אנג'לינה פיברניק, כריס לרנגירה גירושין: רומן, עדכונים

אנג'לינה פיברניק, כריס לרנגירה גירושין: רומן, עדכונים

זה מסובך! חוף ג'רזי מעריצים צפו בעליות ומורדות של אנג'לינה פיברניק ו כריס לרנגירהמערכת היחסים של לאורך השנים.

הלהבות לשעבר היו חברות במשך שנים לפני שהחלו להיפגש רומנטית בשנת 2016. הם לקחו את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא והתארסו בינואר 2018.

הנישואים של אנג'לינה וכריס התחילו בעייתי כשערכו חתונה מלאת דרמות ב-2019, שתועדה ב- חוף ג'רזי: חופשה משפחתית. במהלך קבלת הפנים, אנג'לינה התעצבנה בעליל כאשר השושבינות שלה – ג'ייenni "JWow" פארליניקול "סנוקי" פוליצי ו דינה קורטזה – צלו אותה במהלך נאומיהם.

יליד סטטן איילנד כינה את הבדיחות שלהם "מבולבל", והוסיף, "גם אם זו, כאילו, בדיחה בינינו, אני לא חושב שזה היה צריך להיאמר בפני אנשים שלא מכירים את הבדיחות האלה. ."

החתונה הזניקה נישואים דרמטיים עבור אנג'לינה וכריס, שעברו מספר פרידות וכל אחד מהם התמודד עם שמועות על רמאות. כוכב הריאליטי הגיש בקשה לגירושים מכריס לראשונה בינואר 2021. עם זאת, התביעה בוטלה בספטמבר של אותה שנה לאחר שהזוג התפייס.

למרות שנתנו ניסיון נוסף למערכת היחסים שלהם, בני הזוג המשיכו לחסום מחסומים רבים בנישואיהם ונאבקו למצוא דרכים לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד. בפרק אחד של Jersey Shore: Family Vacation, אנג'לינה טענה שהיו להם חיי מין "לא קיימים". "זה כאילו, אנחנו נילחם, ואז מי שמתחיל את הקרב לא ירצה לדפוק", אמרה. "אז הוא לא רוצה לדפוק, אני לא רוצה לדפוק – אף אחד לא רוצה לדפוק."

בתחילת ינואר 2022, אמרה אנג'לינה בקשר שהיא וכריס עדיין היו ביחד אבל "עובדים על" הנישואים שלהם. "אנחנו מנסים… אני רק חייבת לומר שזה היה הרבה", היא הודתה.

כריס בסופו של דבר הגיש בקשה לגירושין מאנג'לינה מאוחר יותר באותו חודש. על פי מסמכים שהגיעו לידי בקשרכריס ציין "הבדלים בלתי ניתנים לגישור שגרמו להתמוטטות הנישואים לתקופה של לפחות שישה חודשים" בהגשתו כסיבה לגירושיו מכוכב MTV.

המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על הגירושים של אנג'לינה וכריס.

קישור מקור