אנג'לינה ג'ולי רוקדת עם הבת זהרה באירוע המכללה

אנג'לינה ג'ולי רוקדת עם הבת זהרה באירוע המכללה

ביצוע מהלכים… תרתי משמע! אנג'לינה ג'ולי ובתה בת ה-17, זהרה ג'ולי-פיט, ריקוד פיצוץ עם משפחות HBCU באירוע מכללה ביום ראשון, 31 ביולי.

"בוגרי מורהאוז וספלמן מראים את אנג'לינה ג'ולי ובתה איך לעלות על המגלשה החשמלית באירוע שלהם בלוס אנג'לס", צפה ב-Watch The Yard כתבה קטע דרך TikTok. בסרטון, ה Maleficent השחקנית, בת 47, הייתה כולה חיוכים כשרקדה וחיבקה את בתה.

@watchtheyard

בוגרי מורהאוז וספלמן מראים את אנג'לינה ג'ולי ובתה איך לעלות על המגלשה החשמלית באירוע שלהם בלוס אנג'לס. @morehousela @naasclosangeles @angelinajolie @bcrainey @purplephy27 #בית נוסף #ספלמן #מכללת Spelman #אנג'לינה ג'ולי

♬ סאונד מקורי – Watch The Yard

בנוסף לפוסט המתוק, אנג'לינה פנתה לאינסטגרם והודיעה כי זהרה תלמד ב-Spelman College, HBCU פרטי באטלנטה, ג'ורג'יה, בסתיו. "זהרה עם אחיותיה ספלמן! מזל טוב לכל התלמידים החדשים שמתחילים השנה", אם לשישה, שחולקת גם את הילדים מדוקס, פאקס, שילה, נוקס וויויאן עם הבעל לשעבר בראד פיט, כיתוב תמונה של זהרה וחמישה מחבריה החדשים. "מקום מאוד מיוחד וכבוד לקבל בן משפחה בתור ילדה חדשה של ספלמן".

למרות שזהרה מתחילה פרק חדש, היא עדיין "מאוד קרובה" למשפחתה, כלומר אחותה שילה, כך סיפר בעבר מקור סגנון חיים.

"שילה אוהבת מוזיקה, ריקוד, משחק ובזמן האחרון, בזכות אחותה זהרה, אופנה. זה לא תמיד היה ככה, אבל עכשיו היא אוהבת להתלבש בבגדים של אמא שלה", הסביר אז המקורב וציין כי זהרה "היא הפאשניסטה האמיתית במשפחה".

גם אם הסטודנטית שבקרוב פיתחה את הטעם שלה באופנה, זה לא אומר שהיא מתנגדת להשאלת הבגדים של אמא שלה – ולמרבה המזל, אנג'לינה היא הכל בשביל זה! "אני כמו, 'אוי אלוהים, תלבש את זה ותלבש את זה יותר טוב ממני! קח את זה, זה תורך'", אמר יליד לוס אנג'לס לדיילי פופ באוקטובר 2021. "אני האמא הזו".

בנוסף לזהרה שמתלבשת כמו אנג'לינה, היא גם חולקת את אותה תשוקה להומניטריות. בפברואר, צמד האם והבת השתתפו באירוע חשוב בוושינגטון הבירה, והפציר בסנאט האמריקני להצביע בעד חידוש חוק האלימות נגד נשים.

"כבר לקראת הכנסת הסנאט לחוק האישור מחדש של אלימות נגד נשים, אני אסירת תודה וענווה להצטרף לתומכים ומחוקקים מסורים", שיתפה אנג'לינה באמצעות אינסטגרם. "אני גם שמח להשתתף בהסברה עם זהרה – ועל הנוכחות שלה כדי להרגיע את העצבים שלי לפני מסיבת העיתונאים של היום".

בחודשים שחלפו מאז, אנג'לינה וזהרה בילו הרבה יותר זמן איכות ביחד, כולל טיול סולו לאיטליה ביולי.קישור מקור