אנג'לינה ג'ולי לוקחת את בנו נוקס לאולפני יוניברסל: תמונות

אנג'לינה ג'ולי לוקחת את בנו נוקס לאולפני יוניברסל: תמונות

היא מוכנה להרפתקה! אנג'לינה ג'ולי הביאה את בנה נוקס ג'ולי-פיט לאולפני יוניברסל בלוס אנג'לס לטיול כיף בפארק שעשועים.

היפהפייה הברונטית, בת 47, לבשה שמלת קיץ לבנה פשוטה, זוג סנדלי זהב ומשקפי שמש תואמים עבור המיקום החיצוני, ואילו נוקס, בת 14, לבשה חולצת טריקו גרפית, זוג מכנסי קרגו שחורים ונעלי סניקרס לבנות. נראה היה כי צמד האמהות-דון במצב רוח נהדר כאשר נראו מחייכים והולכים בפארק ביום שני, 15 באוגוסט, בתמונות שהגיעו על ידי בקשר.

הם גם דאגו לבקר בעולם הקוסמים הידוע לשמצה של הארי פוטר ועצרו בחנויות שונות, שם אנג'י אפילו קנתה לילדה מזכרת בשרביט קסמים. לאחר מכן, השניים אכלו משהו במסעדת Three Broomsticks ונהנו מהריגושים ב-The Simpsons Ride במהלך הטיול שלהם.

מוקדם יותר באותו יום, הנער והשחקנית זוכת האוסקר עצרו ליד חנות מכולת מקומית בלוס פליז, קליפורניה, ונוקס נשאו כמה תיקים כדי לעזור לאמא שלו לצאת בזמן שהם עברו יחד במגרש החניה.

זה היה קיץ עמוס עבור נצחים כוכבת וששת ילדיה. בנוסף לנוקס, אנג'י חולקת גם את פאקס, מדוקס, זהרה, שילה וויויאן ג'ולי-פיט עם הבעל לשעבר בראד פיט.

לאורך כל יוני ויולי, הילדים ואמם נראו מבלים יחד באיטליה, יוצאים לטיולי גלידה ומבצעים סידורים אחרים. הקבוצה כנראה ביקרה במדינה הציורית כי אנג'י עבדה על סרטה הקרוב בלי דם לצד בניה הגדולים, פאקס, 18, ומדוקס, 21. היא גם פתחה אֲנָשִׁים על הניסיון שלה בעבודה עם ילדיה.

"אנחנו עובדים טוב ביחד," ה מלח השחקנית אמרה לרשת ביום רביעי, 17 באוגוסט "כשצוות צילום במיטבו, זה מרגיש כמו משפחה גדולה".

ילדיהם של בראד, 58, ואנג'י החלו להסתעף בשנים האחרונות, כל אחד מראה את תחומי העניין הייחודיים שלו על ידי עיסוק בתחביבים שונים. שילה, 16, עלתה לכותרות בעיקר בשל שגרות הריקוד המיומנות שלה ששיתפו באמצעות YouTube במהלך השנה האחרונה. גם האחות הגדולה זהרה, בת 17, מצאה את הנישה שלה, כשרק עברה למכללת ספלמן לשנת הלימודים הראשונה שלה.

בעבר סיפר מקור בקשר שהם "שילוב של הכל – ילדי סקייטרים, חנונים של משחקי מחשב, חנוני קסמים, פאשניסטות, חובבי מכוניות, יצירה, מוזיקה וריקוד".

המקורב ציין כי מדוקס "אוהב מדע וכימיה", בעוד פאקס "אוהבת מוזיקה", ויויאן "אוהבת לשחק", זהרה "הפאשניסטה", שילה "עוסקת עכשיו בריקוד" ונוקס "אוהבת בדיחות מעשיות" ו" אוהב לסקייטבורד."

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות מהטיול בפארק השעשועים של אנג'י ונוקס!

קישור מקור