אנג'לינה ג'ולי, סון פקס יוצאים מנמל התעופה הית'רו: תמונות

הכל מוכן למטוס! אנג'לינה ג'ולי ובנה פאקס ג'ולי-פיט נצפו בנמל התעופה הית'רו כשהם מתנדנדים בסגנונות שיק סתמיים לטיול שלהם.

אמא לשישה, 47, לבשה אנסמבל מסוגנן שכולו חום שדמה לסט פיג'מה והשלימה את המראה עם זוג סנדלים תואמים. בנה, בן 18, לעומת זאת, שמר על זה ספורטיבי כשהוא לבש חולצת טריקו לבנה, ז'קט אפור עם נעלי ספורט תואמות, מכנסיים שחורים וכובע בייסבול מתואם כשנכנס לשדה התעופה בלונדון עם אמו ביום חמישי, 28 ביולי.

בנוסף לפאקס, ה Maleficent השחקנית חולקת גם את הילדים שילה, זהרה, מדוקס והתאומים נוקס וויויאן עם הבעל לשעבר בראד פיט.

"הילדים של אנג'י ובראד הם שילוב של הכל – ילדי סקייטרים, חנונים של משחקי מחשב, חנוני קסמים, פאשניסטה, חובבי מכוניות, יצירה, מוזיקה וריקודים", אמר בעבר מקור. בקשרוהוסיף שפאקס הוא "בהחלט הילד המגניב".

SplashNews.com

המקור המשיך, "הוא אוהב מוזיקה ויש לו גם חוש אופנתי נהדר. מאז שהיה תינוק, הוא תמיד עסק במכוניות, וכך גם נוקס, שעושה כל מה שפאקס עושה. פאקס נוהג עכשיו, אז הוא הפך לנהג המשפחתי. גם פאקס ונוקס אוהבים משחקי וידאו, הם משחקים הרבה ביחד".

אנג'לינה ג'ולי, סון פקס יוצאים מנמל התעופה הית'רו: תמונות
SplashNews.com

במהלך השבועות האחרונים, אנג'י נצפתה בטיולים מרובים עם כמה מילדיה באיטליה. למרות ש פעם… בהוליווד שחקן לא נראה איתם במהלך החודש, הוא עדיין עושה מאמץ לבלות עם הילדים.

"למרות מאבק המשמורת המתמשך בין בראד לאנג'לינה, הוא כן מבלה עם הילדים, אבל בסביבה פרטית", אמר מקורב. סגנון חיים ב-11 ביולי. "הוא מעדיף את זה ככה וקרוב במיוחד לשילה".

שילה, בת 16, הייתה הילדה הראשית של המשפחה המפורסמת שעלתה לכותרות בגלל הסגנון העצבני והרגעים המתוקים שלה עם אמה. צמד האם והבת אפילו נהנו מערב מהנה בצפייה בקונצרט של Måneskin באיטליה, שניהם לבושים בתלבושות שחורות לערב המוזיקלי.

המתבגרת גם הראתה את כישורי הריקוד המדהימים שלה במהלך החודשים האחרונים בסטודיו לריקוד מילניום בלוס אנג'לס, כאשר סרטונים של השגרות השונות של שילה שותפו באמצעות YouTube. בקליפ אחד, היא רקדה ללא מאמץ דוג'ה חתולסינגל "Vegas" של ה-"Vegas", שומר בקלות על הקצב המהיר והתנועות החדות.

מקורב נפרד סיפר בעבר בקשר שילה הוא "רקדן טבעי".

"שילה היא ילדה טיפוסית בת 16 והיא מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים", הסביר המקור. "האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה. היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, להרפות ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד, אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

לזכור את הכוריאוגרפיה זה לא מטלה עבור המתבגר המוכשר והיא מבצעת אותם בקלות, "שאנג'י אוהבת כי היא אומרת שלא לה ולא לבראד יש את הכישרון הזה", הוסיף המקורב. "שילוח באמת יכול לזוז. אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר".

קישור מקור