אנג'לינה ג'ולי, זהרה ג'ולי-פיט מבלות יום ביחד ברומא, איטליה: תמונה

זמן אם-בת! אנג'לינה ג'ולי ובת זהרה ג'ולי-פיט ביקרו יחד במוזיאוני הוותיקן, וקיבלו זמן איכות של אם-בת בעיר הוותיקן.

בתמונות, ה Maleficent כוכבת, בת 47, לבשה שמלה לבנה זורחת כשירדה במדרגות בעקבות סיור מודרך במוזיאונים ביום רביעי, 20 ביולי. זהרה, בת 17, לבשה חולצת טריקו חומה, חצאית מיני ונעלי ספורט לבנות ליום הבילוי שלה. עם אמא שלה.

רומא / מגה

הילד הבכור ג'ולי-פיט, שאומץ על ידי ה מלח שחקנית ובעל לשעבר בראד פיט ב 2005, ידועה בחוש הסטייל החזק שלה וכבר ליוותה את אמה על שטיחים אדומים רבים.

"זהרה היא הפאשניסטה, תמיד בודקת את האופנות העדכניות ביותר ותצוגות המסלול, היא אוהבת את ריהאנה ואת קו הפנטי שלה", אמר מקורב בקשר בנובמבר 2021. "זהרה היא גם המארגנת של המשפחה. היא אוהבת דברים מסודרים, היא אוהבת לעזור אנג'י עם לוחות זמנים בבית, תכנון טיולים, דברים כאלה".

בני הזוג לשעבר אימצו את זהרה בשנה שבה נולדה מבית יתומים באדיס אבבה, אתיופיה. הם גם אימצו את הבנים מדוקס ופאקס, שנולדו בקמבודיה ובווייטנאם בהתאמה.

אמא לשישה וילדיה טס לאיטליה ביולי כדי לחגוג את יום הולדתם ה-14 של התאומים נוקס וויויאן. בראד גם צולם כשהגיע לרומא, איטליה, ככל הנראה כדי לחגוג עם התאומים.

האקסים היו נשואים מאוגוסט 2014 עד אפריל 2019, כאשר אנג'לינה הגישה בקשה לגירושין בספטמבר 2016. מאז, הזוג היה מעורב במאבק משמורת הפכפך ומתמשך.

באפריל 2022, אמר מקור Us Weekly ש פעם… בהוליווד השחקן "קונן לחברים" על סכסוך המשמורת, ואמר שהוא מרגיש שהשחקנית מקווה שילדיהם "לא ירצו שום קשר" איתו ברגע שהם יהיו בגיל החוקי.

המקורב הוסיף כי בראד הרגיש שאנג'לינה "לעולם לא תסכים למשמורת משותפת והיא עומדת להפסיק את השעון עד שהילדים יהיו בני 18".

עם זאת, למרות תחושתו של בראד להיות מרוחק מילדיו, הוא "לא יוותר על המאבק", הודה הגורם.

השניים הוכרזו רווקים באופן חוקי ב-12 באפריל 2019, למרות שגירושים טרם הושלמו.

קישור מקור