד אחד, א בן בשם סילבסטר.

"היא מחזיקה את זה בשביל בנם ונשארת חזקה", אמר מקור בהתייחסו לקטן שלהם, שנולד במרץ 2021. הגוף שלי המחבר עדיין לא הגיש תביעת גירושין אבל הוא "מדבר עם עורכי דין".

הזוג הסלבריטאי עורר שמועות מפוצלות במהלך הקיץ, כאשר אמילי נראתה בחוץ בניו יורק במספר הזדמנויות ללא טבעת הנישואין שלה. בנוסף, בני הזוג המנוכרים מכרו לאחרונה את שלהם בית לוס אנג'לס שהם רכשו ב-2018, זמן קצר לאחר קשירת הקשר.

הנישואים של אמילי וסבסטיאן החלו בצורה קצת לא מסורתית לאחר טקס בית משפט של רגע בניו יורק.

"חשבתי על זה בערך 30 שניות," אמילי התבדחה על הנישואים המהירים שלה בזמן שהייתה תוכנית הלילה בכיכובו של ג'ימי פאלון באפריל 2018. "לא, זו הייתה חתונה בבית המשפט בעירייה. אני מניח שלא ידעתי מה תמיד רציתי לעשות, וזו אולי הסיבה שזה היה כל כך לא מסורתי”.

אפילו הצעתו של מפיק הסרט בזמן שהם סעדו בטברנה Minetta, שנמצאת בתפוח הגדול, הייתה ספונטנית.

"לא הייתה לו טבעת, אז אמרתי, 'מממ, לא'," המשיכה אמילי. "ואז הוא לקח את מהדק הנייר שאיתו שולם החשבון ועשה לי טבעת, שלמעשה חשבתי שהיא ממש רומנטית".

שלוש שנים לאחר מכן, אמילי וסבסטיאן הפכו להורים. הדוגמנית הודתה שהיא עובדת קשה מאז שילדה את בנם המתוק.

"אני חושב שמשהו על המגיפה, היותו בהריון, תחושת הזמן המוזרה שהיתה לכולנו כשלא היינו צריכים להופיע במקומות היה ממש טוב עבורי, אבל מאז שהוא נולד אני האדם הכי פרודוקטיבי בעולם", אמרה במהלך הופעה ב- לילה מאוחר עם סת' מאיירס. "רק בגלל ש… כל שנייה בשבילו ואז יש עוד זמן."

קישור מקור