אנג'לינה "מאושרת מתמיד" לאחר הדלפת דו"ח ה-FBI של בראד פיט

אנג'לינה ג'ולי היא "מאושרת מתמיד" שה-FBI מדווח על האשמותיה נגד בעלה לשעבר בראד פיט הודלף, אומר גורם בלעדית בקשר.

"הוא אומר שזה היה יריקה זוגית, היא אומרת שזה היה פלילי", אומר המקורב. "השניים האלה לעולם לא יראו עין בעין."

במסמכים שהושגו על ידי בקשרה נצחים שחקנית, 47, הגישה את האשמותיה נגד מועדון קרב כוכב, 58, תחת השם "גברת. איילה" כדי להגן על זהותה ב-27 בספטמבר 2016. הרשומות פירטו "האשמה של תקרית על סיפון מטוס פרטי ב-14 בספטמבר 2016".

ג'ולי טענה שהיא, פיט וששת ילדיהם, מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומים ויויאן ונוקס, כולם טסו יחד על סיפון מטוס פרטי, והיא ופיט נקלעו לוויכוח סוער בשירותים של המטוס לאחר שהתעורר "מתח עם בעלה והילדים", לפי התיק. לאחר מכן נזכרה ג'ולי שהיא לא האמינה שבעלה דאז היה שיכור באותו רגע, נטען בדיווח.

Shutterstock (2)

בתיק, ג'ולי טענה אז שפיט "צעק עליה" ואז "תפס אותה בראשה, ניער אותה, ואחריו תפס אותה בכתפיה וטלטל אותה", לפי הדיווח. ה ילדה, מופרע, השחקנית גם טענה שפיט "דחף אותה לקיר השירותים וצעק דברים כמו, 'אתה באמת מלך על המשפחה הזאת'". לאחר שהמריבה לכאורה ביניהם התרחשה בשירותים, ג'ולי טענה ששני ילדיהם עמדו מחוץ לדירה. הדלת ושאלה אם היא בסדר כששמעה את הרעש, ופיט ענה לו לכאורה, "לא, אמא לא בסדר. היא הורסת את המשפחה הזאת. היא מטורפת."

ה מלח השחקנית המשיכה וטענה במסמכים שאחד מילדיהן אמר לפיט, "זו לא היא. זה אתה, דפוק שכמותך", שלכאורה בוצעה תגרה בין פיט לילד הלא מזוהה. ג'ולי גם טענה כי מאוחר יותר פיט שתתה יין אדום לאחר המריבה כשהיא נשארה עם כמה מילדיהם הרחק ממנו. עם זאת, ג'ולי גם טענה שפיט בסופו של דבר "צרח עליהם" ו"שפך עליה בירה".

לאורך שאר הטיסה, ג'ולי טענה בדיווח כי פיט "השתכר, אבל הוא עדיין היה מודע מאוד לסביבתו והיה מתפקד". לאחר מכן היא טענה שבעלה לשעבר "יתחיל התלהמות חדשה כל 30 דקות ויצעק בכל המטוס ויצעק על כולם".

לקראת סוף הטיסה, ג'ולי טענה שניסתה להשיג תחבורה נפרדת עבורה ועבור ילדיהם, שאליהם טענה שפיט "התפרץ" ואמר לה, "אתה לא א-מלך שהולך לשום מקום. אתה לא יורד ממטוס המלך הזה. פ-ק לכולכם. אני המלך עוזב אותך."

ג'ולי הגישה בקשה לגירושין מפיט בספטמבר 2016 לאחר שנתיים של נישואים. הגירושים שלהם לא הושלמו, עם זאת, עד אפריל 2019, והאקסים נמצאים במאבק משמורת מבולגן על ילדיהם מאז פיצולם.

נציג של פיט ונציג של ג'ולי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור