אנג'לה דים על 'מאורי' עם הבת סקוטי

אנג'לה דים על 'מאורי' עם הבת סקוטי

דז'ה וו! ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים ידועה בכך שהביאה דרמה גבוהה לסדרת TLC בקו הסיפור שלה עם בעלה הנפיץ למרחקים ארוכים, מייקל אילסנמי. אבל הרבה לפני שהיא ומייקל התחילו לחלוק את סיפור האהבה והמסע שלהם בריאליטי, אנג'לה הופיעה בעבר ב- מורי תוכנית אירוח – לא פעם אחת, אלא פעמיים!

את אנג'לה הכירו לראשונה מורי צופים במהלך א פרק דרמטי ששודר ב-20 בפברואר 2015. בתה של אנג'לה סקוטי דים וגם החבר דאז של סקוטי, טרי, הופיע בקטע. באותו זמן, סקוטי וטרי רק קיבלו את פניה של בת, אולם אנג'לה הרגישה מאוד שטרי אינו אביו של נכדה וחשבה שהחבר לשעבר של סקוטי, כריס, הוא האבא במקום זאת.

"אני כאן היום כדי להוכיח שהחבר של בתי, טרי, אינו אביה של אנה התינוקת הגדולה שלי", אמרה אנג'לה בכתב הווידוי שלה, כשגילמה דמות נבל. "אני יודע שלבת שלי הייתה לילה אחד עם כריס שבועיים לפני שהיא הגיעה עם טרי." בהמשך הפרק, מנחה מורי פוביץ' קרא את תוצאות בדיקת האבהות בקול רם והודיע ​​שטרי הוא אכן אביה של אנה.

יליד ג'ורג'יה עצר שוב בתוכנית לקטע קצר ב"עדכון ליום האם" במאי 2015. בנובמבר 2016, אנג'לה, סקוטי וטרי חזרו כולם לפרק מלא שני. באותה תקופה, סקוטי וטרי קיבלו את פניה של בת נוספת, אריה, אבל אנג'לה לא חשבה שגם טרי היה אביה של אריה. אנג'לה שוב הייתה הנבל והיא קיבלה מקהלת קריאות בוז מהקהל כשנכנסה אליה. שוב, המארח מורי קרא את תוצאות בדיקת האבהות שקבעו שטרי היה גם אביו של אריה.

מהר קדימה שלוש שנים מאוחר יותר. אנג'לה ומייקל עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 2 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים בשנת 2018. בני הזוג הכירו בעבר דרך הפייסבוק והתחילו לצאת במהירות במערכת יחסים מרחוק. אנג'לה תיעדה את הטיול הראשון שלה למדינת הולדתו של מייקל, ניגריה, בפעם הראשונה בעונה 2, שהייתה מלאה בעליות ומורדות.

הזוג המשיך לחלוק את סיפור האהבה שלהם – שכולל שיאים ושפל משמעותיים ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עונה 3, עונה 7 של ארוס בן 90 יום ועונה 5 ו-6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? לאחר דחיית אשרת ה-K-1 של מייקל, נותרה לבני הזוג רק אפשרות אחת נוספת: שהם יתחתנו בניגריה כדי שאנג'לה תוכל להגיש בקשה לוויזת CR-1, המאפשרת לבן/בת הזוג של אזרח אמריקאי להיכנס באופן חוקי לארצות הברית ולקבל גרין קארד.

אנג'לה ומייקל התחתנו בטקס חתונה ניגרי מסורתי בינואר 2020. באותו חודש מרץ, אנג'לה הגישה בקשה לוויזה של מייקל. לרוע המזל, מגיפת הקורונה העולמית הגיעה לשיא זמן לא רב לאחר מכן ובני הזוג חוו עיכובים גדולים בתהליך על רקע הסגרות.

הם אמורים לעשות את החזרה הגדולה שלהם לזכיינית בעונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? נראה שהלחץ של תהליך הוויזה המושהה ונישואיהם למרחקים ארוכים גורמים למתח עוד יותר במערכת היחסים הסוערת ממילא שלהם. בטיזר סופר לעונה, נראתה אנג'לה מפרקת את מכוניתו של מייקל לאחר עוד אחד מקרבות הפיצוץ של בני הזוג – וכמה מבני משפחתו של מייקל אפילו נאלצו להתערב כדי להפריד בין בני הזוג כשהם נכנסו זה לפרצוף של זה במהלך משחק צרחות .

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? משודר בימי ראשון TLC בשעה 20:00 ET.

קישור מקור