אנג'לינה ג'ולי היא 'מעודדת' את התשוקה 'האמנויות' של שילה

חלומות גדולים! אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיט'בתה של שילה ג'ולי-פיט בוחנת את תשוקותיה וגילתה "עניין גדול באמנות ותרבות", אמר מקור Us Weekly זו הסיבה שצמד האם והבת נצפה שותה קפה עם שחקן פול מסקל.

"אנג'י מאוד מעודדת את זה", אמר מקורב לרשת ביום חמישי, 12 בינואר. "היא רוצה שכל הילדים יחקרו את הצדדים היצירתיים שלהם וישמעו משחקנים ושחקניות מוכשרים ישירות איך זה לעבוד ב-biz, איך הם הגיעו ההתחלה שלהם וכן הלאה וכן הלאה."

ב-3 בינואר, ה מלח השחקנית, 47, ובתה נצפו נהנות מדייט תיאטרון בלונדון לאחר שצפו בפול, 26, מופיע בהפקה של תיאטרון אלמיידה חשמלית בשם תשוקה. באותו יום, השלישייה נראתה בדייט קפה בסמוך למקום, כשהם מנהלות שיחה עמוקה.

המקור ציין שאנג'י פשוט "רצתה לפגוש את פול אחרי שהיא ושילה נהנו לצפות במחזה שלו". הבילוי שלהם "היה קפה ידידותי ולא יותר מזה." באשר לשילה, היא "אהבה להסתובב עם פול".

Splash News

מלבד הנאה מצורות שונות של אמנויות הבמה, בת ה-16 עלתה לכותרות במהלך 2021 ו-2022 על שהופיעה במספר סרטוני יוטיוב, שבהם הראתה את כישורי הריקוד שלה. מהשבירה ועד ליצושל "בערך הזמן הארור" לעבור במהירות אד שירןה"צמרמורת" של הנערה הפגינה את כישרונה ללא מאמץ.

הקליפים הפכו במהירות לוויראליים, כשהמעריצים שמו לב עד כמה הילד המפורסם באמת מוכשר, ומקור סיפר באופן בלעדי בקשר שהיא "רקדנית טבעית".

"שילה היא ילדה טיפוסית בת 16, והיא מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים", הסביר המקורב במרץ 2021. "האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה".

כשזה מגיע לתהליך שלה עם שגרה, המקור תיאר כיצד שילה יכולה "להרגיש את המוזיקה, להרפות ולהשתחרר".

"היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד, אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה", ציין המקורב.

הנער יכול לבצע שגרות שונות בקלות, "שאנג'י אוהבת כי היא אומרת שלא לה ולא לבראד יש את הכישרון הזה", הוסיף המקור, וסיכם כי בני הזוג לשעבר "מתרשמים" ו"לא יכלו להיות גאים יותר" שלהם בַּת.

יותר משנה לאחר מכן, בראד, בן 59, הודה שהוא "שלי. Two-Left-Feet" במהלך ראיון עם שטיח אדום באוגוסט 2022, שתיאר את הריקוד של בתו כ"יפה מאוד".

"זה מעלה דמעה בעין, כן," הוא הזדרז בזמנו בידור הערב על הכישרון של הילד שלו.

מלבד התחביבים של שילה, הצעירה גם חקרה את העדפות הסגנון שלה לאורך השנים. ממראה שטיח אדום עצבני ועד לבגדי רחוב פשוטים ונוחים, נראה שהילדה של אנג'י ובראד מבטאת את עצמה גם דרך אופנה ויופי. לאחרונה, היא נצפתה בחוץ עם אחותה הגדולה, זהרה ג'ולי-פיט, מתנדנדת בגזרת באז רענן, ושתי הנשים הצעירות אפילו התאימו בחולצות שחורות ונעלי ספורט של קונברס.

קישור מקור